Reklamlar
Magazin

Berkcan Güven Kimdir?

Reklamlar

Son zamanlarda adı çokça duyulmaya başlayan Berkcan Güven kimdir sorusu herkesin dilinde. Berkcan Güven ya da takma adıyla BEGE de denilebilir. Türk İnternet ünlüsü yani YouTuber ve şarkıcıdır. YouTube kariyerine 2014 yılında başlamış olan Güven, bundan daha önce de Vine ile ün basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. Son zamanlarda ise özellikle yayımlamış olduğu müzik parçaları ile tanınmaktadır.

Berkcan Güven Babası

Kişilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de Berkcan Güven babası olmaktadır. Babası Burhan Güven, hem televizyonculuk hem de gazetecilik yapmasıyla tanınmaktadır. Genel olarak bizler babasını Veda filmindeki efsaneleşen rolüyle tanıdık. Filmde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıran Burhan Güven, farklı televizyon kanallarında seslendirmenlik de yapmıştır. Berkcan Güven hem videolarının hem de Vine’larının çok büyük bir kısmında ailesini kullanıyor. Kardeşi Baran ve anneannesiyle çektiği videolardan pek çoğu sosyal medya efsaneleri arasına girdi. Babasıyla da çok iyi videolar çeken Berkcan Güven’in işinde gerçekten iyi olduğunu söylemek mümkün.

Berkcan Güven Kaç Yaşında
Berkcan Güven Kaç Yaşında

Berkcan Güven Kaç Yaşında

Kişilerin Berkcan Güven hayranlıkları git gide büyümektedir. Gerek samimi konuşmaları gerekse alaycı tavırları ile Berkcan Güven son zamanlarda Youtube mecrasında insanların gönüllerine taht kurmakta bir numara haline gelmiştir. Peki, bu muhteşem fenomen Berkcan Güven kaç yaşında? Berkcan Güven 30 Mayıs 1996 doğumlu olup an itibariyle 25 yaşında bir genç delikanlıdır.

Berkcan Güven Boyu ve Kilosu

Berkcan Güven ile ilgili merak edilen birçok husus bulunmaktadır. Ancak insanlar artık onun kişisel özelliklerinden çok fiziksel özellikleri konusunda da merak içerisindedirler. Merak edilen şeylerden birisi de Berkcan Güven boyu ve kilosu olmaktadır. Edinilen bilgilere göre yakışıklı fenomenin boyu 1.84 kilosu ise 70 civarıdır.

Reklamlar

Berkcan Güven Burcu

Berkcan Güven hakkında insanların merak içerisinde oldukları birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Berkcan Güven Burcu olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre 30 Mayıs doğumlu olan Berkcan Güven ikizler burcudur. Videolarından da anlayabileceğiniz üzere bu burcu tam olarak yansıtan kişiliği bulunmaktadır.

Berkcan Güven Aslen Nereli

Berkcan Güven hakkında gün geçmiyor ki merak edilenlerin sonu gelsin. Merak edilen birçok husus bulunan kişinin doğum yeri de son zamanlarda gündeme oturmuş bulunmakta. Berkcan Güven aslen nereli sorusu birçok kişiden duyulabilecek bir soru haline gelmiştir. Berkcan Güven’in anne tarafı Sinoplu baba tarafı ise Sakaryalı olmaktadır. Ancak doğma büyüme İstanbul’da olan Berkcan Güven kendisini bir nevi İstanbullu olarak görmektedir.

Berkcan Güven Eğitim Hayatı
Berkcan Güven Eğitim Hayatı

Berkcan Güven Eğitim Hayatı

Berkcan Güven hakkında hasımlarının da hayranlarının da merak ettikleri birçok konu bulunmaktadır. Merak edilen konulardan birisi de Berkcan Güven eğitim hayatı ile ilgili olmaktadır. Ünlü fenomen yakışıklı isim Işık Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okumaktadır.

Berkcan Güven Instagram

Kişilerin Berkcan Güven hakkında meraklarının asla bir sınırı bulunmamaktadır. Berkcan Güven’in sosyal medya kullanımı da birçok insanın merak ettiği hususlardan birisi olmaktadır. Berkcan Güven İnstagram platformunda aktif bir şekilde kullanım sürdürmektedir. 2.9 M takipçiye sahip olan BEGE toplamda sadece 684 kişiyi takip etmektedir. Arada hayranlarının ve takipçi kitlesinin sorularını cevaplamak için soru cevap etkinlikleri de yapmaktan geri kalmayan ünlü ismin toplamda 16 gönderisi bulunur. Aynı zamanda ekibiyle beraber tasarladığı eşyaların da satımını yapan BEGE İnstagram hesabında öne çıkardığı hikayelerde bu tasarımlara da yer vermiştir. Instagram kullanıcı adı “berkcan” olmaktadır.

Reklamlar

Berkcan Güven Youtube

Berkcan Güven diğer platformlarda kazandığı başarıların hepsini tekrar Youtube hesabında harmanlamayı başarmıştır. Berkcan Güven Youtube hesabında genelde komik içerikler ve ailesinin de bulunduğu içerikler yapmaktadır. Ronaldo ile olan videosu ile gündemin en başına taht kuran ünlü ismin Youtube’da toplamda 4.03 M abonesi bulunmaktadır. Video atmayı aksatmayan içerik üreticisi çok farklı içerikler yaparak insanları kendine çekmekte ustadır.

Berkcan Güven Twitter

Berkcan Güven diğer platformlarda gösterdiği etkinlik gibi sosyal medya kullanımını Twitter mecrasında da sürdürmektedir. Berkcan Güven Twitter hesabından da bir hayli yüksek kitleye hitap etmektedir. Twitter hesabında tamı tamına 1M takipçiye sahip olan BEGE sürekli attığı komik ve iğneleyici tweet ve tweet dizileri ile gündeme sık sık gelmektedir. Kullanıcı ismi “berkcanguven” olan fenomen yalnızca 341 kişiyi takip etmektedir.

Berkcan Güven Sevgilisi
Berkcan Güven Sevgilisi

Berkcan Güven Sevgilisi

Kişilerin Berkcan hakkında merak içerisinde oldukları bir diğer husus da onun ilişki durumu olmaktadır. Uzun zamandır hayatında birinin olup olmadığını bilmediğimiz Berkcan Güven sevgilisi olarak son zamanlarda Beyza isimli bir kız ile birlikteliğini sürdürmektedir. Çiftin birbiriyle olan güzel fotoğrafları ve sevimli videolarından yola çıkarak çok mutlu olduklarını söylemek mümkün.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sümeyra Çenet Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu