Tesettür Giyimde Değişen Trendler

26.05.2022
223
Tesettür Giyimde Değişen Trendler
Modelistlik Kursu

Tesettür giyim; İslamiyet’e uygun, belli kuralları olan giyinme tarzıdır. Bu tarz giyinen kişilerin yakın zamanda ki tercihlerinden dolayı giyim sektöründe değişiklikler olmaya başlamıştır. Her yıl yeni bir trend ortaya çıkmıştır.

Tesettür Giyim:

Tesettür giyim trendlerinin değişmesi ile talepler de değişmeye başlamıştır. Gün geçtikçe herkesin zevkine uygun yeni kıyafetler ortaya çıkmıştır. Tesettür giyinen kadınlar alışverişlerini mağazalardan veya web sitelerinden yapmaya başlamışlardır.

Tesettür Elbise:

Tesettür Elbise

Tesettür Elbise

Tesettür elbise tek parça halindedir. En çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Kombinleme konusunda sıkıntı yaratmadığı için sık sık tercih edilmektedir. Sade bir ayakkabı ve takılar ile mükemmel bir kombinasyona sahip olunabilmektedir. Tesettür elbise modelleri günlük hayatta giyilebildiği gibi özel zamanlarda da giyinilebilmektedir. Tesettür elbise her zaman kadınların ilgisini çekmektedir.

ModaSelvim Sitesi:

ModaSelvim Sitesi

ModaSelvim Sitesi

Tesettür giyim sitesi olan ModaSelvim sitesi 1996 yılında kurulmuş ve sektöre girmiştir. Yurt dışı veya yurt içine gönderim sağlamaktadır. Hedefleri arasında en kaliteli ve en ekonomik ürünleri müşterilerine ulaştırmaktır. Müşteri ilkeleri arasında müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Modaselvim sitesinin kendine özgü tarzı, tasarımı ve kalitesi vardır. Güncel modeller ve müşterilerinin isteklerine yönelik ürünler üretmektedir. Müşterilerinin güvenliği için 6502 sayılı tüketici koruma kanunlarına uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Toptan Satış:

Modaselvim sitesi aynı zamanda yurt dışında ki müşterilerine toptan satış da gerçekleştirmektedir. Toptan satış gerçekleştirebilmek için telefon edilmelidir. Bilgi departmanı yedi gün yirmi dört saat müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca toptan alışveriş gerçekleştiren müşteriler uygun ve indirimli fiyatlardan da yararlanabilmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Ödeme Nasıl Yapılır?

Farklı Tarzlar

Yurt içi alışverişlerinde kredi kartı, banka kartı veya kapıda ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde kargo şirketinin teslimatı gerçekleştirebilmesi için belli bir ödeme alması gerekmektedir.

Yurt dışı alışverişlerinde ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı ile ödemeler gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti ve İade Koşulları:

Oluşturulan siparişlerin iade değişim süresi on beş gündür. İade edilecek olan ürünün kullanılmamış, yıpranmamış ve leke olmaması gerekmektedir. Ürün ile gönderilen ürün iade formunu doldurulmalıdır. Ürünlerinizin iade veya değişiminin hızlı bir şekilde olması için kargo firması ile gönderimi yapılmalıdır. İade edilecek ürün firmaya ulaştığında onay süreci başlar. Onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirerek ücret iadesi gerçekleştirilir.

Tüm ürünlerimizi görmek için https://www.modaselvim.com/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Sosyal İçerik üreten, bilgi ve eğlence odaklı viral internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.