Avram Habib Kimdir?

14.03.2023
377
Avram Habib Kimdir?
Modelistlik Kursu

Avram Habib kimdir? Nerelidir, kaç yaşındadır, evli mi, instagram sayfası var mı? Diye merak edilenlerin hepsi yer almaktadır.

Avram Habib Hakında Kısa Bilgi

2016 yılında Kısmetse Olur adlı programın sunuculuğu yapan Seda Akgül ile evlenen Avram Habib İzmirli Yahudi asıllı iş adamıdır. Avram Habib, 1968 yılında doğmuştur. İstanbul Kuruçeşme’deki Boxer Cafe işletmeciliğini yapar.

Avram Habib ile Seda Akgül arasındaki birliktelik sona ermiştir. Seda Akgün 1971 yılında Ankara’da doğmuştur. TED Ankara Kolejini bitiren Seda Akgül, Üniversite eğitimini Ankara Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümünde tamamlamıştır. Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği bölümünü İsveç Üniversitesi’nde burslu olarak bitirmiştir.

Avram Habib Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Avram Habib 1968 yılında doğmuş, şu anda 55 yaşındadır. 1.86 boyunda olan Habib, 98 kilodur.

Avram Habib Hayatı

Avram Habib Yahudi bir iş adamıdır. Kısmetse Olur programının sunucusu olan Seda Akgül ile evliliğinde gündeme gelmiştir. Çift 2016 Mart ayında evlendi ancak çok geçmeden 6 ay içinde boşanmışlardır. Avram Habib 6 yıl önce Alaçatı’da tanıştığı Kısmetse Olur programı sunucusu Seda Akgül ile evlenmiştir. Merak edenler için Avram Habib kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır soruları çok sık gelmektedir.

Seda Akgül ile yapılan röportajda tüm merak edilenler için açıklama yapmıştır. Avram ile Alaçatı’da tanıştık, kendisi çok sıcakkanlı, sevecen birisiydi. O dönem ’de program sunuculuğu yapıyordum ve kendisi ile tanıştık. Kendisi ile sevgili olduktan sonra 2016 yılı mart ayında evlendik. Fakat bazı konularda anlaşmazlığa düştük ve ayrılma kararı aldık.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

O dönem ofis ortamında evlendik. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar nikâhımızı kıydı. Fakat her şeyin yolunda gitmemesi herkes için üzücü olmuştur. Bundan sonra bende o da kendi hayatına bakacak diye belirtti.

Seda Akgül Avram Habib ile olan evliliklerinin bitmesinden sonra bazı açıklamalarda bulundu. Eski eşimin evlilik boyunca bana ‘Hayatıma giren en çirkin kadınsın’, Benim 55 yaşında olan sevgilin sana 5 basar’ gibi sözlerle kendisine hakaretlerde bulunduğunu söyleyen Seda Akgül, sosyal medyadan takipçilerinin devamlı sorduğu ‘senin gibi bir kadını nasıl ve neden beğenmedi’ diyenlere cevap verdi. Eski eşin senin gibi bir kadını neden beğenmedi ve sana hakaret etti diyenlere…

Çünkü kendisinin beğendiği ve takipte bulunduğu kadın tipleri bu diye fotoğraf bikinili bir kızın fotoğrafını paylaştı ve meraklısına… Diye sosyal medyadan soru soranlara yanıt verdi.

  • Bana hakaret içerikli attığı mesajları aile büyüklerine gösterdim, mahkemeye gelmesini sağlayın, tek celsede boşanmak istiyorum dedim. Ben çok fazlasıyla üzüldüm, hayallerim yıkıldı.
  • Evliliğimizin 2.ayında şu anda çalışmıyorsun, İzmir’deki evini açık tutmanın ne gereği var dedim. Bir daha çalışmayı düşünmüyorum, eğer aramızda işler iyi gitmezse, orada bulunan evim açık dursun diye söyledi bana. Adam zaten kafasında evlenmemiş ki. Misafir gibi geldi benimle, misafir gibi de gitti. Çeşme’ de avukat arkadaşımla iş dolayısıyla oturmam gerekti. Bana tek mi oturacaksın adamla dedi. E sen her zaman birisiyle baş başa oturuyorsun dedim. Anlayacağınız bu evlilik zaten başından beri yanlışmış diyerek sözlerini bitirdi.
  • Bazen çok şeyi bilmek ve farkındalık ikili ilişkilerde dezavantaj oluyor. Çünkü kimse sizi kandıramaz. Kimin haklı veya haksız olduğu da çok önemli değil. Önemli olan mutlu olmak ve karşınızdakini mutlu edebilmektir.

İlginizi Çekebilir: Eylem Şahin Kaç Yaşında?

Avram Habib Instagram Adresi

Avram Habib’in resmi instagram sayfası var mı diye merak edenler için, Avram Habib’in şu anda resmi bir sayfasına ulaşılamıyor. İlerleyen zamanlarda bununla ilgili bir açıklama gelebilir. Merak edenler, takiplerini sürdürmeye devam etsinler.

YouTube Kanalımız: https://www.youtube.com/c/sosyolacom

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.