Altın Halka Küpe Modelleri

10.11.2021
171
Altın Halka Küpe Modelleri
Modelistlik Kursu

Her yılda olduğu gibi altın halka küpe modelleri 2021 yılında da trendler arasında kalmayı başarıyor. Her türlü kombine uyum sağlayan altın halka küpe modelleri küpeler arasında vazgeçilmez olmayı başarıyor. Aslı Gold altın halka küpe modelleri de çeşitli aksesuarlar ile kombin edilerek şık bir şekilde kullanılabiliyor. Özellikle kulak bölgesine en yakın takı kolye olması dolayısı ile altın halka küpeler altın kolye modelleri ile şık kombinler oluşturuyor.

Son yılların trendlerine bakıldığında piercingler en fazla ilgiyi toplayan takı çeşitleri olarak karşımıza çıkıyor. Altın halka küpeler ile de kulakta şık kombinler oluşturan piercingler sıklık ile tercih ediliyor. Özellikle tragus altın küpe modelleri piercingler arasında vazgeçilmez olmayı başarmış durumda. Birbirinden şık aksesuarlar Aslı Gold kalitesi ile de kullanıcıları memnun ediyor.

Küpe Seçimi

Küpe Seçimi

Küpe Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yüz şeklinize göre küpe seçimi yaparken öncelikle yüz hatlarınız ile kontrast oluşturan küpe modelini kontrol etmelisiniz. Oval yüzlü kadınların alınları elmacık kemikleri kadar geniştir. Yüz çizgisi yanaktan çeneye doğru daralır. Eğer böyle bir yüz şekline sahipsen hemen her küpe modelini tercih edebilirsin. Ancak oval kolye küpeler gerçekten göz alıcı bir görünüm sağladığı için göz alıcı bir görünüm istediğinizde bu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür küpeler, herhangi bir uzunluk veya genişlik artırmadan insanların dikkatini daha ince yüzlere çekmek için en iyi seçimdir. Yuvarlak yüz şekli elmacık kemikleri boyunca genişler, alın ve çenede daralır. Uzun geometrik küpeler yuvarlak yüzlü kadınlar için idealdir. Benzer şekilde, kolye ve küpeler de yüzü uzatmak için harika seçenekler olacaktır.

Birçok detaya sahip büyük bir küpe yerine zarif ve feminen bir tasarım seçmek daha iyidir. Kalp şeklindeki yüzün alnı daha geniştir ve yanaklar çeneye doğru incelir. Güzel hatlara sahip uzun küpeler bu yüz şekli için en uygun olanlardır. Yüzün şeklini dengeler ve gözlere, elmacık kemiklerine ve çeneye dikkat çekerler. Kare bir yüz genellikle elmacık kemiklerinden çeneye veya elmacık kemiklerinden alına doğru daralmaz. Uzun kolyeler ve halka küpeler kare yüzler için en iyisidir. Yuvarlak tasarım elmacık kemiklerini ve çeneyi yumuşatır.

Altın Halka Küpeler ile Uyumlu Saç Stilleri

Altın Halka Küpeler ile Uyumlu Saç Stilleri

Altın Halka Küpeler ile Uyumlu Saç Stilleri

Büyük boy halka küpeler de kare yüzler için harika bir seçimdir. Dikdörtgen bir yüz, kare bir yüzden daha uzun olan dar bir yüz olarak da tanımlanabilir. Yüzünüzün şeklini dengelemek için uzun, sallanan üçlü küpeler kullanabilirsiniz. Uzun küpeler elmacık kemiklerini vurgulamaya ve yüz hatlarını hafifçe yumuşatmaya yardımcı olur.

Sarı saç renginiz varsa altın aksesuarlar saç renginizi mükemmel bir şekilde tamamlayabilir. Siyah saçlı kadınlar için platin veya gümüş küpeler en iyi seçimdir. Kızıl saçlı kadınlar için pembe altın küpe takmak sofistike ve göz alıcı bir görünüm sağlayabilir. Saçlarınız kısaysa veya kulak memelerinizi ortaya çıkarmak için saçınızı taradıysanız küpe seçiminde sınır yoktur. Uzun saçlar için en iyi seçim, gösteriş için çeşitli parlak feldspat küpelerdir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Şık Küpe Tasarımları

Küpe seçerken takıyı takacağınız yer de önemli bir kriterdir. Örneğin muhafazakar bir ofis ortamı için küpe alıyorsanız altın veya gümüşten yapılmış klasik tarzları tercih edebilirsiniz. Nail art küpe modeli kişiliğinizi en sade şekilde yansıtmanız için yeterli olacaktır. Romantik tarzı ve feminen kıyafetleri tercih ediyorsanız yuvarlak ve kavisli detaylara sahip küpeleri tercih edebilirsiniz.

Göz alıcı veya şık görünen modern bir stil yaratmak için tasarımdaki düz küpeler, kare küpeler, dikdörtgen küpeler ve üçgen küpeler gibi geometrik varyasyonlardan birini seçin. Zamansız ve klasik tarzlar için sade ve sade tarzdaki yüzük ve inci küpeleri tercih edebilirsiniz. Transparan küpe tasarımını renk uyumu kaygısı yaşamadan tüm kombinlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Aslı Gold Halka Küpeler

Aslı Gold Halka Küpeler

Aslı Gold Halka Küpeler

Hem casual giyim için hem de özel günlerde kullanım için son derece uyumlu olan altın halka küpe modelleri, Aslı Gold orijinal altın tasarımları ile birleşerek zarafeti gözlerinizin önüne seriyor. Birbirinden zarif detaylara sahip altın halka küpe modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyatlar ile gerçek altının tadını çıkarabilirsiniz.

Aslı Gold altın halka küpe modelleri, diğer altın takılar ile eşsiz kombinlere imza atabilir. Son yıllarda sıklık ile tercih edilen hızmalar bu kombinlerden birisi olabilir. Eğer burnunuzda piercing kullanıyor iseniz altın halka küpeleriniz ile altın hızma modellerini eşleştirerek şık bir takım oluşturabilirsiniz. Hızmalar birçok farklı model için oldukça şık duruşlar sağlamayı başarıyor. Birçok farklı model arasında sizlere sunulan en popüler boğum modellerinden biri de tek taş altın burun halkasıdır. Zarif küçük tektaş altın piercingin ucunda sizlerle buluşmayı bekliyor olacak.

YAZAR BİLGİSİ
5 yıldır yazarlık yapmaktayım. Yazmayı ve araştırmayı çok seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.