Ünlü Oyuncu Kadir İnanır’ın Son Görüntüsündeki Keyifsizliği Dikkat Çekti

30.04.2022
222
Ünlü Oyuncu Kadir İnanır’ın Son Görüntüsündeki Keyifsizliği Dikkat Çekti
Modelistlik Kursu

Ünlü Oyuncu Kadir İnanır’ın Son Görüntüsündeki Keyifsizliği Dikkat Çekti

 

Ünlü Oyuncu Kadir İnanır’ın Son Görüntüsündeki Keyifsizliği Dikkat Çekti! Geçtiğimiz haftalarda beyin damarına pıhtı atması nedeniyle acil ameliyata alınan Kadir İnanır, çok zorlu bir süreci atlayarak geride bırakmayı başardı. Ünlü oyuncu ameliyatın hemen ardından toparlanmaya çalışarak sevenleri için sosyal medya hesabından iyi olduğunu göstermek için fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta ünlü oyuncunun keyifsiz halleri sevenlerinin gözün kaçmadı.

 

20 Kasım tarihinde Muğla’nın Ortaca ilçesinde aniden rahatsızlanan Yeşilçam’ın usta oyuncularından Kadir İnanır, Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Beyin damarına atan pıhtı nedeniyle ünlü oyuncu aniden beyin kanaması geçirmesi sonucunda acil ameliyata alınmıştı. Ünlü oyuncunun son hali ise sevenleri ve takipçilerini şaşkına çevirdi. Ünlü oyuncunun son görüntülerini gören herkes çok üzüldü.

 

Ünlü aktörün son görüntüsünde çok halsiz ve yorgun görünüyordu. 22 gün hastanede gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edilen ünlü oyuncu Kadir İnanır, geçtiğimiz günlerde son halini sosyal medya platformu İnstagram sayfasından sevenleri ile paylaştı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Keyifsiz Hali Dikkat Çekti

 

Aniden geçirdiği beyin damar hastalığı sonrası çok zorlu bir süreçten geçen ünlü oyuncu İnanır’ın keyifsiz halleri sevenlerinin dikkatini çekti. Ünlü oyuncunun mutsuz hallerinin yanı sıra uzamış sakalları da dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun çok yorgun ve bitkin göründüğü fotoğrafları paylaşması sonrasın birçok takipçisi ve sevenleri üzüntülerini dile getirirken geçmiş olsun dileklerinde de bulundular.

Yürümekte Zorlanmıştı

 

Ünlü oyuncu, önceki gün sevgilisi oyuncu Jülide Kural ile Etiler’de bir mekana girerken gazeteci arkadaşlar görüntülemişti. Yürümekte oldukça zorlanan ve keyifsiz hali dikkat çeken Kadir İnanır’ın yardımına ise sevgilisi Jülide Kural koşmuştu.

Ünlü oyuncuyu yalnız bırakmayan sevgilisi Jülide Kural, oyuncuyu bu zor zamanlarında yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncunun tüm sevenleri İnstagram hesabından geçmiş olsun dileklerini iletirken, hemencecik iyileşip projelerde yer almasını dört gözle bekliyor. Tedavi sürece evde devam eden ünlü oyuncunun ara ara kontrollerine gittiği söyleniyor. Nişantaşı’nda gazeteci arkadaşlar tarafından görüntülenen Kadir İnanır tüm soruları yanıtsız bıraktı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.