Araç Kiralama Ekar Global Rent A Car

24.04.2020
192
Araç Kiralama Ekar Global Rent A Car
Modelistlik Kursu

Araç kiralama, günümüzde sıkça tercih edilen hizmet türü arasındadır. Kuruluşlar, işletmeler ve şahıslar araç almak yerine araç kiralama işlemini tercih ederler. Araç kiralamanın avantajları araç almaktan çok daha fazla olduğu için büyük veya küçük çaplı işletmeler araç kiralamayı tercih ederler. Aynı şekilde kısa işleriniz için veya gezileriniz, iş planlarınız gibi işlerinizde araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede planlarınızı hayata geçirebilir, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Araç kiralama satın almadan doğacak ekstra masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz.  Vergi, kasko, sigorta ve muayene gibi doğacak tüm finansal maliyetten muaf oluyorsunuz. Kaza durumunda aracınız serviste kaldığı sürece sizlere 24 saat içerisinde ikame araç desteği sağlanıyor. Yani araç kiralamak neredeyse satın almanın çok ötesinde kalıyor. Ekar Global Rent A Car İstanbul, Mersin, Adana başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde sizlere hizmet sağlıyor. Araç kiralamanın yanı sıra transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama hizmeti ve VIP araç kiralama hizmeti de sağlamaktadır.

Araç kiralama hizmeti sizlerin ihtiyacına göre günlük, aylık ve yıllık periyotlarla araç satın almadan kullanım hakkı elde edebileceğiniz bir hizmet türüdür. Günlük kısa işleriniz için veya seyahatiniz için araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşletmeniz veya firmanız için aylık-yıllık kiralama tercihlerini seçebilirsiniz. Araç satın almadan dilediğiniz marka ve model araçlara, araç kiralama ile sahip olabilirsiniz. Sizlerde araç kiralamak istiyorsanız, kurumsal araç kiralama belgesine sahip olan Ekar Global Rent A Car  firmasını tercih edebilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama işleminde operasyonel olarak bir çok çeşidi mevcuttur bunlardan bazıları aşağıda ki gibidir;

 • Günlük araç kiralama
 • Şoförlü araç kiralama
 • Transfer hizmeti
 • Filo kiralama
 • Uzun dönem araç kiralama

Transfer Hizmeti

Transfer hizmeti sayesinde yol derdi çekmeden, tecrübeli şoförler sayesinde dilediğiniz noktaya hızlıca erişebilirsiniz. Yapmanız gereken Ekar Global Rent A Car ın sitesine girip hemen bir talep formu oluşturmak. Sizlerin ihtiyacına göre, tek yön – çift yön transfer hizmeti sadece Ekar Global Rent A Car da.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde, tecrübeli şoförler ve dilediğiniz araç marka modeli ile planlarınızı geç kalmadan hayata geçirebilirsiniz. Dilediğiniz gün kadar kiralama şansına sahip olduğunuz şoförlü araç kiralama hizmeti, işlerinizde ve planlarınızda kolaylıklar sağlar. Ekar Global Rent A Car İstanbul, Mersin, Adana başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında geniş hizmet ağıyla sizlerin yanında. Ekar Global Rent A Car ın deneyimli şoförleri sayesinde yolunuzu hiç şaşırmadan, vaktinde planlarınızı hayata geçirebileceksiniz. Sizlerde şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, Şoförlü Araç Kiralama sayfasından bizlere talebinizi iletebilirsiniz.

VIP Araç Kiralama Hizmeti

VIP araç kiralama sayesinde siz ve sevdiklerinize özel anlar yaşatabilirsiniz. Özel günlerinizde veya özel misafirlerinizde VIP araç kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık olarak VIP araç kiralamaları yapabilirsiniz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Ekar Global Rent A Car siz değerli misafirlerinin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı hedeflemiş ve başarmıştır. Siz isteyin, biz yapalım. Mantığı ile misafirlerinin hep mutlu ayrılmalarına şahit olmuştur. Türkiye’nin başta İstanbul, Adana, Mersin olmak üzere tüm illerinde faaliyetini sürdürmeyi başarmış, kiralama sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla misafirlerinin ihtiyaçlarına anında çözüm bulmuştur. Hizmet ağının geniş olmasıyla sadece araç kiralama hizmeti ile kalmamış çeşitli hizmet dallarını misafirlerine sunmuştur. Eğer sizlerde Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kiralama, şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti almak istiyorsanız, mutlaka Ekar Global Rent A Car ailesine uğrayın.

YAZAR BİLGİSİ
Bilginin gücüne inanan, sosyal içerik üreticisi. Eğitim, Teknoloji, Bilim ve Mekan Değerlendirmeleri konusunda içerik üretiyorum. 20+ yıllık teknoloji geçmişimin bana kazandırdığı bütün deneyimi, sizleri bilgilendirmek ve bilgi ile eğlendirmek üzere sizlerle Sosyola'da paylaşacağım. Takip edin.
YORUMLAR

 1. Nihat dedi ki:

  Hizmetinden memnun kaldığım firma teşekkürler.

 2. Ekrem dedi ki:

  Global Rent A Car Dünyanın her yerinden araç kiralama hizmeti alabileceğiniz bir firmadır Global Rent A Car dan Türkiye bölgesinde araç kiralarken kesinlikle tek tercihimiz oluyor.