Reklamlar
Haber

Survivor All Star’da Düzen Değişti! Yeni Takımlar Belli Oldu !

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Survivor All Star’da Düzen Değişti! Yeni Takımlar Belli Oldu ! Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde yeni bir ada konseyi gerçekleşti. Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, konseyde mavi ve kırmızı olarak ikiye ayırdığı yeni takımların nasıl olacağını açıkladı. Yarışmacılar yeni kadroları duyunca büyük şok yaşarken Nagihan, geçtiğimiz günlerde hakaret ettiği için ceza aldığı Hikmet’le aynı takımlara düştüler.

 

Yakın arkadaş olan Ayşe ile ayrılan Evrim ise gözyaşlarına boğularak büyük üzüntü yaşadı. TV8 kanalında izleyicinin büyük ilgiyle izlediği yarışma programı Survivor All Star, dün akşam yeni bölümüyle ekranlarda yer aldı. Survivor ada konseyinde açıklamada bulunan Acun Ilıcalı, ünlüler ile gönüllüler takımlarının artık mavi ve kırmızı takım olarak anılacağını dile getirerek yeni takımların yarışmacılarını tek tek açıkladı.

 

Reklamlar

“Tahmin Etmediğiniz Değişiklikler Olacak”

 

Acil durum konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Takımlardaki değişikliği söylediğim zaman da şaşıracaksınız. ‘Olmaz’ dediğiniz, tahmin etmediğiniz bazı değişiklikler olacak takımlarda. Burası Survivor, burada herkes değişiklikleri kabul etmek zorunda. Şimdi önemli konu şu anda yapacağımız değişiklik Survivor’ın son değişikliği değil, ilerleyen dönemlerde takım değişikliği olabilir. Zamanında bir takımın yok olduğunu gördük, bireysele döndü” açıklamasını yaptı.

 

 

Reklamlar

Survivor All Star’da Düzen Değişti!

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, yeni oluşturulan mavi ve kırmızı takım yarışmacılarını tek tek açıkladı. Bu açıklamaya göre, kırmızı takımda Sema, Merve, Ayşe, Sude, Anıl, Adem, Batuhan, Barış yer alırken mavi takımda da Nagihan, Seda, Evrim, Nisa, Parviz, Atakan, Hikmet, Ogeday ve Berkan olacak.

 

Nagihan ve Hikmet Aynı Takımda

 

Geçtiğimiz bölümlerde oyun sırasında kendisi hakkında yorum yapan, Hikmet’e hakaretler söyleyen Nagihan, 1 ödülden men cezası almıştı. Bu ikilinin aynı takımda olmasıyla alakalı konuşan Acun Ilıcalı, “Nagihan açıkçası Hikmet’le yaşadığınız sorunla karşı takımlarda olmanın verdiği negatif enerjinin patlaması oldu.

Çok eski arkadaşlığınız var, bazı şeyler yaşanmış oldu ama bunun üstesinden gelebileceğini düşünüyoruz. Bu gerilimin aynı takımda olduğunuzda süreceğine inanmıyoruz. ifadelerini kullandı. Yeni takımların açıklanması ile beraber Survivor All Star izleyicileri ileriki günlerde neler olacak merakla beklemektedir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu