Annemarie Börlind Cilt Bakım Ürünleri İncelemesi

04.05.2019
171
Annemarie Börlind Cilt Bakım Ürünleri İncelemesi
Modelistlik Kursu

Annemarie Börlind cilt bakım ürünleri, doğanın mucizesinden yararlanılarak üretilir. 1959 yılında kurulan Annemarie Börlind, bir Alman kozmetik şirketidir. Çevreye ve doğaya saygılı olma prensibini benimseyen marka, ürünlerinde herhangi bir hayvansal ürün kullanmaz. Tüm hammadeleri doğal ve bitkiseldir. Ürünlerini asla hayvanlar üzerinde denemez. Bu açıdan vejeteryan ve vegan cilt bakımı ürünleri sunar.

Annemarie Borlind markası, cilt bakımını çok ciddiye alır. Bilimsel çalışmalar sonucunda elde edilen bilgilerden yararlanır. Farklı cilt tiplerine ve farklı cilt sorunlarına yönelik ürünler tasarlar. Hassas cilt, yenilenme ihtiyacı duyan, susuz kalmış ve kuru cilt, lekeli veya karma cilt hangi cilt tipi olursa olsun her cilde yönelik ürünler sunar.

annemarie börlind cilt bakım ürünleri

Annemarie Börlind cilt bakımı ürünleri farklı kategorilere ayrılmıştır. Günlük cilt bakımı rutini adımlarını içeren farklı kategorilerde ürünlerini sıralar. Temizleme, Güçlendirme, Gündüz Koruması, Gece Bakımı ve Göz Bakımı bölümlerinde mükemmel bir şekilde koordine edilmiş ürünler vardır. Bu sistematik bakım kategorisi, cilt bakımının etkinliğini arttırmaktadır.

Annemarie Börlind Türkiye henüz gelmemiş olsa da ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

annemarie börlind cilt bakım ürünleri

Annemarie Börlind Günlük Cilt Bakım Rutini Sistematiği

Annemarie Börlind cilt bakımı konusunu kompleks bir sistematikle ele alır. Günlük cilt bakımı rutininde izlenmesi gereken aşamaları tek tek açıklar. Bu açıdan Annemarie Börlind cilt bakımı ürünleri segmentlere ayrılmıştır.

1- YÜZ TEMİZLEME

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Yüz, cildinize en iyi bakımı sağlamak ve uzun vadede sağlıklı ve güzel tutmak için, sabah ve akşamları günde iki kez, iyice ama nazikçe temizlenmelidir. Sadece bu şekilde cilt bakım ürünlerinin etkilerini tam olarak uygulama imkânı vardır.

2- GÜÇLENDİRİLME

Bu adım, cildi bakım ürünlerinin etkilerini arttırır ve etkilerini yoğunlaştırır. Özellikle cilt tipine göre hazırlanan nemlendirici ürünler antibakteriyel, yatıştırıcı, dengeleyici veya yenileyici etkiye sahiptir.

3- GÜNDÜZ KORUMASI

Özellikle cilt tipine göre uyarlanmış günlük bakım, cildi olumsuz çevresel etkilere ve erken yaşlanmaya karşı korur.

4- GECE BAKIMI

Gece boyunca, cilt metabolizması üst düzeyde çalışır. Yani gece yapılan bakım çok daha fazla etkilidir. Gece kreminin bakımı, cildin gece yenilenmesine yardımcı olur ve cilde yoğun bir aktif madde kaynağı sağlar.

5- GÖZ BAKIMI

Bu günlük sistematik bakımı tamamlamak için son adım göz bakımıdır. Göz çevresini nemlendirme, koruma ve kırışıklık giderme gibi özelliklere sahip ürünler bu kategoride yer alır.

annemarie börlind spa bakım ürünleri

Annemarie Börlind Cilt Bakım Ürünleri Doğal Spa Konsepti

Annemarie Börlind cilt bakım ürünlerindeki diğer bir bölüm doğal spa konseptidir. Bu konseptte, her bir bireyin cildinin durumuna ve sorunlarına uyarlanmış cilt bakım ürünlerine dayanan böylece optimum etkinlik sağlayan ve cildin iyi hissetmesini sağlayan özel bir salon bakım konseptidir.

Değerli, soğuk ve preslenmiş bitki yağları ve balmumları, bitkisel özler ve vitaminler, Kara Orman’dan elde edilen doğal olarak saf kaynak suyu gibi doğal bileşenler içeren ürünler, tamamen yeni spa konseptini oluşturur.

annemarie börlind Clarifying Cleansing

Annemarie Börlind Derinlemesine Temizlik Ürünleri

Clarifying Cleansing Gel, yenilenebilir hammaddelerden elde edilen yumuşak dokusu ile içeriğindeki aktif maddeler cildi kurutmadan derinlemesine gözenekler temizler. Tonik, yatıştırıcı ve antibakteriyel etkiye sahip organik civanperçemi, sistematik olarak sivilce eğilimli, yağlı ve hafif iltihaplı ciltlerde iyileşmeye yardımcı olur. Sabah ve akşam, dairesel hareketlerle nemli cilde uygulanır. Ilık suyla ise durulanır.

Astringent Toner, yani sıkılaştırıcı tonik yatıştırıcı ve anti bakteriyel özelliklere sahip organik civanperçemi, sistematik olarak sivilce eğilimli ciltlerde yağın giderilmesine yardımcı olur. Salisilik asit, hafif bir peeling etkisi yapar ve gözenekleri tamamen temizler. Cildi parlak bir şekilde taze bırakır. Sabahları ve akşamları cildi temizledikten sonra temiz cilde uygulayın ve parmaklarınızla hafifçe masaj yapın.

Regulating Face Care adı verilen cilt düzenleyici bu ürün ciltteki yağdan dolayı olan parlamayı alır, matlaştırır, cilt tonlarını düzenler. Ürünün içinde bulunan allantoin tahrişi yatıştırır ve cildi yeniler.Sabahları ve akşamları cildi temizledikten ve tonikledikten sonra cilde uygulayın ve nazikçe masaj yapın.

Anti-Pimple Roll-on adı verilen sivilce karşıtı roll on, antibakteriyel özelliklere sahiptir. Yatıştırıcı ve arındırıcıdır. Organik civanperçemi ve malik asit, yağ ve sivilce karşı yatıştırıcıdır. Sivilce ve hafif iltihaplı alanları iyileştirir. Yağlı bölgelere veya sivilcelere günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Concealer Stick Light kapatıcının içinde bulunan bisabolol ve salisilik asit yatıştırır ve anti bakteriyel bir etkiye sahiptir. Akneleri, lekeleri ve renk bozulmalarını onarır. Sorunlu bölgelere uygulanabilir.

Annemarie Börlind Energynature System Pre-Aging

Annemarie Börlind Energynature System Pre-aging Ürünleri

Bu ürünler kuru ve normal ciltler için tasarlanmıştır. Hala kolajen dolu 20 yaş ve üstü ciltler bile erken yaşlanmaya karşı koruyan özel bakım gerektirir. Aktif bir yaşam tarzı, stres ve uykusuzluk ciltlerde çeşitli izler bırakmaktadır. Mat cilt görünümü, kuruluktan kaynaklanan ilk kırışıklıklar ve göz çevresindeki koyu halkalar erken yaşlanma belirtileridir.

ENERGYNATURE bakım sistemi yelpazesi, yalnızca Kara Orman gülünün kök hücrelerinden oluşan organik bir kafein olan acı portakal, bir mentol türevi olan huş ağacı ve hesperidin ile yapılan ekstra enerji maddesi içeriğinden oluşur. Bu maddeler ciltte nemi arttırır ve yorgunluk semptomlarını azaltarak enerjik ve taze bir görüntü verir. Doğal olarak ışıltılı bir ten için idealdir.

Annemarie Börlind Cilt Bakım Ürünleri

Annemarie Börlind Karma Cilt Dengeleme Ürünleri

Annemarie Börlind cilt bakım ürünlerinin karma ciltler için oluşturulan serisidir. Karma cilt, onu dengeye getiren bakımı gerektirir. Karma cilt sistematik bakım serisi, karma cildin sebum ve nem içeriğini düzenler. Normal ve kuru cilt bölgelerini nemlendirir ve T bölgesini matlaştırır.

Ürünlerin yenilikçi dokuları, cildin yapısına benzer yapılara sahiptir. Bu yüzden derhal emilir, cildi nemlendirir ve yağlı bir görüntüye sebep olmadan korurlar. Yeşil çay ve yosun özleri gibi doğal bileşenler cildi erken yaşlanmaya karşı korur ve görünümünü iyileştirir. Cildin ışıltılı ve temiz kalmasını sağlar.

Annemarie Börlind Rose Dew System Stimulant

Annemarie Börlind Rose Dew System Stimulant Ürünleri

Gülün çiyinden ilham alarak tasarlanan bu seri cildi uyarıcı özellikler içerir. Rose Dew serisi ileriki yaşlardaki kişiler için tasarlanmıştır. Seyahat, iklim değişiklikleri, ilaçlar cildin susuz kalmasına ve rahatsız edici bir şekilde gerilmesine neden olabilir. Rose Dew srisinin nazik hidrasyonu bu kuruluğa mükemmel bir çözüm sunar. Dünyanın en güzel gül çeşitlerinden ve diğer önemli bitki özlerinden elde edilen aktif bileşenler, yatıştırıcı bir nemlendirme sağlar ve cilt hücrelerinin daha fazla nem tutmasına yardımcı olan kolajen liflerini uyarır. Sonuç, sadece cildin doğru hidrasyon dengesiyle yumuşak, pürüzsüz ve tazelenmiş bir cilttir.

Annemarie Börlind Zz Sensitive System Anti-stress Ürünleri

Hassas ciltler, yenilenme ihtiyacı olan ciltler ve kuru ciltler için rahatlatıcı olan bu ürünler, kompleks cilt bakımının bir parçasıdır. Hassas ciltler bilindiği üzere özel bakım gerektirir. ZZ Sensitive ürünleri, genç cilt veya hali hazırda yenilenmeye ihtiyacı olan ciltlerin ihtiyaçları için mükemmel koordine edilmiş aktif bileşenler içerir. Tahriş olmadan yatıştırılmaya ihtiyaç duyan ciltler için uygundur. Cildin bağışıklık sistemi düşerse, bu hassasiyet ve tahrişe neden olabilir. Yenilikçi prebiyotik ve probiyotik kompleksi cildin doğal korunmasını düzenler ve cilt florasını tekrar dengeye getirir.

Annemarie Börlind Aquanature System Hydro

Annemarie Börlind Aquanature System Hydro Ürünleri


Annemarie Börlind cilt bakım ürünleri serilerinden birisi olan Aquanature, susuz kalmış ciltler için özel olarak tasarlanan canlandırıcı bakım serisidir. Çekici ve esnek bir cildin neme ihtiyacı vardır. Su içeriği azalırsa, cilt sertleşir ve kuruluk yüzünden daha fazla kırışıklık oluşur. 30 yaşın üzerindeki kişiler, cilt dehidrasyonunu önleyen ve nemi hapseden bakım ürünleri kullanmalıdır. Doğru şekilde nemlendirilmiş cilt, ışıltısını daha uzun süre korur.

Aquanature sistematik bakım serisi vegandır. İlk kırışıklık belirtileri ve cildin yenilenmesini gerektiren susuz kalmış ciltlerde, cilde bakım ve nem deposu sağlar. Papirüs ve diğer değerli, doğal besleyici maddelerden elde edilen kök hücreler, kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkları önler ve cildin elastikiyetini destekler. Daha pürüzsüz, parlak bir cilt yapısı için ideal bakım ürünleridir.

Annemarie Börlind LL Regeneration System Vitality

Annemarie Börlind LL Regeneration System Vitality Ürünleri

30’larınızdan başlayarak, biyolojik faktörler ve ayrıca stres ve uyku eksikliği de cildin doğal yenilenme sürecini engeller. Cildin yaşlanmasının ilk belirtileri görülür ve cilt daha koyu ve daha az esnek görünür. Derinin artık esneklik ve canlılık eksikliğini yenileyip önleyen etkili bir bakıma ihtiyacı var.  Annemarie Börlind cilt bakım ürünleri arasında yer alan LL Regeneration bakım sistemi, saf bitkisel Biocomplex’i kullanır. Değerli doğal bakım maddelerinin birleşimi yenilenmeyi teşvik eder ve hücre yenilenmesini teşvik ettiği kanıtlanmıştır. Gözle görülür şekilde daha sıkı ve canlanmış cilt için ideal ürünlerdir.

Annemarie Börlind System Absolute Anti-Aging

Annemarie Börlind System Absolute Anti-Aging Ürünleri


Annemarie Börlind cilt bakım ürünlerinden, olgun ci̇ltler i̇çi̇n yaşlanma karşıtı si̇stemati̇k bakım seri̇si̇dir. Olgun cilt, yaşlanma belirtilerine karşı koyan bakımı gerektirir.
Annemarie Börlind cilt bakım ürünleri arasında bulunan System Absolute sistematik bakım serisi, 40 yaşından sonra cildin elastikiyetini ve cilt tonunu iyileştirir ve kırışıklıkları en aza indirmeye yardımcı olur. Tara ağacından elde edilen yeşil alg özleri, uzun bir süre boyunca kolajen ve elastin üretimini aktive eder. Cilt yoğunluğunu arttırır ve kırışıklıkları en aza indirir. Anti-aging bakımı cildi gözle görülür şekilde daha sıkı ve pürüzsüz hale getirir. Cildinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, gündüz koruma ve gece bakımı için hafif dokulu ile zengin dokulu bir ürün arasında seçim yapabilirsiniz.

Annemarie Börlind Naturoyale System Biolifting

Annemarie Börlind Naturoyale System Biolifting Ürünleri

Olgun ciltler için revize edici bakım serisidir. Natureroyale cilt bakım serisi etkinliğinin anahtarı, Biolifting kompleksidir. Doğadan seçilen bakım bileşenlerini bilimsel araştırmalardan elde edilen en son bilgilerle birleştirir. Beyaz trüf mantarı ile birlikte cildin yenilenme kapasitesini harekete geçirir ve hücre yenilenmesini uyarır. Bu serinin beş ürününü günlük olarak kullandığınız zaman, şaşırtıcı bir şekilde yüzde gergin bir görünüm elde edersiniz. Kısa bir süre sonra, cilt doğal olarak algılanabilir ve gözle görülür bir şekilde daha sıkı ve pürüzsüz görünür üstelik neme doyar. Böylece tazelenmiş, parlak, sağlıklı ve ışıltılı bir cilt görünümü elde edilir. Daha sıkı ve daha gergin dolayısıyla daha genç bir yüze sahip olursunuz.

Annemarie Börlind Cilt Bakım Ürünleri İncelemesi adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Hydrafacial Nasıl Yapılır? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.