Canems Kimdir? (Canem Kurt)

09.03.2021
409
Canems Kimdir? (Canem Kurt)
Modelistlik Kursu

Canems kullanıcı adı ile tanınan ve bir süredir Twitch uygulaması üzerinden yayın yapan Canem Kurt, sahip olduğu kitlesi tarafından veya bu ismi ilk kez duyan bireyler tarafından oldukça merak edilmektedir. 2010 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya çıktığı günden bu yana oldukça geniş bir kullanıcıya sahip olan Twitch, pek çok bireyin yayın yapmasını sağlayan bir platformdur. Canem Kurt da kendisi için belirlediği canems kullanıcı adı ile bu platform üzerinden yayın yapmaktadır.

Twitch kullanmasının yanı sıra başka sosyal hesaplara da sahip olan ve sahip olduğu her sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Canem Kurt, yaptığı iş kapsamında ve özel hayatı bakımından da fazlasıyla merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Kurt’un takipçileri, bu ismi hem Twitch üzerinden hem de diğer sosyal medyalar üzerinden yakından takip etmektedir.

Canem Kurt Aslen Nerelidir?
Canem Kurt Aslen Nerelidir?

Canem Kurt Aslen Nerelidir?

Canem Kurt aslen nerelidir sorusu, bu isim hakkında yapılan incelemelerin en başında gelmektedir ve takipçileri tarafından da merak edilmektedir. Kendisine yöneltilen soru gereği 27 Mart 1996 tarihinde doğduğunu açıklayan ve aslen İstanbullu olduğunu belirten Kurt, İstanbul’da yaşamaya devam ettiğini de belirtmiştir.

Canem Kurt’un Eğitim Hayatı

Twitch yayıncısı olarak kendisini duyuran ve belli bir kitleye sahip olan Canem Kurt, eğitim hayatı açısından da fazlasıyla incelenmektedir ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen bireyler arama motorunda Canem Kurt eğitim hayatı başlığını sık sık aratmaktadır.

Canem Kurt bu soru karşısında öncelikle Basım ve Yayın Teknolojileri Önlisans mezunu olduğunu belirtmiştir. Mezun olduktan sonra yeni bir bölümde eğitim almaya karar veren Canem Kurt, Gazetecilik bölümünde lisans öğrencisi olarak son sınıfı okumaktadır. Twitch dışında herhangi bir mesleği olmadığını belirten Kurt, önümüzdeki yaz eğitim aldığı bölümden mezun olacağını da dile getirmiştir.

Canem Kurt Twitch’i Meslek Olarak Mı Sürdürüyor?

Canem Kurt Twitch'i Meslek Olarak Mı Sürdürüyor?

Canem Kurt (canems) hakkında en çok merak edilen detaylardan birisi de tanınmış olduğu Twitch platformunu meslek olarak görüp görmediğidir. Bu konu hakkında yaptığı açıklamalarda önceden hobi ve eğlence amaçlı bu sektöre adım attığını belirten Canem Kurt, yayın hayatı boyunca kaydettiği ilerlemeler sayesinde yaptığı işi meslek olarak düşünmeye başladığını ifade etmiştir.
Twitch üzerinden yapmış olduğu yayınlara ciddi bir bütçe ayırdığını ve bu alanda profesyonel bir yayıncı olmak istediğini iddia eden Kurt, başarılarını katlamaya devam ettikçe daha fazla kişiye hitap etmek istediğini de dile getirmiştir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Canem Kurt Sosyal Medya Hesapları

Canem Kurt sosyal medya hesapları, genellikle takipçileri tarafından öncelikli olarak merak edilen konu başlıkları arasında görülmektedir. İlk olarak Canem Kurt’un aktif olarak kullandığı İnstagram hesabını ele alalım. Canem Kurt, İnstagram üzerinden toplamda 4226 takipçiye sahiptir. Fotoğraf olarak paylaştığı 78 adet gönderisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Reels adı verilen video içeriğinde de 1 gönderisi bulunmaktadır. İnstagram tarafından sağlanan öne çıkanlar kısmında da oldukça paylaşımı olduğunu söylemek mümkündür.

Aslen Twitch üzerinden tanınan ve canems kullanıcı adı ile Twitch hesabına sahip olan Canem Kurt, bu platform üzerinde de yaklaşık 20 bin aboneye sahiptir. Aynı zamanda aktif olarak kullandığı bu uygulama içerisinde Discord, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarına ait bilgilere erişim de mümkündür.

Canem Kurt’un Hedefi Nedir?
Canem Kurt’un Hedefi Nedir?

Canem Kurt’un Hedefi Nedir?

Canem Kurt (canems), kendisine yöneltilen hedefin nedir tarzında sorulara yine yaptığı yayınlar üzerinden cevap vermiştir. Kurt’un ileri dönemlerdeki hedefleri arasında öncelikle daha kaliteli ekipmanlara sahip olmak ve daha başarılı yayınlar düzenlemek şeklindedir.

Canems adlı kullanıcının yanı sıra, Buket Örs Kimdir? (stena) adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.