Her Zevke Uygun Prenses Model Gelinlik Modellerinde Sezon Trendleri

31.10.2022
110
Her Zevke Uygun Prenses Model Gelinlik Modellerinde Sezon Trendleri
Modelistlik Kursu

İhtişamın göz önünde bulunduğu bu sezonda birbirinden güzel prenses model gelinlikleri görmek mümkün. Çeşitli kol ve yaka tipi, tasarımlarda kullanılan materyal çeşitleriyle gelinlik prenses modelleri, gelin adaylarının isteklerine göre üretiliyor. Prenses Diana gelinlik modelleri olarak da bilinen modellerde bu sezon daha çok kabarık, taşlı ve inci işlemeli, balon kol ve düşük omuz tasarımlar yaygın. Ayrıca kişiye özel dikim yapılması avantajı ile dilediğiniz prenses model gelinliği tercih etmeniz mümkün.

Prenses Model Gelinlikler Her Vücut Tipine Uygun Tasarlanabiliyor

Gelinlik seçimi yapılacağı zaman vücut yapısına uygun gelinlik seçimi yapmak oldukça önemli. Prenses model gelinlikler genellikle birçok kadın vücuduna uygun üretiliyor. İnce bel detayı ve basenleri gizleyen prenses modeller gelin adayları tarafından yaygın olarak tercih ediliyor. Bunun yanı sıra kol ve yaka tipleriyle çeşitlilik gösteren prenses modeller her vücut tipine uygun olarak tasarlanabiliyor.

Gelinlik Modellerinde Sezon Trendleri

Gelinlik Modellerinde Sezon Trendleri

Kabarık Model Prenses Gelinlikler

Prenses model gelinliğin ihtişamı kabarıklığında saklı. Kabarık prenses gelinlik modelleri çoğu gelin adayının hayallerini süslüyor. İnce belli ve basenlerden aşağı kabarık olarak dikilen modeller, basenleri ustaca gizlediği için en çok tercih edilen modellerden birisi. Kabarık gelinlik modelleri, kuyruklu veya kuyruksuz olarak da üretiliyor. Kabarık gelinlik modelleri kuyruklu tasarımlarda çok daha ihtişamlı görünürken; kuyruksuz modellerde etekler yuvarlak bir modelde dikiliyor ve daha sade gelinlerin tercihini oluşturuyor. Prenses model gelinliğinizi, ziberlin, tafta gibi ağır kumaşlar veya saten ve tül gibi klasik kumaşlarla da tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin tercihiniz…

Taşlı Prenses Modeli Gelinlikler

Modacıların vazgeçilmez malzemesi olan taşlar çok uzun zamandır prenses model gelinliklerin önemli bir parçası. Her bütçeye göre farklı taşlar, özellikle prenses modellerde oldukça rağbet görüyor. İhtişamını yansıtmak isteyen gelin adayları daha çok taşlı prenses gelinlik modellerini tercih ediyor. İstediğiniz dantel düzeninde ve yaka veya kol tipinde tercih edebildiğiniz modellere taş veya sim detayları ekleyerek, gelinliğinizi daha göz alıcı hale getirebilmeniz oldukça kolay.

Tesettür Prenses Model Gelinlikler

Prenses model, tesettürlü kadınlar tarafından da çokça tercih edilen bir model. Özel dikim modellerde tesettürlü bir gelin adayı dilediği modelde dikilmesini isteyebilir. Tesettür prenses modelleri arasında daha çok parlak olmayan tarzda saten kumaşlar tercih ediliyor. Bunun yanı sıra ışıltılı tasarımlar da tesettür prenses model gelinliklerde öne çıkıyor.

Prenses En Güzel Gelinlikler Geniş Fiyat Aralığıyla Alisse nuerA’da!

Prenses gelinlik modellerde kullanılan materyallere göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Taşlı tasarımlar fiyat skalasını biraz daha açarken, işleme detayları da gelinliğin fiyatını yükseltebiliyor. Ancak istediğiniz modelde ve işlemede veya kumaşta bütçenize göre prenses gelinlik modelleri tercih edebilmeniz mümkün. Alisse nuerA’da birbirinden güzel gelinlik modelleri sizi bekliyor. Kişiye özel olarak dikilen gelinlikler açısından oldukça zengin tasarımlara sahip olan Alisse nuerA’da ince işçilik ve kaliteli kumaşlarla hazırlanan prenses modeller göz kamaştırmaya devam ediyor. Kabarık, kuyruklu; taş ve sim işlemeli; balon kol, ip askılı, uzun kol ve düşük omuz detaylı; transparan veya straplez yaka detaylı ve farklı kumaş çeşitleri ile prenses model gelinlikleri Alisse nuerA’da bulmanız mümkün. Alisse nuerA’da tesettürlü gelin adaylarına da uygun tarzda prenses model gelinlik dikiliyor. Tamamen istediğiniz tarzda dikilen modeller, kendi tarzınıza özel seçtiğiniz kumaşlarla, bedeninize uygun olarak size sunuluyor. Siz de istediğiniz tarzda ve bütçenize uygun prenses model gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Randevu oluşturmak için Alisse nuerA ile iletişime geçebilir, hayatınızın en güzel gününde hayalinizdeki gelinliği giyebilirsiniz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Sosyola

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.