Deli Mi Ne Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

17.07.2021
188
Deli Mi Ne Kimdir? Gerçek Adı Nedir?
Modelistlik Kursu

Son zamanlarda adından sık sık söz ettiren Youtube kullanıcılarından ve içerik üreticilerinden birisi de Deli Mi Ne olmaktadır. Peki Deli Mi Ne kimdir? Deli Mİ Ne Youtube kanal sahibi ve sevilen bir içerik üreticisidir. Yaptığı eğlenceli içerikler ile adından sık sık söz ettiren Deli Mi Ne kanalının sevenleri kadar sevmeyenleri de maalesef mevcuttur.

Deli Mi Ne Gerçek İsmi

Kişilerin Deli Mi Ne hakkında merak ettikleri birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Deli Mi Ne gerçek ismi olmaktadır. Edinilen bilgilere göre Deli Mi Ne gerçek ismi Fester Abdü lakaplı Ali Abdülselam Yılmaz olmaktadır.

Deli Mi Ne Eğitim Durumu

Deli Mi Ne Eğitim Durumu

Deli Mi Ne Eğitim Durumu

Deli Mi Ne ile ilgili kişilerin merak içerisinde oldukları birçok konu ve husus bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Deli Mi Ne eğitim durumu olmaktadır. Yapılan araştırmalar ve elde edilen bilgilere göre ünlü ismin Çukurova Üniversitesinde öğrenim gördüğü bilinmektedir. Bölümü de beden eğitimi ve spor yüksek okulu olmaktadır. Türkiye Kano Milli takımı lisanslı sporcusu olan ve bir dönem Survivor 2018 All Star yarışmasına da katılmasıyla tanınmaktadır. Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra sporla da ilgili olan Fester Abdü, kano sporcusudur. Çukurova Üniversitesi’nin kano takımında bir çok yarışa katılmış ve başarılara imza atmıştır.

Deli Mİ Ne Gözaltı

Son dönemlerde adından sadece Youtube içerikleri ile değil başka şekillerde de söz ettirmeyi başaran fenomen Deli Mi Ne gözaltı mağduru da olmuştur. Fester Abdü, İstanbul Vodafone Arena’da oynanan Liverpool – Chelsea maçında sahaya atlamasıyla gündeme gelmişti. Maçın 14. dakikasında sahaya atlayıp dizlerinin üstünde kayan Fester Abdü izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Kısa sürede güvenlik güçleri tarafından yakalanarak saha dışına çıkartıldı. Fester Abdü ve kendisini kameraya çekerek sosyal medyada paylaşan 4 arkadaşı gözaltına alındı.

Olaydan bir sonraki gün Ali Abdüsselam Yılmaz ile kendisi gibi Youtuber olan ve tribünlerden o anların görüntüsünü çeken arkadaşları Emre Durmuş, Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman sonraki gün gözaltına alınmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ifadesi alınan 4 Youtuber ifadelerinin ardından serbest bırakılmıştı. Mahkeme Yılmaz’a ilk olarak “yasak alanlar girme” suçundan 2 yıl hapis cezası verdi. İyi hal indirimi uygulanan ceza 1 yıl 8 aya düşürüldü. Hükmün açıklanmasını geri bırakan mahkeme, Yılmaz’ın 1 yıl süreyle spor müsabakalarına girmesini de yasakladı.

Deli Mi Ne Boyu ve Kilosu

Deli Mi Ne Boyu ve Kilosu

Deli Mi Ne Boyu ve Kilosu

Kişiler elbette sadece merak ettikleri insanın kişisel özellikleri değil de fiziksel özelliklerini de merak etmektedirler. Deli Mi Ne boyu ve kilosu da merak edilen fiziksel özellikler sınıfında bulunmaktadır. Ünlü ismin boyu 1.69 kilosu ise 66 olmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Deli Mi Ne Aslen Nereli

Kişilerin Deli Mi Ne ile ilgili merak içerisinde oldukları birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Deli Mi Ne aslen nereli olmaktadır. Aslen Adanalı olan ünlü ismin yaşamını şu an için Antalya’da sürdürmektedir.

Deli Mi Ne İnstagram

Kişiler merak içerisinde oldukları ve hayranı oldukları insanların sosyal medyaları hakkında da bilgi sahibi olmak istemekte gayet haklıdırlar. Deli Mi Ne İnstagram adresi birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Fenomen isim İnstagramda kullanıcı adı olarak “delimine” kullanıcı adını kullanmaktadır. Toplamda 1.6 M takipçiye hitap eden ünlü isim yalnızca 346 kişiyi takip etmektedir. Attığı gönderileri genelde kendi resimlerinden oluşan ismin geniş bir arkadaş çevresi olduğunu da fotoğraflardan anlaşılabilmektedir. 64 gönderiye sahip olan Deli Mi Ne öne çıkarılan hikayelerinde de spor dallarından ve ödüllerinden çokça bahsetmiştir.

Deli Mi Ne Youtube

Deli Mi Ne Youtube

Deli Mi Ne Youtube

Deli Mi Ne hakkında hayranlarının merak içerisinde bulundukları birçok farklı konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de onun ilk ünlü olduğu Youtube mecrası ile ilgili olmaktadır. Gayet hareketli ve değişik içerikleri olan Deli Mi Ne Youtube kanalında toplamda 7.35 M takipçiye sahiptir. Aşırı halde fazla takipçisi olan Youtube içerik üreticisi sürekli olarak video atmayı asla ihmal etmemektedir.

Deli Mi Ne Kardeşi

Kişiler sadece Deli Mi Ne ile ilgili değil ailesi hakkında da merak içerisindedirler. Merak edilen kişilerden birisi de Deli Mi Ne kardeşi olmaktadır. Sosyal Medya Fenomenlerinden bir tanesi Olan, Deli Mi Ne’nin kardeşi olarak bilinen ve gerçek ismi Hüseyin Yılmaz olan, Katana Hüseyin Kimdir? Deli Mi Ne’nin çekmiş olduğu bazı videolarda bulunarak Sosyal Medya Platformlarında tanınmaya başlayan Hüseyin Yılmaz, müzik ile ilgilenmektedir. Tıpkı abisi gibi o da şöhreti hedefleyen Katana Hüseyin gelecekte en az abisi kadar takipçiye ve üne sahip olmak ister.

Baturay Anar Hakkında Merak Edilenler adlı yazımızı da okudunuz mu?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.