Fulya Eren (NemesisTV) Kimdir?

30.03.2021
183
Fulya Eren (NemesisTV) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Fulya Eren oyun platformu olan Twitch’te adını “NemesisTV” kullanıcı adıyla duyurmayı başarmış bir oyuncudur. Oyunlardaki başarısından dolayı yüksek mertebelere gelmeyi başarmış olan Fulya Eren izleyiciler tarafından çok sevilir.

Fulya Eren (NemesisTV) Twitch’e Nasıl Başladı?

Fulya Eren (NemesisTV) Twitch'e Nasıl Başladı?

Fulya Eren Twitch’e merakla başlayıp daha sonra oyunu bırakamayarak yayın yapmaya devam etmiştir. Mia Carter isimli karakteriyle aktif bir şekilde oyun oynayan ve yayın yapan başarılı Fulya Eren’in takipçi sayısı çok hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bu durumdan memnun olan oyuncu diğer oyuncular tarafından da sıkça başarısıyla takdir edilmektedir. Çoğu insan tarafından yılın en hızlı büyüyen yayıncısı olarak bilinen Fulya bu durumu başarıyla idare etmektedir. Eightborn sayesinde yükselen oyuncunun kitlesi de bir hayli çok geniştir.

Fulya Eren Instagram

Instagramda da fazlasıyla aktif olan oyuncu Fulya Eren 32.4 bin takipçiye sahiptir. Fulya Eren genelde kendi fotoğraflarından çok oynadığı oyundaki karakterleri paylaşmayı tercih eder. Kullanıcının toplamda 186 gönderisi mevcuttur. Attığı hikayelerde gezdiği yerleri ya da yemekleri paylaşmak yerine oyun karakterini paylaşmasını onu diğer oyun yayıncılarından farklı kılar. Fulya Eren İnstagram kullanıcı adını “fulyaernn” olarak kullanmaktadır.

NemesisTV

NemesisTV

Fulya Eren (NemesisTV) Twitch

“NemesisTV” adıyla Twitch platformunda kısa bir sürede 145 bin takipçiye ulaşan başarılı yayıncı bu zamana kadar tamı tamına 904 saat yayın yapmıştır. Twitch platformu Fulya Eren’in asıl ünlü olmasını sağlayan mecradır. Verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla alan oyuncu kısa zamanda oyuncular arasında şöhrete sahip olmuş, vazgeçilmezlerden birisi olarak adlandırılmaya başlamıştır.

Fulya Eren Youtube

Youtube ile ilişkisi pek güçlü olmayan yayıncı yine “NemesisTV” kullanıcı adıyla Youtube platformunda yer alır. Lakin Twitch’teki ününü Youtube’de sağlayamamıştır. Youtube’e 176 video yüklemiştir. Toplam izlenmesi 800 bine yaklaşan yayıncı Twitch’e daha çok zaman ayırmaktadır.

Fulya Eren Discord

Diğer platformları kullandığı gibi Discord sunucularında da bir hayli aktiftir. Sunucusunda en az 12 bin kullanıcı bulunan Fulya Eren Discord’da da fazlasıyla önemli yere sahiptir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Fulya Eren Ne İş Yapıyor?
Fulya Eren Ne İş Yapıyor?

Fulya Eren Ne İş Yapıyor?

Şu an bir mesleği olmayan Fulya Eren, Selçuk Üniversitesi Turizm Konaklama bölümü mezunudur. Lakin bölümüyle ilgili bir meslek yapmak yerine Twitch’i tercih eden yayıncı bu durumdan mutsuz değil aksine bu platformu seçtiği için çok mutludur. Son iki yıldır Twitch’te yayın açıp oyun oynamayı gelenek haline getiren yayıncı, artık bu alışkanlığı iş olarak görmeye başladığını belirtir. Her seferinde bu yayınları severek yaptığını söyleyen oyuncu dolayısıyla mesleğine de yeterince sadık.

Fulya Eren Kaç Yaşındadır?

Yaşını ele vermek istemeyen sürekli konuyu kapatmaya çalışan sevimli yayıncının 11 Mayıs 1985 doğumlu olduğu bilinir. Günümüzde 37 yaşında olan oyuncu hala çocuk ruhlu ve sempatiktir.

Fulya Eren Nerelidir?

Aslında İzmirli olan Fulya Eren yaşamının büyük bir kısmını Konya’da geçirmiştir. Gerek okuduğu üniversite gerek ardından geçirdiği birkaç yıl, ona Konya’yı tanımasında yardımcı olmuştur. Fulya Eren hala yaşamını Konya’da sürdürmektedir.

Fulya Eren Evli Mi

Fulya Eren Evli Mi

Fulya Eren Evli Mi

Başarılı sosyal medya fenomeni Fulya Eren’in evli olup olmadığı merak konusu olmuştur. Fakat internet üzerinde bu konu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Fulya Eren Sevgilisi

Özel hayatı hakkında bir açıklamada bulunmayan fenomenin, sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

Fulya Eren’in Örnek Aldığı Kişiler Var Mı?

Bir röportajda örnek aldığı kişiler sorulduğunda, kendine örnek aldığı kimsenin olmadığını söyleyen Fulya Eren, bunun yerine taktir ettiği ve severek takip ettiği kişiler olduğunu söylemiştir. Bu kişilerden birisi yine Fulya Eren gibi kadın olan başarılı yayıncı “pqueen” adıyla bilinen Pelin Baynazoğlu’dur. İki kadın yayıncı da yüksek mertebelere gelmiş ve bunun için fazlasıyla emek vermişlerdir. Fulya Eren’in takip ettiği ve sevdiği bir diğer yayıncı ise çok fazla tanınmış olan Elraenn’dır.

Fulya Eren (NemesisTV) hakkında verebileceğimiz bilgiler bu kadardı. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Erdem Türker (wpleesin) Kimdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.