Bülent Uslu Kimdir?

08.12.2023
309
Bülent Uslu Kimdir?
Modelistlik Kursu

Bülent Uslu 1980 yılında Çorum’un Kargı ilçesinde doğmuştur. Yüksek tahsilini Marmara Üniversitesi ekonometri bölümünden dereceyle bitirmiştir. Eğitimci anne ve babanın oğlu olan Uslu ayrıca yüksek lisansını da tamamlamıştır. 3 çocuk babası olan Bülent USLU eğitim sektöründe işletmeci olarak deva etmektedir. Ayrıca tv de spor yorumculuğu yapmaktadır. Bunun yanı sıra Beşiktaş kongre üyesidir.

ESENLERLİ GENÇLER BÜLENT USLU İLE BULUŞTU

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği ‘Spor Sohbetleri’ programı kapsamında spor yorumcusu ve sosyal medya da boy gösteren Bülent Uslu gençlerle buluştu. Uslu, Beşiktaş ve Türk futbol takımlarını da eleştirdi.

TGRT Haber spor yorumcusu Bülent Uslu, Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlediği “Spor Röportajı” programına konuk oldu. Gençlerle Türk futbolunun en büyük üç takımı hakkında sohbet eden Uslu, başta Beşiktaş olmak üzere çeşitli Türk futbol takımlarına yönelik eleştirilerini de dile getirdi. Gençlerin ilgisini çeken yayında Uslu, “Ahmet Nur Çebi’nin ilk dönemi ne kadar güzel olsa da ikinci dönemi felaketti.” dedi.

Bülent Uslu Kimdir?

RAKİBİNİ ALKIŞLAMAYI BİLECEKSİN

Konuşmasının büyük bir kısmını üç büyükler Galatasaray, F.Bahçe ve Beşiktaş’a ayıran Uslu, “Rakibinizi sahada çok iyi bir oyunla yenerseniz sorun yok.” dedi. Kendi takımımızı savunacağız. “Hakem hataları oyunu etkiliyor ve genel olarak bu hatalar Beşiktaş‘a karşı oluyor” dedi.

Gururlu Bakış

Gururlu Bakış

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.