Emre Durmuş Kimdir? Nasıl Geziyor?

13.07.2021
242
Emre Durmuş Kimdir? Nasıl Geziyor?
Modelistlik Kursu

Emre Durmuş, sosyal medyanın en gezgin insanlarından bir tanesidir. Youtube da dahil olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarından aktif bir şekilde paylaşımlar yapan Emre Durmuş, bu platformlarında seyahatlerini paylaşmaktadır. Emre Durmuş’un her geçen gün daha sevilir hale gelmesi, Emre Durmuş kimdir sorularının artmasına vesile olmuştur.

Emre Durmuş Nereli?

Emre Durmuş’u seven bireylerin artış göstermeye başlamasıyla birlikte, sevilen ismin nereli olduğu soruları da artmıştır. Emre Durmuş, Hayat’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ancak yaşantısını orada sürdürmemektedir.

Emre Durmuş Kaç Yaşında?

Emre Durmuş Kaç Yaşında?

Emre Durmuş Kaç Yaşında?

Emre Durmuş 14 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ancak yaşının oldukça genç olmasına rağmen sayısız ülke ve şehir gezmiştir. Sosyal medyanın gezgini olarak kabul edilen Emre Durmuş, 2021 yılı itibariyle 29 yaşına basmıştır.

Emre Durmuş Hangi Burç?

Emre Durmuş, 14 Haziran tarihinde doğduğu için ikizler burcudur. İkizler burcunun özelliklerini taşıyan sevilen isim, burcundan en çok seyahat etme sevgisi özelliğini almıştır.

Emre Durmuş Boy Ve Kilosu

Emre Durmuş, 29 yaşında olmasına rağmen oldukça genç görünmektedir. Bu nedenle Emre Durmuş’un boy ve kilosu merak konusu olmuştur. Emre Durmuş, 64 kg ağırlığındadır. Sevilen ismin boyu ise 175 cm’dir.

Emre Durmuş Eğitim Durumu Nedir?

Emre Durmuş Eğitim Durumu Nedir?

Emre Durmuş Eğitim Durumu Nedir?

Emre Durmuş, ilköğretim ve lise eğitimini bitirmiştir. Daha sonra üniversite eğitimini alabilmek için İstanbul’a taşınmıştır. Tek başına İstanbul’a geldikten sonra şehir şehir gezmeye başlamış ve bu nedenden ötürü okulunu bırakmıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Emre Durmuş, eğitim hayatını sonlandırdıktan sonra seyahat etmek için önünde engel olmamıştır. Bu sayede 2014 yılından beri hem ülke içi hem de ülke dışı seyahatler gerçekleştirmektedir. Günümüzde ise Türkiye’deki şehirlerden ziyade yurtdışında seyahat etmektedir.

Emre Durmuş Nasıl Geziyor?

Yurtiçi ve yurtdışında sayısız yere gitmiş olan Emre Durmuş, gezi hayatını sürdürmeye devam etmektedir. Pek çok insan, bu kadar ülkeyi nasıl gezdiğini merak etmektedir. Emre Durmuş’un gezi serüveni, eğitimi için İstanbul’a taşınmasıyla başlamıştır.

Emre Durmuş, gezi hayatına Türkiye’nin şehirleri ile başlamıştır. Sosyal medya platformları üzerinde Türkiye gezileri ile ilgili paylaşımlar yapan Durmuş, daha sonrasında sadece sırt çantasını alarak dünyayı gezmeye başlamıştır. Pek çok ülkeye yalnızca bir sırt çantası ile giden, gittiği ülkeleri de genellikle otostop ile gezen Emre Durmuş, gezilerini tamamlayabilmek için otogarda da uyumuştur.

Emre Durmuş, çektiği bir içerikte sırf gezisine devam edebilmek için yanına aldığı kamerayı sattığını belirtmiş ve amacının lüks tatillerden ziyade gezmek olduğunu açıklamıştır. Emre Durmuş, sevgilisi ile de pek çok ülkeye gitmiş ve farklı kültürleri tanıma şansına erişmiştir.

Emre Durmuş’un Yurtdışı Yasağı Mı Var?

Emre Durmuş, 2019 yılında yurtdışına çıkma yasağı almıştır. Bu durumun sebebi ise bir maç sırasında arkadaşları ile birlikte sahaya atlaması olmuştur. Ancak yasak bittikten sonra hız kesmeden seyahat etmeye devam etmiştir. Güncel olarak ülkeden çıkma yasağı bulunamamaktadır.

Emre Durmuş’un Sevgilisi Kim?

Emre Durmuş’un Sevgilisi Kim?

Emre Durmuş’un Sevgilisi Kim?

Emre Durmuş sevgilisi, çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Emre Durmuş, Bir dönem Yağmur Arat adındaki fenomen ile birliktelik yaşamıştır. Sevgilisiyle dünya turu yapan Emre Durmuş, daha sonra sosyal medya hesaplarından ilişkisini sonlandırdığını belirtmiştir.

Yaptığı açıklamada herhangi bir sorun yüzünden ayrılmadıklarını ve medeni iki insan gibi konuşup bu duruma karar verdiklerini belirtmiştir. Emre Durmuş, ilişkisini bitirdikten sonra herhangi bir yeni ilişkiye yelken açmamıştır. Instagram hesabından da anlaşılacağı üzere sevgilisi yoktur.

Emre Durmuş Ne İş Yapıyor?

Emre Durmuş, günümüzde aktif olarak Youtube platformunda içerik üreticiliği yapmaktadır. Bundan öncesinde ise seyahat blogu üzerinden yazılı paylaşımlar yapmaktaydı. Günümüzde blog yazılarını bırakıp video paylaşımı yapmakta ve daha net bir şekilde insanları bilgilendirip eğlendirmektedir. Emre Durmuş, sosyal medyaya içerik üretmesi dışında herhangi bir meslek ile uğraşmamaktadır.

Emre Durmuş Youtube

Emre Durmuş Youtube

Emre Durmuş Youtube

Emre Durmuş Youtube hesabı, pek çok kullanıcı tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Farklı kültürlerden hoşlanan insanların takip ettiği kanallar arasında yer alan Emre Durmuş kanalı, yaklaşık 2 milyon kişi tarafından takip etmektedir.

Emre Durmuş, ilk Youtube videosunu 2011 yılında paylaşmıştır. İlk videoları yurtdışı seyahatleri ile ilgili değildir. 2014 senesinden beri seyahat videoları paylaşmaktadır. Paylaşımlarında ülke tanıtımı yapmakta, başına gelenlerden bahsetmekte, yurtdışında yaşadığı mekanları anlatmakta ve yurtdışı fiyatları hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Hal böyle olunca Emre Durmuş, en sevilen fenomenlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Emre Durmuş Sosyal Medya Hesapları

Emre Durmuş, kendi adıyla açtığı sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. 400 binin üzerinde Instagram takipçisi olan Emre Durmuş, sık paylaşımları ile takipçilerini mutlu etmektedir. Emre Durmuş Instagram hesabı, yine seyahatlerde biriktirilmiş anılar ile dolu olmaktadır.

Fenomen Cem Gelinoğlu Kimdir? adlı yazımız da ilginizi çekebilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.