Hush Tangle Free Saç Bakımı

20.04.2019
253
Hush Tangle Free Saç Bakımı
Modelistlik Kursu

Hush Tangle Free faydaları ile saç bakımı yapan işletmelerin ilgi odağı olmayı başarmış etkileyici bir üründür. Hush Tangle Free kullananlar arasında olan saç bakımı ve güzellik salonları ürün kalitesi ile çok fazla tercih edildiğini belirtiyor. Gelin size Hush Tangle Free saç bakımı ürününü detaylıca anlatalım.

Hush Tangle Free, Sistem Kozmetik tarafından piyasaya sürülmüştür. Hush Tangle Free keratin, saçların daha parlak ve canlı görünmesi için, saçın görünümü ve dokusunu değiştiriyor. 12 hafta boyunca etkisini gösteren Hush saç bakım ürünü kullananlar oldukça memnun görünüyor. İçinde saçları güçlendiren, beslendiren ve kökten onaran maddeler ile polimer sistemi sayesinde bu ürün, saçın genel dokusunu iyileştiriyor.

Yalnızca saç dokusunu iyileştirmekle kalmayan Hush Tangle Free aynı zamanda saçta oluşan sebumları azaltıyor, pürüzsüz ve yumuşak hale getiriyor, elektriklenmeye ve kabarmaya son veriyor. Çok yönlü bir bakım ve koruma sağlayan bu ürün saçlarınızda 3 ay etkisini gösteriyor. Kalın telli ve kıvırcık saçları, ince telli ve elektriklenen saçları 90 dakikada düz ve pürüzsüz hale getiriyor. Dilerseniz saçlarınızın dalgasını koruyarak da bu bakımı uygulamanız mümkün oluyor. Keratin bakım işleminden sonra kişiler duş alabilir, saçını toplayabilir, toka takabilir ve yüzebilir. Bu işlemlerin hiçbiri bakım kürünü olumsuz yönde etkilemiyor.

keratin ile saç bakımı

Keratin Faydaları Nelerdir?

Keratin saçınızı, cildinizi ve tırnaklarınızı oluşturan bir protein türüdür. Keratin ayrıca iç organlarınızda bulunabilir. Keratin, vücudunuzun ürettiği diğer hücrelere göre çizilmeye veya yırtılmaya daha az eğilimli koruyucu bir proteindir. Temel olarak keratin, saçların ve tırnakların güçlenmesini ve uzamasını sağlayan temel bir proteindir.

Keratin, farklı hayvanların tüylerinden, boynuzlarından ve yünlerinden elde edilebilir ve saç kozmetiklerinde bir bileşen olarak kullanılabilir. Keratin saçınızın temel yapı taşı olduğundan, keratin takviyeleri, keratin ürünleri ve keratin tedavileri saçınızı güçlendirmeye ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Saçlarında keratin kullanan kişiler, sonuç olarak saçlarının daha pürüzsüz olduğunu, elektriklenmediğini, kolayca tarandığını ve bakım yapıldığını söylüyorlar. Keratin bakımının etkileri, saçınızın başlangıçta sağlıklı olup olmamasına, saçınızın doğal kalınlığının ne olduğuna ve ne tür bir keratin tedavisi kullandığınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Keratin, saç tellerinizi oluşturmak için üst üste binen hücreleri yumuşatarak çalışır. Saç kütikülü adı verilen hücre katmanları teorik olarak keratini emerek saçların daha dolgun ve parlak görünmesini sağlar. Keratin ayrıca kıvırcık saçların karışmamasını, stil açısından daha şık ve görünüşte daha düz hale gelmesini sağlıyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bazen Brezilya keratin tedavisi olarak adlandırılan bu bakım kürü, yoğun keratin kullanma yöntemi birkaç adım içerir. Öncelikle, saçınıza kuruyana ve bir salonda düzeltilmeden önce formaldehit içeren bir krem ​​uygulanır. Tedavi uygulandığında, saçınızı birkaç gün kuru tutmanız istenir. Kimyasalların yıkanması için salonu ziyaret ettiğinizde, düzeltme etkisini ayarlamak için başka bir tedavi uygulanır. Bu tedavinin etkisi 12 hafta sürer. Brezilya keratin tedavisi, Hush Tangle Free onarıcı saç bakımı küründen çok daha farklıdır.

Keratin serumları, şampuanları ve saç kremleri bir salondaki keratin tedavisi ile aynı şeyleri yapmaz. Ancak saçları daha fazla hasara dayanıklı hale getirir, ısı ve saç boyası ile kurumuş saçları onarır. Araştırmalar, keratinin aktif bileşenlerinin daha güçlü saçlar isteyen insanlar için umut verici bir bileşen olduğu sonucuna vardılar. Bu açıdan uzmanlar da, saçlarınız için keratin bakımı yaptırmak oldukça önemlidir.

Hush Tangle Free

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Özellikleri

Hush Tangle Free kullananlar, bu komple kürden oldukça memnunlar. Bu ürün genellikle kuaför salonlarında, her saç tipine, profesyonel kişiler tarafından uygulanır. Bu keratin bakımı sayesinde saçlar 3 ile 6 ay arasında düz görünür. Bu süre boyunca saçlar yumuşak, pürüzsüz ve düzenli görünür. Ayrıca bu ürün saçların kabarmasını ve elektriklenmesini engeller. Böylece saçlar daha kolay taranır ve şekil alır.

Hush Tangle Free, saçları tam olarak kaplayarak koruyucu bir protein tabakası ile dış etkenlerden korur. Bu ürün sayesinde saçlarınız daha parlak, volümlü ve ışıltılı görünür.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı İçeriği

Hush keratin bakımı ürünü içerisinde acai üzümü, gliserin, roucou yağı ve camu camu gibi maddeler bulunur. Acai üzümü genel olarak saçların dokusunu güçlendirir, yumuşak, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Gliserin ise saçın daha nemli ve yumuşak olmasını sağlar. Böylece saçlar çok daha kolay taranır ve şekil alır. Roucou yağı ise güçlü bir antioksidandır. Üstelik havuçtan yüz kat daha çok beta karoten içeren bu yağ, saçları korur. Saçların sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayarak saç kayıplarının önüne geçer. Camu camu ise yüksek oranda C vitamini içerir. Böylece saçları, ısı, ışık, toz ve diğer çevresel etkenlerden korur.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Kullanımı

En iyi saç bakım ürünleri blogumuzda önerdiğimiz Hush Tangle Free onarıcı saç bakım ürününü kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekir. Bakımı uygulamadan önce saçlarınızı mutlaka yıkamalısınız. Saçlarınızı, saç kurutma makinesi yerine havluyla kurutun. Çünkü bu bakım kürünü uygulamak için saçların hafif nemli olması gerekir. Daha sonra saçlarınızı ince saç tutamlarına ayırmanızı öneriyoruz.

Bu bakım keratin ürününü saç derisinden en az 1 cm uzakta sürmeye başlamalısınız. Bu ürünü bir tarakla, ince saç tutamlarına sürün ve tarakla tüm saç tellerine temas etmesini sağlayın. Şampuan kullanmadan saçı durulamanız önemlidir. Daha sonra yüksek nem içeren bir saç bakım maskesi yapmalısınız. Ürünü saçlara uyguladıktan sonra saçları, fön çekerek kurutmalısınız. Daha sonra 190 derece ısıda ayarlanmış saç düzleştirici ile saçları düzleştirmeniz gerekir.

Hush Tangle Free bakım ürününü saçlara uygularken herhangi bir koku ya da duman oluşmaz. Bu bakım ürününün saçlara hiçbir yan etkisi bulunmaz.

Profesyonel saç bakım ürünleri ve destek bakım ürünleri kullanarak bu bakımın daha kalıcı ve daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza iyi baktığınız takdirde 12 hafta etkisini gösteren bu onarıcı saç bakımı ürününü daha fazla kullanma imkanı olabilir.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Yararları

Son günlerde herkes tarafından sıkça merak edilen Hush Tangle Free onarıcı saç bakımı ürünü özellikle kıvırcık saçlı kişilerin saçlarının karışmasını engeller. Saçları yumuşak ve pürüzsüz hale getirdiği için saçın taranmasını kolaylaştırır. Saçı kimyasal işlemlere ve ısıyla yapılan tüm işlemlere karşı korur. Saçların iç yapısı onarır bu yüzden saç sağlığını iyileştirir. Saçlarda oluşan elektriklenme ve kabarmayı engeller. Üstelik saçların daha canlı, daha parlak ve daha ışıltı görünmesini sağlar. Saçları kökten uca kadar güçlendiren bu bakım ürünü aynı zamanda saç boyasını sabitler. Bu yüzden saç boyanızın rengi solmaz ve ilk günkü gibi canlı kalır. Saçlarınızda doğal düzleştirme sağlayan Hush Tangle Free, saçlarınızın çok kolay bir biçimde şekil almasına olanak tanır.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Ürün Fiyatı ve Hush Saç Bakımı Fiyatı

Bu ürün genel olarak kuaförler ve güzellik salonlarında profesyonel saç bakım uzmanları tarafından uygulanır. Hush saç bakımı fiyatları genellikle 200-400 TL arasında değişiklik göstermektedir. Saç düzleştirme işlemleri ile birlikte yapılan keratin bakımının fiyatları ise 400-600 TL arasında değişir.

Hush bakım ürününü satın almak ve uygulamak isterseniz fiyatlarının biraz pahalı olduğunu belirtelim. Bu ürün 1.700 TL civarında bir fiyata sahiptir. Hush Tangle Free satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Havva dedi ki:

    Hush Tangle Free onarıcı saç bakımı ürününü kuaförlerde ve güzellik salonlarında sıklıkla görebilirsiniz arkadaşlar. Keratin bakıma ihtiyacı olan saçlar için gayet ideal bir ürün. Daha önce bir arkadaşım bu ürünü kullanarak bakım yaptırdı. Fiyat bakımından diğer saç bakım onarım ürünlerine göre daha pahalı gelebilir, ama gösterdiği etkisi ile diğerlerini geçer diyebilirim. Kıvırcık saçlıların rahatlıkla tercih edebileceği bi ürün aynı zamanda.