Reklamlar
Kremler

Achromin Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Cildimiz için oldukça faydalı olan achromin leke kremi hakkında size bilgi vereceğim bu yazımda. Cildimiz bizim için çok önemli olup, herhangi bir leke izinin olmasını istemeyiz. Bunun için birbirinden farklı birçok krem ve sabun kullanırız. Tam da bunun için achromin leke kremi devreye girecektir.

Achromin leke kremi cildimizin renk tonunu eşitler ve sivilce lekelerini, tıkanık gözeneklerinde açılmasını sağlar. Bu nedenle oldukça tercih edilen bir kremdir.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]Sitemizde yer alan tüm kremlerin kullanımı için sadece doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen kremlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda sosyola.com sorumluluk kabul etmemektedir. [/box]

Achromin leke kreminin içerisinde cilt tonunu eşitleyen B3 ve e vitamini bakımından oldukça zengin olan cildimiz için oldukça faydalı olacaktır. Achromin leke kremi ölü derileri ciltten uzaklaştırıp temizlenmesini de sağlar. Buna ek olarak cilt tonunu eşitlediğinden ciltteki karamaları giderip cildin beyazlaşmasını ve güneş lekelerinin de önüne geçip koruma özelliği sağlar.

Reklamlar

Achromin leke kremi cilde uygulandığı zaman cilde hemen absorbe (emilme)olup etkisi kısa zamanda gözlenir. Bu sayede kısa sürede etkisini gördüğünüzden uzun süre beklemeyeceksiniz. Cilde uygulandığı zaman ciltte yapış yapış ve yağlı bir görüntü bırakmayıp aksine gözenekleri açıp cildin nefes almasını sağlayacaktır. Gün içerisinde makyajdan öncede kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullanımda cildin parlak ve güzel görünmesini sağlar. Ph değeri çok yüksek olmayıp tüm ciltlere (yağlı ve kuru ciltler) uygulanabilir. Vücudumuzun her yerine uygulayabiliriz ve herhangi bir zararı olmadığından genç ve yaş almışlar da kullanabilir. Buna ek olarak hamileliği düşünenler, hamileler ve emzirenlerin de kullanmasında bir sakınca yoktur.

Achromin leke kremi cildimizde kuruluğu giderek nem değerini arttırdığı için cildimizin esneklik oranını arttırır ve bu sayede yaşlanmayı da geciktirir. Buna ek olarak melanin (tenin koyulaşması)oluşumunu da engeller. Siyah noktalar için de kullanılmaktadır.

Achromin Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Achromin leke kremini sabah uyandığınızda ve gece yatmadan günde 2 defa olmak kaydıyla kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınız da zamanla yüzünüzdeki gözeneklerin açıldığını, sivilcelerin yok olduğunu ve sivilce oluşumunu engellediğini fark edeceksiniz. Achromin leke kreminin daha etkili olması için temiz bir cilde (makyaj ve kirden arınmış) uygulamalısınız.

Achromin leke kremi nasıl kullanılır
Achromin leke kremi nasıl kullanılır

Cilde eşit miktarda dağıtılıp oval hareketlerle, yer çekimine karşı ve masaj yaparak uygulanır ise etkisinde artış meydana geleceğini bilmelisiniz.

Reklamlar

Achromin Leke Kreminin Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

Achromin leke kreminin içerisinde kimyasal madde bulunmayıp, tüm ciltlerde kullanılabilir olup ve tüm cilt yapısına uyum sağlamaktadır. Bunun ispatı ise bir can taşıyıp, hormonların değerlerinin değiştiği hamilelere de önerilip bebeğe bir sakıncasının olmamasıdır. Ama cildiniz oldukça hassas ve narin ise düzenli olarak kullandığınızda yan etki gösterebilir. Bu yan etkiler kızarıklık, deride soyulma ve tahriş şeklinde gözlenebilir. Bu nedenle kremi 7 gün kullanmalıyız. Daha sonrasında tekrardan günde 1 defa sabah uyandığınızda cildinize yavaş hareketlerle göz çevrenize bulaştırmadan uygulayınız. Bu kullanım dozu ile alerjinizin yok olduğunu görürseniz bu şekilde kullanıma devam edin. Eğer ki tekrardan alerji ortaya çıkıyor ise bir uzmana danışıp bilgi almanızı tavsiye ederim.

Achromin Leke Kreminin Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı
Achromin Leke Kreminin Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı

Achromin Leke Kreminin Fiyatı

Achromin leke kremi oldukça uygun olup 35 – 40 tl’ye temin edebilirsiniz. Bu leke kremi eczaneden ve birçok kozmetik mağazasından alabilirsiniz. Achromin leke kremini alırken dış ambalajının arkasındaki içindekiler bölümünü okuyup kremin yan ürün olmadığını kontrol ediniz. Unutmadan internetden de temin edebilirsiniz

Achromin Leke Kreminin Fiyatı
Achromin Leke Kreminin Fiyatı

Achromin Krem Koltuk Altı Kararması İçin Kullanılır Mı?

Achromin leke kremi uygulandığı bölgede ciltte derinlemesine nüfus ettiğinden hücreleri yenileyip ölü derilerin atılmasını sağladığı için koltuk altı kararmalarında da oldukça faydalı olacaktır. Achromin leke kremini koltuk altınıza masaj yaparak uygulamalısınız bu kremi koltuk altınıza haftada 4defa kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullanıldığında koltuk altı karamalarınızın zamanla azaldığını fark edeceksiniz.

Genital Bölge Kararması İçin Achromin Leke Kreminin Bir Faydası Var mı?

Achromin leke kremi genital bölge kararmalarının giderilmesinde oldukça faydalı olan bir kremdir, düzenli olarak kullanıldığı takdirde. Duştan önce genital bölgeye uygulanabilir.

Achromin Leke Kremini Kullananların Yorumları

  • Bu yorumlar achromin leke kremini kullanıp veya kullanmamanız da size yardımcı olacaktır. Şimdi geçelim gelen yorumlara;
  • Bir çok gelen yorumda kullananların çok memnun kaldığı belirtilmekte.
  • Bazı kişiler ise kullandıktan sonra sivilce oluşmadığını ama daha önceki sivilce lekelerinin giderilmediğini belirtmekte.
  • Bir kesim ise yüzünün tamamen pürüzsüzleştiğini, oldukça fayda gördüğünden tavsiye etmekte.
  • Bazı kullananlar ise alerji yaptığını ve kullanmayı bıraktığını söylemekte.

Achromin leke kremiyle ilgili gelen birçok kullanıcı yorumların da kullananların memnun kaldığını söyleyebiliriz. Kullananların çoğu tavsiye ettiği için sizde bu kremi kullanmaya bugün başlayabilirsiniz. Kullandıktan sonra sizde bize bu krem hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Achromin leke kremi hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Cilt bakımı yazılarımıza bakmayı unutmayınız.

Ürünü bu link üzerinden inceleyebilir ya da temin edebilirsiniz.

Ayrıca Güneş Kremi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

4 Yorum

  1. Achromin krem leke geçirmedi çok etkili bir krem. Bacağımdaki yara izini geçirmede işe yaradı diyebilirim. Ayrıca, jilet ve bıçak kesiklerinin sonradan oluşturduğu cilt lekelerine de çok iyi geliyor. Böyle bir sorun ile karşılaşanlar için Achromin leke giderici kremi kesinlikle tavsiye ederim. Achromin kremin koltuk altı kararmaları için de kullanıldığını bilmiyordum, bu sorun için de deneyeceğim.

  2. Bu kremin anlattığınız gibi faydaları kesinlikle yoktur şu ana kadar 10kutudan fazla kullandım sadece çok ucuz olduğu için nemlendirici olarak kullandım vadettiklerinin hepsi hayel ürünü ayrıca bu krem Bulgaristan da pazarlar da bile 3, 4 liraya satılıyor Türkiye ye gelince fiyatı 40,50 lira oluyor nedense eşimin arkadaşı Bulgaristan a her gittiğinde kutularca getirir hediye olarak ben hiçbir faydasını görmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu