Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

12.11.2019
372
Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Modelistlik Kursu

Türk Telekom, ülkemizdeki en büyük iletişim ve telekomünikasyon firmalarından birisidir. Sayısı 20 milyon üzerinde yer alan bireysel ve kurumsal kullanıcı ise beraber sektör içerisinde yer alan Türk Telekom, hemen hemen tüm şehirlerde hizmet veriyor.

Bazı durumlarda mesai saatleri dışında Türk Telekom müşterilerinin önemli sorunlar yaşadığını görüyoruz. Bu gibi durumlarda yetkili bir kişi ile görüşmek isteyen operatör firma müşterisi ne yapacağını bilemez hale geliyor. Bu nedenle bu yazımız içerisinde Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Türk Telekom, başta mobil olmak üzere ev ve internet alanında devasa bir hizmet vermektedir. İnternet ve ev telefon hizmeti devreye girdiğinde Türkiye’nin yarısından fazlasına hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Türk Telekom müşterileri, herhangi bir konuda yaşadığı sorunlar için müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorlarsa ilk olarak 444 1 444 telefon numarasını araması gerekiyor. Müşteri hizmetlerini arayan kişiler, operatör mesajlarını dinlemekten müşteri temsilcisi ile bir türlü görüşememektedirler. Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda uygulanması gereken adımlar;

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Türk Telekom müşteriler, müşteri hizmetlerine direk bağlanabilmek için birden fazla seçenek kullanabilirler. Yapılması gerekenler;

  • 444 1 444 telefon numarasını arayan kişiler, operatör mesajını dinledikten sonra önce 1’e sonrasında 6 ve 0 tuşlarına sırası ile basmaları gerekiyor. 0 tuşuna basmanız ile beraber müşteri hizmetleri sizi karşılayacaktır.
  • Türk Telekom destek konusunda farklı bir numara daha kullanmaktadır. 444 1 500 telefon numarasını arayıp ilk olarak 2’ye sonrasında ise 1 ve 0 tuşlarına basarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  • 444 1 500 telefon numarasını arayan kişiler önce 6 sonrasında ise 0 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Genel olarak 444 1 400 telefon numarası üzerinden Türk Telekom ile ilgili herhangi bir konuda destek alabilirsiniz. Bu konuda bir sınırlama olmadığını, mobil hat, ev hattı ve internet konusunda destekler verildiğini söyleyebiliriz. 444 1 500 sadece destek gerektiren konularda aranması gereken bir numaradır. Bu hat üzerinden gereksiz arama yapan kişiler sistem tarafından otomatik olarak aramadan düşürülmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.