Annemarie Börlind EnergyNature Serisi Ürün İncelemesi

30.05.2019
266
Annemarie Börlind EnergyNature Serisi Ürün İncelemesi
Modelistlik Kursu

Annemarie Börlind EnergyNature serisi, cildinize ekstra enerjik bir görünüm ve ekstra parlaklık kazandırır. Normal ve kuru ciltler için yaşlanma öncesi bakım ürünleridir. Annemarie Börlind cilt bakımı ile ilgili ürünler farklı seriler halinde sunulur ve bu koleksiyon da bunlardan birisidir.

Hala elastikiyet dolu 20 yaş ve üstü ciltler bile erken yaşlanmaya karşı korunmalıdır. Bu yüzden genç ciltler de özel bakım gerektirir. Aktif bir yaşam tarzı, stres ve uykusuzluk genellikle ciltte iz bırakır. Mat cilt görünümü, cildin kuruluğundan kaynaklanan ince çizgiler ve göz çevresindeki koyu halkalar ile göz altı torbaları, erken yaşlanma belirtileridir.

annemarie börlind energynature serisi

Energynature bakım sistemi yelpazesi, ön yaşlanma belirtilerini yok eder. Yalnızca Annemarie Börlind tarafından geliştirilen Kara Orman gülünün kök hücreleri, bir kafein türü olan organik bir kafein, tereyağı ve acı portakaldan elde edilen phytonutrient gibi doğal bileşenler, doğal ışıltılı bir ten için ekstra enerji ve nem artışıyla yorgunluk semptomlarını azaltır ve gizler.

Annemarie Börlind EnergyNature serisi dermatolojik olarak test edilmiştir ve etkinliği bilimsel olarak doğrulanmıştır. Annemarie Börlind cilt bakımı ürünlerinin içinde mineral yağ türevi ve genetiği değiştirilmiş hiçbir bitki yoktur. Annemarie Borlind markasının tüm ürünleri tamamen vegan ve vejeteryandır. Annemarie Börlind Türkiye’de henüz bulunmasa da internetten sipariş vermek mümkündür.

Annemarie Börlind Refreshing Cleansing Gel

Annemarie Börlind EnergyNature Serisi:
Refreshing Cleansing Gel

Bu yüz temizleme jeli cildin en alt katmanlarını bile temizler, cildi canlandırır ve tazelik katar. Kuru ve normal cilt tipleri için tasarlanmıştır. Bu yüz temizleme jelinin içinde Kara Orman’ın kalbinde bulunan 166 metrelik kuyudan çıkarılan doğal kaynak suyu vardır. Annemarie Börlind’in kendi kaynak suyu, yerin altındaki 166 metreden gelir. Yüksek saflık düzeyi ve kusursuz mikrobiyolojik kalitesi ile markanın karakteristik bir bileşenidir.

Organik kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein, mikro dolaşımı uyarır. Şişliği azaltır ve sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Linalol, parfüm karışımlarında bulunan kokudur ve ferah bir his bırakır. Benzil salisilat ve limonen maddeleri de yine parfüm karışımlarında bulunan bir kokudur. Bunun yanı sıra bu yüz temizleme jelinde gliserin, sodyum klorit, koko-glukozit, kapril glukozit, aroma, sitrik asit ve arjinin bulunur.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bu ürünün içinde bulunan hafif yüzey aktif cisimleri, yüzü, boynu ve dekolte bölgesini nazikçe ve tamamen temizler. Bunun yanı sıra Refreshing Cleansing Gel, su bazlı ve normal makyajı bile temizleme özelliğine sahiptir. Organik kafeinin, ciltte canlandırıcı etkisi vardır. Erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Sabah ve akşam nemli cildin üzerine dairesel hareketlerle sürün ve köpürtün, daha sonra ılık suyla yıkayın. Kullanımı çok kolay ve pratiktir.

Annemarie Börlind Cooling Facial Gel

Annemarie Börlind EnergyNature Serisi:
Cooling Facial Gel

Cooling Facial Jel, cildi güçlendirir, parlaklık kazandırır, canlandırır ve soğutur. Normal ve kuru ciltler için idealdir. Canlandırıcı nem desteği, cildi daha sonra uygulanacak gündüz veya gece kremleri için optimum hale getirir. İçinde bulunan bir mentol türevi ve organik kafein, ekstra bir tazelik sağlar. Erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde bu jeli uygulayın ve parmaklarınızla hafif hafif vurarak cildinize masaj yapın.

Bu ürünün içinde cildi gençleştiren, diri ve parlak hale getiren birçok bileşen bulunur. Jojoba esteri, jojoba bitkisinin tohumundan elde edilen bir balmumu olup, akasya ve ayçiçeği balmumu ile birlikte kullanılır. Cildi nem kaybından korur. Organik kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein, mikro dolaşımı uyarır. Şişliği azaltır ve sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Ksantan zamkından ısıl işlemle elde edilen dihidroksantan, doğal bir jelleştirici madde olarak kullanılır.

Kırmızı alglerden elde edilen karragenan veya kondrus crispus tozu doğal bir jelleştirici madde olarak kullanılır. Aynı zamanda nemlendirici bir etkiye sahiptir. Cildi nem kaybından korur. Acacia decurrens flower cera maddesi, jojoba ve ayçiçeği balmumu ile birlikte kullanılan akasya çiçeğinden elde edilen bir balmumudur. Cilde nemi hapseder.

Bitkilerden fermentasyon yoluyla türetilen laktik asit, nemlendirici etkiye sahiptir. Aynı zamanda bir alfa hidroksi asittir. Tremella fuciformis sporocarp özü ise hyaluronik asit içerir. Beyaz jöle mantarı geleneksel bir doğal ilaçtır. Ondan elde edilen ekstrakt, botanik bir hyaluronik asit türüdür. Doğal mineral kaynaklarından elde edilen mika ise cilde, ince bir ışıltı kazandırır ve kırışıklıkları azaltır.

Annemarie Börlind Vitalizing Day Cream

Annemarie Börlind EnergyNature Serisi:
Vitalizing Day Cream

Annemarie Börlind EnergyNature Vitalizing Day Cream gündüz kremi, cildi korur ve canlandırır. Normal ve kuru ciltler için uygundur. Kara Orman güllerinden elde edilen kök hücreler, her şeyden önce derideki kolajeni korur ve nem sağlar. Organik kafein ise cildi canlandırır ve yumuşatır. Bu muhteşem gündüz kremi aynı zamanda 2018 Alman İnovasyon Ödülü kazanmıştır.

Bu gündüz kremini, cildinize temizledikten ve tonik yaptıktan sonra az miktarda uygulayın ve nazikçe masaj yapın.

Vitellaria paradoxa ağacından elde edilen organik shea yağı Mali’deki doğayı korumayla ilgili bir projeden gelir. Doymamış yağ asitleri ve vitaminleri bakımından zengindir. Shea yağı çok iyi bir cilt koruması sağlar ve kuru, kabuk kabuk cildi tekrar esnekleştirir. Macadamia fındık yağı çok iyi bir cilt koruması sunar. Jojoba bitkisinin tohumundan elde edilen jojoba balmumu, akasya ve ayçiçeği balmumu ile birlikte kullanılır. Cildi nem kaybından korur.

Organik kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein, mikro dolaşımı uyarır. Ciltteki şişliği azaltır ve sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Ksantan zamkı, bir bitki substratından fermantasyon yoluyla elde edilir ve doğal bir jelleştirme bileşeni olarak kullanılır. Bitkilerin odunsu kısımlarından türetilen mikrokristalli selüloz tozu ise toz halindeki aktif maddeler için bir bazdır.

Ayçiçeği tohumundan elde edilen Helianthus annuus tohum cera mumu jojoba ve akasya mumu ile birlikte kullanılır. Cildi nem kaybından korur. Kırmızı alglerden elde edilen İrlanda yosunu, doğal bir jelleştirici madde olarak kullanılır. Aynı zamanda nemlendirici bir etkiye sahiptir. Sitrik asit, bitki substratından fermantasyon yoluyla elde edilir. Cildin PH seviyelerini düzenlemek için kullanılır.

Organik ayçiçeği yağı, doymamış yağ asitleri ve vitaminleri bakımından zengindir. Besleyici ve yumuşatıcı etkileri vardır. Kahverengi alglerden elde edilen sodyum aljinat, jelleştirici madde olarak kullanılır. Aynı zamanda nemlendirici bir etkiye sahiptir.

Rosa floribunda callus özü ve Kara Orman gülü kök hücrelerinden sürdürülebilir şekilde elde edilen ekstreler, sadece Annemarie Börlind için geliştirilmiştir. Her iki ekstrenin de nemlendirici etkisi vardır. Yağda çözünen öz, cildin kendi hyaluronik asit üretimini uyarır, cildin koruyucu bariyerini güçlendirir ve cildin esnekliğini arttırır. Hidro-çözünür öz, cildin kollajen sentezini aktive ederken aynı zamanda kollajen parçalanmasını önler ve böylece cilt yaşlanmasını engeller.

Annemarie Börlind Regenerative Night Cream

Annemarie Börlind EnergyNature Serisi:
Regenerative Night Cream

Bu gece kremi, cilde gece boyunca bakım yapar. Ayrıca enerjik ve canlı bir görünüm sağlar. Gece boyunca cildi onarır ve yeniler. Normal ve kuru ciltler için idealdir.

Bu ürünün içinde bulunan phytonutrient, deride yaşlanmanın gözle görülebilir belirtilerine karşı koyarken, detoksifiye edici bir etkiye sahiptir. Su teresinden elde edilen bir bitkidir. Bu gece kreminde bulunan, organik kafein cildi canlandırır. Erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Bu gece kremini, cildinize temizledikten ve tonik yaptıktan sonra az miktarda uygulayın ve nazikçe masaj yapın.

Bu ürünün içinde bulunan simmondsia chinensis tohum yağı, jojoba çalı tohumundan elde edilen sıvı bir balmumu olup pürüzsüzleştirici, besleyici ve koruyucu etkileri vardır. Yağlı bir his bırakmadan ciltte iyice emilir ve UV ışığına karşı koruyucu özelliklere sahiptir.

Şeker kamışından elde edilen skual, ​​cildin doğal skualenine çok benzer. Bu bitkisel yağ, cildin ipeksi ve yağsız hissetmesine neden olur. Cildi pürüzsüzleştirir ve nem tutma etkisi vardır. Moringa ağacı tohumlarından elde edilen behenil alkolü ise bir lipid bileşenidir. Cildi besler ve emülsiyonların tutarlılığını arttırır.

Organik shea yağı, doymamış yağ asitleri ve vitaminleri bakımından zengindir. Shea yağı çok iyi bir cilt koruması sağlar ve kuru cildi tekrar esnekleştirir. Mısır nişastasından elde edilen distarch fosfat tozu, emülsiyonları stabilize eder ve ciltteki pudra etkisiyle hafif hissettirir.

Bitkisel yağlardan elde edilen E Vitamini kozmetik ürünlerini dengelemektedir. Bir antioksidan olarak, serbest radikallere ve dolayısıyla erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Ayrıca UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarlarını da önler. Soya veya ayçiçeklerinden elde edilen lesitin besleyici bir etkiye sahiptir ve emülsiyonları stabilize eder. Nasturtium officinale özü veya organik su teresi özütü ise güçlü bir antioksidandır, gözenekleri rafine eder ve erken cilt yaşlanmasına karşı korur.

Annemarie Börlind Anti-Puff Eye Serum

Annemarie Börlind EnergyNature Serisi:
Anti-Puff Eye Serum

Bu göz altı bakım serumu şişmiş gözleri iyileştirir ve göz altı torbalarını yok eder. Cilde parlak, genç ve canlı bir görüntü kazandırır. Optik olarak yumuşatır ve pürüzsüz kılar. Normal ve kuru ciltler için uygundur.

Acı portakaldan elde edilen hesperidin koyu halkaları azaltır. Altın pigmentler göz çevresindeki cilde taze ve enerjik bir parlaklık verir. Optik bir yumuşatma efekti sağlar. Erken cilt yaşlanmasına karşı korur. Sabah ve akşam göz altı bölgesine uygulayın, soğutma aplikatörüyle hafifçe masaj yapın.

Bu üründe bulunan doğal mineralli kalay, oksit baz olarak kullanılır. Tremella fuciformis sporocarp özü bir hyaluronik asittir. Beyaz jöle mantarı geleneksel bir doğal ilaçtır. Ondan elde edilen ekstrakt, botanik bir hyaluronik asit türüdür. Bu serum cildin 10 yaş genç görünmesini sağlar. Cildin sıkı, gergin, esnek ve pırıltılı olmasına yardımcı olur.

Annemarie Börlind EnergyNature Serisi Ürün İncelemesi yaptığımız yazıyı beğendiyseniz, Sarısabır Otunun Faydaları Nelerdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.