Bomba İddia: Reza Zarrab, Miami’ye Yerleşen Petek Dinçöz’e 700 Bin Dolarlık Ev Aldı

20.04.2022
203
Bomba İddia: Reza Zarrab, Miami’ye Yerleşen Petek Dinçöz’e 700 Bin Dolarlık Ev Aldı
Modelistlik Kursu

Bomba İddia: Reza Zarrab, Miami’ye Yerleşen Petek Dinçöz’e 700 Bin Dolarlık Ev Aldı! Geçtiğimiz günlerde eşinden ayrılan Petek Dinçöz Miami’ye yerleşerek Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmaya başlandı. Miami’de geçici olarak kiraladığı bir evde ikamet eden Dinçöz’ün Reza Zarrab’ın 700 bin dolarlık eve yerleşmek için hazırlık yapmaya başladığı iddiası magazin gündemini adeta çalkaladı. Bir dönem aşkları ve ayrılıkları ile isminden çok söz ettiren isimler arasında yer alan Petek Dinçöz, geçtiğimiz günlerde 8 senelik evliliğini tek celsede bitirdi.

Ünlü iş adamı olan eski eşi Serkan Kodaloğlu’ndan boşandıktan sonra Miami’ye gitme kararı alan Petek Dinçöz’ün Ebru Gündeş’in eski eşi olan Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Olayla alakalı açıklama yapan Reza Zarrab’ın avukatı aşk iddiasını yalanlarken ikili hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Zarrab, Petek Dinçöz’e Ev Aldı

 Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu olan Bircan Bali, oğluyla Miami’ye yerleşen ünlü şarkıcının geçici bir süreliğine bir evde yaşadığını yakın zamanda da Reza Zarrab’ın kendisi için aldığı 700 bin dolarlık yeni eve taşınacağını dile getirdi. Çiftin ev iddiası hususunda henüz bir açıklama gelmedi.

Tek Celsede Boşandı

41 yaşında olan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada boşandıklarını şu sözlerle duyurmuştu: Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle.”

Oğluyla Miami’ye Yerleşti

Ünlü işadamı Serkan Kodaloğlu’ndan boşanan Petek Dinçöz radikal bir karar aldı. ünlü şarkıcının oğlu İrfan Aslan ile beraber Amerika’nın Florida eyaletinde bulunan Miami’ye yerleşti. Bu kararını da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerine duyuran

Dinçöz, “Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi i.in bundan sonra ki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurtdışında devam etmesini istediğim için, Miami’ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım.” sözlerini söyledi.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.