Barış Murat Yağcı Kimdir?

17.05.2021
233
Barış Murat Yağcı Kimdir?
Modelistlik Kursu

Barış Murat Yağcı kimdir sorusu, Yağcı ile ilgili birçok konuyu merak eden kişiler tarafından sorulan en önemli sorulardan bir tanesidir. Ünlü manken, sporcu ve oyuncu olan Yağcı, internet dünyasında ön plana çıkan isimlerden biridir. 2020 yılında Survivor’a katılan ve ikinci olan Yağcı, özellikle Survivor macerasından sonra birçok insan tarafından tanınmaya başlamıştır. Peki ama Barış Murat Yağcı kimdir ve ne zaman doğmuştur?

Barış Murat Yağcı Kimdir?

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Barış Murat Yağcı, Survivor yarışmasına katılmış ve yarışmada 2. Olmuştur. Özellikle parkurlu oyunlarda başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Yağcı, SMS oylarında da beklediği gibi puanlar almış idi. Türk manken, sporcu ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmekte olan Yağcı, eğitim hayatını da başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Barış Murat Yağcı Ne Zaman Doğdu?
Barış Murat Yağcı Ne Zaman Doğdu?

Barış Murat Yağcı Ne Zaman Doğdu?

Barış Murat Yağcı doğum tarihi 21 Ocak 1991 olarak bilinmektedir. 30 yaşında olan ünlü manken, kariyer hayatını başarılı bir şekilde devam ettirmekte olup kariyer hayatını farklı mesleklerle şekillendirmeyi sürdürmektedir.

Barış Murat Yağcı Burcu Ne?

Survivor yarışmasında elde ettiği ikincilik ile insanların dikkatini çekmeyi başaran Yağcı, kova burcundadır ve burcunun özelliklerini taşımakta olup burcu ile uyumlu bir şekilde yaşantısını sürdürmektedir. Birçok insan tarafından sorulmakta olan Barış Murat Yağcı burcu ne sorusu, ünlü mankenin hayatı ile ilgili detayların da öğrenilmesini sağlayan sorulardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Barış Murat Yağcı Aslen Nereli?

Ünlü manken 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve Yağcı’nın İzmirli olduğunu belirtmek olanaklıdır. Birce Akalay’ın kuzeni olan ve Survivor yarışmasında gösterdiği başarılar ile insanların dikkatlerini çekmeyi başaran Yağcı, farklı dizilerde oynamış ve kariyer hayatına oyunculuk mesleğini de dahil etmiştir.

Barış Murat Yağcı Boyu Kaç?
Barış Murat Yağcı Boyu Kaç?

Barış Murat Yağcı Boyu Kaç?

Çeşitli sosyal medya platformlarında hesapları bulunan ve binlerce takipçiye sahip olan Yağcı, uzun ve karizmatik halleri ile insanların dikkatini üzerine çekmektedir. Survivor Barış Murat Yağcı boyu kaç sorusu kapsamında ünlü mankenin 2,01 cm bir boya sahip olduğunu belirtmek olanaklıdır. Birçok insan tarafından özel hayatı ile ilgili detayların merak edildiği Yağcı’nın kilosunun ne olduğu da merak edilen hususlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Barış Murat Yağcı Kilosu Nedir?

Barış Murat Yağcı kilosu konusunda net bir bilgi vermenin mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Fakat 88 kilo olduğuna dair çeşitli iddialar bulunmaktadır. Uzun bir boy ve karizmatik bir duruşa sahip olan ünlü manken, farklı yapımlarda rol almış ve oyunculuğu ile insanların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Barış Murat Yağcı Medeni Durumu

Barış Murat Yağcı’nın medeni durumu bekar olarak bilinmektedir. Survivor yarışmasında arkadaşı olarak bulunan Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşadığı ifade edilen ünlü manken, herhangi bir evlilik yapmadığı için bekar olarak nitelendirilebilmektedir.

Barış Murat Yağcı Mesleği Ne?
Barış Murat Yağcı Mesleği Ne?

Barış Murat Yağcı Mesleği Ne?

Barış Murat Yağcı kariyer hayatı noktasında farklı meslek dallarının bulunduğunu belirtmek olanaklıdır. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitiren ve ardından Anadolu üniversitesi Spor Yönetimi bölümüne kaydolan Yağcı, Efes Pilsen Spor Kulübü’nde bir süre basketbol oynamıştır.

Basketbol oynadığı yıllarda sakatlanan ve basketbolu bırakmak zorunda kalan Yağcı, “Best of Model Turkey” adlı güzellik yarışmasına katıldı. Yarışmada “Best Fotomodel” olarak seçilmiş ve insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Best Fotomodel olan Yağcı, yapımların ilgisine de mazhar olmuş ve çeşitli yapımlarda kendine yer bulmuştur.

İçerisinde bulunduğu ilk yapım, “Kocamın Ailesi” olarak adlandırılan ve 2014 yılında ekranlara gelen dizidir. Bu dizide Akın karakterine can veren Yağcı, 2014 yılında vizyona giren “Figüran” filminde Pelin Şafak’ın arkadaşı olarak filmde yer almıştır.

2015 yılında Kiralık Aşk adlı dizide yer alan ünlü manken, kariyer hayatını bir süre oyunculuk üzerinden şekillendirmiştir. Barış Murat Yağcı rol aldığı diziler kapsamında yer alan ve pek çok insan tarafından izlenen Şevket Yerimdar, 2017 yılında ekranlarda seyirciler ile buluşmuştur. Bu dizide Bora karakterini canlandıran Yağcı, 2020 yılında Acun Ilıcalı’nın Survivor adlı yarışmasına katılmış ve yarışmanın ikincisi olmuştur.

Barış Murat Yağcı Sosyal Medya Hesapları
Barış Murat Yağcı Sosyal Medya Hesapları

Barış Murat Yağcı Sosyal Medya Hesapları

Barış Murat Yağcı sosyal medya hesapları kapsamında farklı platformlarda yer alan hesapları saymak olanaklıdır. Yağcı’nın aktif bir şekilde yer bulduğu sosyal medya platformlarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

Instagram

barismrtyagci” kullanıcı adı ile instagramda bulunan Yağcı, yaklaşık 1 milyon takipçiye sahiptir.

Twitter

Yağcı’nın twitterdeki kullanıcı adı “barismrtyagci” olarak bilinmekte olup bu kullanıcı adı ile ünlü manken twitter üzerinden takip edilebilmektedir. Farklı içerikte pek çok gönderiyi twitter üzerinden paylaşan ünlü manken, takipçi sayısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ünlü İnternet Fenomeni Çağrı Taner Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Magazincicansucuk

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.