Ceren Ceylan Kimdir? Ceren Ceylan Biyografi

24.07.2019
336
Ceren Ceylan Kimdir? Ceren Ceylan Biyografi
Modelistlik Kursu

Ceren Ceylan son dönemde en çok popüler olan vlogger’lardan birisidir. Güzellik, cilt bakımı, kıyafet saklama, kıyafet dolabı düzenleme, okul hayatı, pratik öneriler, doğal reçeteler, kişisel bakım ve bitkisel çözümler gibi konularda Ceren Ceylan Youtube kanalından içerikler üretmektedir. Peki ünlü Youtuber’ı daha yakından tanımak ister misiniz? O zaman hadi başlayalım!

Ceren Ceylan Biyografi

Ceren Ceylan 23 Haziran 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ceren Ceylan yaşı 27dir. Ceren Ceylan boyu 1.67 ve kilosu 52’dir. Annesi endüstri mühendisi, babası ise elektronik mühendisidir. Ceren Ceylan hangi üniversitede eğitim alıyor diye merak edenler için hemen cevap verelim. Kendisi İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim alıyor.

ceren ceylan hayat kolaylaştıran 14 pratik çözüm

Ceren Ceylan Hayat Kolaylaştıran 14 Prati̇k Çözüm!

Bugün hayatınızı kolaylaştıracak 14 pratik çözümü sizinle paylaşacağım. 

Yemeği yemeden önce tabakların üzerine streç film geçirin. Böylece tabaklar daha az kirlenir ve hemen bulaşık makinesine yerleştirebilirsiniz.

Telefonu bir yere sabitlemek için gözlüğü yarım açın ve telefonu gözlüğün sap kısımlarına yerleştirin. Böylece dilediğiniz yerde video, dizi ya da film izleyebilirsiniz. 

Eğer ütü yapacak vaktiniz az ise duşa girmeden önce banyoya kırışık elbiseyi asın, elbisenin buharı ütüyü kolaylaştırır. Böylece elbisenin kırışıklıkları açılır. 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Siz de bir şarkıyı birden fazla kez dinlemek istiyorsanız youtuberepeat.com internet sitesinden bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eğer bir metal kutuda kola, gazoz ya da ice tea gibi içecekler tüketiyorsanız, kutu açma aparatını ters çevirin ve pipeti içine geçirin. Böylece pipet kaymaz ve rahatlıkla içeceğinizi tüketebilirsiniz.

Eğer bir kıyafetinizi ikinci kez giymek isterseniz buzdolabı poşetine sarın ve buzdolabında bir gece bekletin. Sabah yenilenmiş olacak ve üzerine sinmiş tüm kokular yok olacaktır. 

Jean pantolon fermuarını çekmek her zaman zor olmuştur. Siz de bu durumdan muzdaripseniz kot pantolon fermuarına anahtarlık çemberi takabilirsiniz. Böylece fermuarı çok rahat bir biçimde kapatıp açabilirsiniz. 

Sporcu atletleri yaz mevsiminde kadınların en rahat alternatiflerinden birisidir. Fakat sporcu atlet giyerken sütyen askıları her zaman görünür. Sütyen askılarını gizlemek için sütyen askılarını ortada birleştirdikten sonra, askıların birleşim yerine bir ataç takabilirsiniz.

Bileklik takmak size zor geliyorsa, bir atacı ikiye ayırın. Böylece bir çengel oluşacak ve bu çengel yardımıyla kolayca bilekliğinizi takabilirsiniz.

Saçlarınızı taramadan önce tarağınıza parfüm sıkın böylece saçlarınızın güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

Dudaklarınızı yumuşatmak ve çatlamış görüntülerden kurtulmak için dudaklarınıza diş macunu sürün ve 10 saniye sonra dudaklarınızı silin. Fakat diş macununu 10 saniyeden fazla kesinlikle bekletmeyin.

Makyaj fırçalarını yıkadığınızda fırçaları dik tutmamak gerekiyor. Bu yüzden kendinize pratik bir aparat yapabilirsiniz. Lastik tokalarla bir elbise askısına makyaj fırçalarını sabitleyebilirsiniz.

ceren ceylan mukbang

Ceren Ceylan Mukbang

Ceren Ceylan’ın mukbang videosundan bahsetmeden önce mukbang nedir, onu açıklayalım. Mukbang, Kore dilinde moekneum yani yemek yeme anlamına gelen sözcük ve bangsong yani yayın kelimesinin birleşmesiyle oluşuyor. Yani mukbang’i kısaca yemek yeme yayını olarak tanımlayabiliriz.

2009 yılında Güney Kore’de trend olan bu video türü, aynı zamanda sosyal medya platformlarında da yapılmaya başlandı. 

Mukbang videolarında Youtuber’lar karşılarından biri varmış gibi hem sohbet ediyor hem de yemek yiyorlar. 

Mukbang trendi her geçen gün daha popüler oluyor. Bu video türünün çok ciddi bir takipçi kitlesi var. Araştırmalara göre, mukbang videolarının bu kadar ilgi görmesinin nedeni aslında büyük şehirlerdeki insanların giderek yalnızlaşmasıdır. Mukbang yapan kişiler, yalnız yemek yerken hem destek alıyor hem de yalnız olmadan yemek yeme keyfine varıyor. Üstelik izleyiciler daha önce hiç yemedikleri yemekler hakkında bilgi sahibi oluyor.

Ceren Ceylan arabada yaptığı Mukbang’de Mc Donalds’dan ekstra peynirli mac chicken ve patates yedi. Daha sonra ünlü vlogger, sevgilisiyle şırdan ve ciğer mukbang videosu yayınladı.

Ceren Ceylan Ameli̇yatsız 5 Daki̇kada Burun Esteti̇ği̇

Ceren Ceylan Ameli̇yatsız 5 Daki̇kada Burun Esteti̇ği̇!

5 dakika içinde ameliyatsız burun şekillendirme işlemi artık birçok estetik kliniğinde yapılıyor. Bu işlem için öncelikle burun bölgesine uyuşturucu krem sürüyorlar. Daha sonra göz altı kremi sürüyorlar. Ardından burun bölgesine dolgu iğnesi yapıyorlar. 1 hafta sonra burnunuz yeni şeklini alıyor. Bu geçici bir dolgu ve etkisi yaklaşık 1 yıl kadar sürüyor. 

Bu işlemi yaptırdıktan sonra burnunuza dokunmayın yoksa sızı ve ağrı hissedersiniz. 2 gün makyaj yapmamak gerekiyor. Buz kompresi yapmamak gerekiyor. Ciltte geçici kızarıklık ya da morarma bu işlem sonrası görülebiliyor. 

Ceren Ceylan Takma Tırnak Nasıl Takılır Çıkartılır

Ceren Ceylan Takma Tırnak Nasıl Takılır-Çıkartılır

Takma tırnak taktırmak kadar çıkartmak da uzun ve yorucu bir işlem olabiliyor. Genellikle birçok kişi takma tırnaklarını çıkarmakta büyük sorun yaşıyor. O yüzden bugün sizlerle takma tırnakları nasıl kolay çıkaracağınızı anlatan iki yöntemden bahsedeceğim. 

1 su bardağı kaynar suyu, bir cam kaseye alın. Kaseye biraz aseton ekleyin. Tırnaklarınızı hazırladığınız bu solüsyonunun içine batırın ve 15 dakika bekleyin. Daha sonra ellerinizi ve tırnaklarınızı yumuşak bir kağıt havlu ile kurulayın. Törpünün ince uçlu kısmıyla, takma tırnaklarınızı, tırnak kenarlarından çıkarmaya başlayın. Takma tırnak yapıştırıcısını çıkarmak için ise bir tırnak üstü tampon törpü kullanın.

İkinci takma tırnak çıkarma yönteminde ise aliminyum folyoyu düz bir zemine sermelisiniz. Bir pamuğu, alüminyum folyonun üzerine yerleştirin ve pamuğa bol bol aseton dökün. Aliminyum folyonun üzerine parmağınızı yerleştirin ve folyoyu parmağınıza sarın. 20 dakika bekletin. Folyoyu çıkardıktan sonra, yavaşça takma tırnakları yerinden çıkarın. Ardından tırnaklarınıza vazelin sürün ve işlemi tamamlayın.

ceren ceylan düzleştirici ile dalgalı saç yapımı

Ceren Ceylan Düzleştirici ile Dalgalı Saç Nasıl Yapılır?

Saçlarınızı düzleştirici ile dalgalı hale getirmeniz çok kolay. Eğer evde saç maşası yoksa, saçlarınızı, saç düzleştiricisiyle dalgalı ve havalı hale getirebilirsiniz. 

Bunun için öncelikle saç düzleştirici aleti açın ve yüksek devire ayarlayıp ısınmasını bekleyin. Ardından saçlarınızdan aldığınız bir tutamı yukarıdan aşağıya doğru çekin. Saç tutamının ortasına geldiğinizde, düzleştiriciyle saçlarınızı dışa doğru kıvırın ve yavaşça sonuna kadar çekin. Bu işlemi tüm saçlarınıza uygulayın. Son olarak dalgaları sabitlemek için saç spreyi kullanın. 

ceren ceylan 5 güzellik hilesi

Ceren Ceylan 5 Güzelli̇k Hi̇lesi̇ni̇ Deni̇yorum!

İlk deneyeceğim güzellik hilesi çorapla fondöten sürmek. Eğer makyaj süngeriniz yoksa, temiz çorabımızı kullanıyoruz. Çorap, fondöteni çok emeceği için cildime fondöteni bol bol sürüyorum. Daha sonra çorabı top haline getirip, tampon hareketlerle cildime fondöteni uyguluyorum. Sünger kadar mükemmel bir sonuç vermedi ve doğal durmadı. Bu yüzden bu güzellik hilesini kullanmayı düşünmüyorum.

İkinci güzellik hilesi ise göz altı morluklarını gidermek için kırmızı ruj kullanmak. Göz altı corrector olarak kırmızı ruju yüzük parmağımla alıyorum ve göz altı bölgesine uyguluyorum. Daha sonra göz altı kapatıcısını uyguluyorum. Fakat çok büyük bir etkisi yok.

Üçüncü güzellik hack’i bir tatlı kaşığıyla göz farı uygulamak. Kaşığı, göz kapağının içine doğru kapatın ve ince bir fırçayla kaşığın üzerine göz farını uygulayın. Bu oldukça doğal ve güzel durdu. Bu yüzden bu güzellik hilesini kullanabilirim.

Dördüncü güzellik hilesi ise kontür yerini bulamayanlar için geliyor. Yemek kaşığını, yanaklarınıza yerleştirin ve kaşığın tam alt kısmına kontür uygulayın. Fakat bu güzellik hilesinin çok işe yaradığını düşünmüyorum.

Beşinci ve son güzellik hilesini ise bantla yapacağız. Bir parça bandı alın ve birkaç kez elinizin üzerine yapıştırın ve tekrar çekin. Böylece yapışkanını gidermiş olacaksınız. Daha sonra yanağınızda kontür bölgesine bandı yapıştırın ve ellerinizle tutun. Daha sonra fırçayla kontürü uygulayın. Bu uygulama ile kontür görünümü çok keskin oldu. Sonrasında dağıtmak gerekiyor. Bu yüzden çok gerekli bir uygulama olduğunu düşünmüyorum.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayşe Çakar Kimdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Ceren Ceylan instagram hesabına da buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.