Berkcan Güven Kimdir?

11.02.2022
328
Berkcan Güven Kimdir?
Modelistlik Kursu

Son zamanlarda adı çokça duyulmaya başlayan Berkcan Güven kimdir sorusu herkesin dilinde. Berkcan Güven ya da takma adıyla BEGE de denilebilir. Türk İnternet ünlüsü yani YouTuber ve şarkıcıdır. YouTube kariyerine 2014 yılında başlamış olan Güven, bundan daha önce de Vine ile ün basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. Son zamanlarda ise özellikle yayımlamış olduğu müzik parçaları ile tanınmaktadır.

Berkcan Güven Babası

Kişilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de Berkcan Güven babası olmaktadır. Babası Burhan Güven, hem televizyonculuk hem de gazetecilik yapmasıyla tanınmaktadır. Genel olarak bizler babasını Veda filmindeki efsaneleşen rolüyle tanıdık. Filmde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıran Burhan Güven, farklı televizyon kanallarında seslendirmenlik de yapmıştır. Güven hem videolarının hem de Vine’larının çok büyük bir kısmında ailesini kullanıyor. Kardeşi Baran ve anneannesiyle çektiği videolardan pek çoğu sosyal medya efsaneleri arasına girdi. Babasıyla da çok iyi videolar çeken Güven’in işinde gerçekten iyi olduğunu söylemek mümkün.

Berkcan Güven Kaç Yaşında
Berkcan Güven Kaç Yaşında

Berkcan Güven Kaç Yaşında

Kişilerin Berkcan hayranlıkları git gide büyümektedir. Gerek samimi konuşmaları gerekse alaycı tavırları ile Berkcan Güven son zamanlarda Youtube mecrasında insanların gönüllerine taht kurmakta bir numara haline gelmiştir. Peki, bu muhteşem fenomen Berkcan Güven kaç yaşında? Berkcan Güven 30 Mayıs 1996 doğumlu olup an itibariyle 27 yaşında bir genç delikanlıdır.

Berkcan Güven Boyu ve Kilosu

Berkcan Güven ile ilgili merak edilen birçok husus bulunmaktadır. Ancak insanlar artık onun kişisel özelliklerinden çok fiziksel özellikleri konusunda da merak içerisindedirler. Merak edilen şeylerden birisi de Berkcan Güven boyu ve kilosu olmaktadır. Edinilen bilgilere göre yakışıklı fenomenin boyu 1.84 kilosu ise 70 civarıdır.

Berkcan Güven Burcu

Berkcan Güven hakkında insanların merak içerisinde oldukları birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Berkcan Güven Burcu olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre 30 Mayıs doğumlu olan Berkcan Güven ikizler burcudur. Videolarından da anlayabileceğiniz üzere bu burcu tam olarak yansıtan kişiliği bulunmaktadır.

Berkcan Güven Aslen Nereli

Berkcan Güven hakkında gün geçmiyor ki merak edilenlerin sonu gelsin. Merak edilen birçok husus bulunan kişinin doğum yeri de son zamanlarda gündeme oturmuş bulunmakta. Berkcan Güven aslen nereli sorusu birçok kişiden duyulabilecek bir soru haline gelmiştir. Güven’in anne tarafı Sinoplu baba tarafı ise Sakaryalı olmaktadır. Ancak doğma büyüme İstanbul’da olan Berkcan Güven kendisini bir nevi İstanbullu olarak görmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Berkcan Güven Eğitim Hayatı
Berkcan Güven Eğitim Hayatı

Berkcan Güven Eğitim Hayatı

Berkcan hakkında hasımlarının da hayranlarının da merak ettikleri birçok konu bulunmaktadır. Merak edilen konulardan birisi de Berkcan Güven eğitim hayatı ile ilgili olmaktadır. Ünlü fenomen yakışıklı isim Işık Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okumaktadır.

Berkcan Güven Sevgilisi
Berkcan Güven Sevgilisi

Berkcan Güven Sevgilisi

Bir dönem ünlü YouTuber Berkcan, Serra Arıtürk ile birliktelik yaşamıştı. Berkcan Güven, Serra Arıtürk ile ayrılmasının ardından, “Serra ile ayrıldık.’Aramızda kötü bir olay yaşanmadı’ ifadelerini kullanmıştı.Sonrasında Beyza Efe ile bir ilişkiye başlayan Berkcan, kız arkadaşına şarkı yazıp bunu Youtube kanalında paylaşmıştı. Fakat ikili bir süre sonra ayrılma kararı aldı. Şu anda Güven’in hayatında kimse olmadığı bilinmektedir. Ayrıca Beyza Efe için yazdığı şarkı sözleri ise şu şekildedir;

Gecelerin derdi
Bi’ köşede sıkıldım, ne derdim?
Paranoyalarım geri geldi
Seni düşünmekten gece erdim
Eriyen bendim aşkından
Deldim dağları, çünkü aklımı çeldin

Berkcan Güven Anneannesi Öldü Mü

Sosyal medyada anneannesi ile çektiği videolarla büyük kitlelere ulaşan Güven’in anneannesinin hayatını kaybettiğini, babası Burhan Güven yaptığı açıklamayla duyurmuştur. Berkcan Güven’de sosyal medyada yaptığı paylaşım ile üzüntüsünü takipçileri ile paylaşmıştır.

Berkcan Annesinin Annesi

Berkcan Güven, anneannesi olan Şahide Türe ile paylaştığı videolarla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Anneannesi ile arkadaş gibi olan, samimi ve eğlenceli içerikler çeken fenomen, anneannesine çok düşkün olduğunu belirtmişti. Ne yazık ki geçtiğimiz aylarda anneannesi Şahide Türe vefat etmiştir. 

Berkcan Güven Instagram

Berkcan Güven Instagram

Berkcan Güven Instagram

Kişilerin Güven hakkında meraklarının asla bir sınırı bulunmamaktadır. Güven’in sosyal medya kullanımı da birçok insanın merak ettiği hususlardan birisi olmaktadır. Berkcan Güven İnstagram platformunda aktif bir şekilde kullanım sürdürmektedir. 2.9 M takipçiye sahip olan BEGE toplamda sadece 684 kişiyi takip etmektedir. Arada hayranlarının ve takipçi kitlesinin sorularını cevaplamak için soru cevap etkinlikleri de yapmaktan geri kalmayan ünlü ismin toplamda 36 gönderisi bulunur. Aynı zamanda ekibiyle beraber tasarladığı eşyaların da satımını yapan BEGE İnstagram hesabında öne çıkardığı hikayelerde bu tasarımlara da yer vermiştir. Instagram kullanıcı adı “berkcan” olmaktadır.

Berkcan Güven Youtube

Diğer platformlarda kazandığı başarıların hepsini tekrar Youtube hesabında harmanlamayı başarmıştır. Berkcan Güven Youtube hesabında genelde komik içerikler ve ailesinin de bulunduğu içerikler yapmaktadır. Ronaldo ile olan videosu ile gündemin en başına taht kuran ünlü ismin Youtube’da toplamda 3.99 M abonesi bulunmaktadır. Video atmayı aksatmayan içerik üreticisi çok farklı içerikler yaparak insanları kendine çekmekte ustadır.

Berkcan Güven Twitter

Diğer platformlarda gösterdiği etkinlik gibi sosyal medya kullanımını Twitter mecrasında da sürdürmektedir. Berkcan Güven Twitter hesabından da bir hayli yüksek kitleye hitap etmektedir. Twitter hesabında tamı tamına 1M takipçiye sahip olan BEGE sürekli attığı komik ve iğneleyici tweet ve tweet dizileri ile gündeme sık sık gelmektedir. Kullanıcı ismi “berkcanguven” olan fenomen yalnızca 498 kişiyi takip etmektedir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sümeyra Çenet Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.