Farklı Prezervatif Ürünleri

28.08.2022
324
Farklı Prezervatif Ürünleri
Modelistlik Kursu

Çiftlerin hem konforlu hem de güvenli bir şekilde cinsel hayatını devam ettirebilmelerini sağlayan prezervatif, en etkili korunma yöntemlerinden biridir. Bir diğer adı ile kondom, ilişki sırasında cinsel yollarla bulaşan hastalıkların veya istenmeyen gebeliklerin önlenmesi için tercih edilebilir. Koruma işlevinin yanı sıra kullanıcıların tercihleri de göz önünde bulundurularak farklı boyut, genişlik, incelik ve aromalarla kullanıma sunulur.

Bu sayede kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim yapabilmeleri mümkün olur. Oldukça geniş seçeneklerle sunulan prezervatif çeşitleri arasından size ve partnerinize en uygun seçimi yaparak konforlu ve pratik bir kullanım elde edebilirsiniz.

Prezervatif Çeşitleri

Kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik prezervatif modelleri de birçok seçenekle sunulur. Cinsel ilişki sırasındaki farklı beklentileri karşılama hedefi ile üretilen geniş ürün yelpazesi arasından seçim yapmak kolaylaşır. Sağlıklı bir cinsel birliktelik için doğru prezervatif seçimi önem arz eder. İhtiyaçlara uygun olmayan hatalı bir seçim yapmak istenmeyen sonuçlar yaşanmasına yol açabilir. Seçim sırasında bazı kriterlere dikkat etmek prezervatifin kullanım verimini artırabilir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan ilki ideal boyut olarak karşınıza çıkar.

Küçük bir prezervatif seçimi yapmak rahatsızlık vereceği için ilişkiye odaklanmayı engelleyebilir. Aynı şekilde olması gerekenden daha büyük bir prezervatif seçim yapmak da istenmeyen farklı durumların yaşanmasına yol açabilir. Vücut yapısına uygun olmayan küçük ya da büyük bir seçim, yeteri kadar koruma sağlamayacağı için istenmeyen gebelikler ya da bulaşıcı hastalıklar söz konusu olabilir.

Prezervatif üretiminde kullanılan malzemenin hassas cilt yapısına uygun olması önemlidir. Yaygın olarak kauçuk malzeme kullanılmasına rağmen poliizopren, poliüretan ve FC2 kullanılan diğer malzemelerdendir. Bu malzemeler arasından cilt yapınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmak yaşanabilecek cilt irritasyon problemlerini minimize edebilir.

Dokulu Prezervatifler

Özellikle kadın partnerin haz seviyesini artıran dokulu prezervatif modelleri farklı formlarda kullanıcıya sunulur. İnce, tırtıklı, geciktiricili gibi opsiyonlarda sunulan ürünler birçok avantajı da beraberinde getirir. İnce bir dokuya sahip olan prezervatifler ten hissini yaşatarak doğal bir his sunar. Tırtıklı olan modeller, özel dokusu sayesinde birçok kullanıcının zevklerine hitap eder. Kalınlık ve incelik açısından standart bir prezervatiften farkı olmayan tırtıklı modeller çiftlerin uyum sürecini dengeleyici bir işleve sahiptir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Geciktirici işleve sahip modeller ise erken boşalma gibi sağlık sorunlar yaşayan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. İlişki sürecini uzatan geciktiricili prezervatifler sayesinde sağlıklı ve uzun süreli bir birliktelik yaşamak mümkün olabilir. Özel yapıları ile sinir uçlarını uyaran dokulu prezervatifler arasından yapacağınız bir seçimle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü kolayca bulabilir, farklı sayılardaki paket içeriklerini değerlendirebilirsiniz. Okey, Durex, Kruidvat gibi ünlü markaların ürün seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Aromalı Prezervatif Seçenekleri

Yaşanılan özel anları çok daha unutulmaz kılmak isteyen çiftlerin seçimi olan aromalı prezervatifler farklı esanslar içerebilir. Afrodizyak etkisi yaratan esanslar prezervatife yağlı bir yapı kazandırarak ilişkinin daha kolay yaşanmasını sağlar.

Aynı zamanda aromatik kokuları ile ilişkiden alınan hazzı artırıcı etki sunabilirler. Meyve aroması ile sunulan prezervatifler arasından çilekli olan en çok tercih edilenler arasında öne çıkar. Bunun yanı sıra muzlu, naneli, elmalı ve portakallı gibi seçeneklerde tercihe sunulur. Kişisel tercihe bağlı olarak çeşitlendirilen aromalı prezervatifler sayesinde çiftler arasındaki uyum artırılabilir.

Yok ötesi inceliğe sahip olanlardan hazzı maksimum seviyeye taşıyan kabartmalı prezervatiflere kadar geniş bir yelpazeye ulaşabileceğiniz Watsons’ta her ihtiyaca uygun bir seçim yapabilmek mümkündür. Kendinize en uygun prezervatifi seçerek siz de cinsel birlikteliğinizi sağlıklı bir şekilde yaşayabilir, aynı zamanda gebelik ve bulaşıcı hastalık riskini de minimum seviyeye indirebilirsiniz. Sosyola

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.