Genç Kadın Girişimci Çağla Öz Kimdir?

10.11.2021
97
Genç Kadın Girişimci Çağla Öz Kimdir?
Modelistlik Kursu

Bu yazımızda sizlerle genç kadın girişimci Çağla Öz’ü tanıtacağız. Peki Çağla Öz kimdir, ne iş yapar gelin inceleyelim. Başarılı iş kadını 11 Haziran 1999 doğumludur. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Çağla Öz’ün oldukça başarılı bir girişimci olduğunu söyleyebiliriz.

2019 yılında Zekeriyaköy’e 500 bin TL sermaye ile lüks mağaza kuran ve gösterişli yaşantısıyla herkesin ilgi odağından çıkmayan 22 yaşındaki genç işletmeci yok artık dedirtiyor! Geçtiğimiz aylarda kendi üretim atölyesini kurarak tüm ürünlerin üretimini üstlenen işletmeci 5 ay önce 700 bin TL vererek kendine 2021 model sıfır Mercedes cla almıştı.

Çağla Öz ün Yeni Evi

Hemen ardından yine mağazasının yüksek miktar cirolarıyla annesine 2021 model 700 bin TL’ye sıfır BMW alarak genç yaşında ve kısa sürede yaptığı yatırımlarla herkesi kendine hayran bıraktı. 22 yaşındaki işletmeci şimdi ise Zekeriyaköy’de milyonluk evlerin olduğu siteden 2.5 milyon TL’ye kendine ev alarak hayranları tarafından yok artık dedirtti!

Ancak işletmeci Maslak 1453’teki evinde oturmaya devam edeceğini, yatırım olarak aldığı villa tipi dubleks dairesini 10 bin TL’ye kiraya vereceğini açıkladı.

Başarı merdivenlerini koşarak tırmanan Çağla Öz yaptığı kısa süredeki yüksek yatırımlarıyla tüm genç nesilin idolü haline geldi.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Çağla Öz kimdir?

Çağla Öz kimdir?

Kısaca Çağla Öz kimdir?

11 Haziran 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Öz’ün yaşı 23, kendisi ikizler burcundadır. Aslen Selanik göçmeni olan Çağla Öz’ün boyu 1,74 kilosu ise 52 dir.

Çağla Öz Ne Mezunu?

Kendisi Beykent Üniversitesi İşletme bölümü öğrencidir. Aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesinde Moda Tasarım bölümünü bitirmiştir…

Sosyola Magazin

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.