Biolog Leke Kremi İşe Yarar?

22.07.2019
323
Biolog Leke Kremi İşe Yarar?
Modelistlik Kursu

Biolog Leke Kremi, birçok kadın ve erkek cildinde bulunan lekelerden şikayet eder. Bu lekeler güneş yanığı, herhangi bir yırtık  veya kesik sonrasında oluşan lekeler, hamileyken oluşan lekeler ve birçoğumuzda olan sivilce lekesidir. Bu lekelerin gitmesi için evde kendimizin yaptığı birçok maskeyi cildimizde  deneriz,  bunun yanında birçok fiyat ödeyip Kozmetik ürünü alıp  kullanırız. Bu lekelerden kurtulmak isterken cildimize daha çok tahrik edip lekelerin daha fazla olmasının neden olabiliyoruz bazen. Bu nedenle cildimizde lekeler oluştuğu takdirde bir doktora gidebilirsiniz veya arkadaşlarınızda etki eden maske ve kremleri kullanabilirsiniz. Bilmediğiniz ürünleri cildinize uygulamayın.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel ürünlerinin kullanımı için sadece doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda sosyola.com sorumluluk kabul etmemektedir. [/box]

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Bu ürün gibi faydalı kremler arasından derlediğimiz listeyi mutlaka inceleyin. Cilt sağlığınızı olumlu etkileyecek bazı krem önerilerimiz var. [/box]

[pt_view id=”5d30a5a7i0″]

Teknoloji çağında insanlar birbirini takip edebilme şansına sahiptirler. Sosyal medya sayfalarından birçok ünlü ve oyuncunun önerdiği biyolog kremini siz de tercih edebilirsiniz. Cildimizde bulunan tüm lekeler için şu an günümüzde oldukça bilinen biyolog kremini sizde kullanmaya bugün bu yazımı okuduktan sonra başlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=BpNT17l0InY

Biolog Kremi Nedir?

Biolog kremi cildiniz için oldukça faydalı bir kremdir. Biolog kremi içerinde papatya, jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı, meyan kökü ve buğday yağı  bulunur. İçerisinde bulunan bu yağlar sayesinde cilde uygulandığında cildi nemlendirip besler,  bu sayede cildin yaşlanmasının önüne de geçer. Bu nedenle biolog krem yaşlanma karşıtı krem olarak ta kullanılır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
 • Biolog krem ciltteki ölü derilerin yok olasını sağlayıp yeni hücre oluşumuna katkı sağlar.
 • Ciltte oluşan sivilcelerin zaman ile kurumasını ve leke oluşturmasını engeller.
 • Biolog kremin içerisinde  bulunan SPF 15 sayesinde güneşten korur. Cildimizin yanmasını engelleyerek güneş lekelerinin oluşmasının önüne geçer.
 • Biolog krem cilde nüfus etmiş bakterileri ciltten uzaklaştırarak,  siyah nokta oluşumunu da engeller.
 • Biolog krem düzenli olarak kullanıldığı takdirde ciltteki renk farklılığının azalmasını sağlayıp daha sağlıklı parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
 • Biolog kremi tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Hiç bir sakıncası yoktur.
 • Biolog kremi haftada iki defa peeling yaparak cildinize uygulayabilirsiniz. Bu sayede cildin yenilenmesini sağlayacaktır.
 • 6 ay düzenli olarak kullanıldığı takdirde ciltteki değişim oldukça belli olacaktır.
Biolog Kremi Nedir
Biolog Kremi Nedir

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Biolog leke kremini sizde kullanmaya karar verdiyseniz öncelikle uygulanacak bölgenin temizlenmesi gerektiğini bilmelisiniz. Gün içerisinde makyaj yapıyorsanız cildinizi makyaj temizleme losyonları ile güzelce temizlemeniz gerekmektedir. Temizleme işlemi bittikten sonra cildinize biyolog kremi bir miktar alıp oval hareketlerle,  cildinize masaj yaparak ve yerçekimine karşı uygulamalısınız. Kremi aşağıya doğru uygularsanız,  cildinizin  zaman ile aşağı doğru sarkmasına neden olabilirsiniz. Sadece bu yöntemi bu kremde değil de bütün kremlerde yukarıya doğru uygulamanız gerekir. Biyolog kremi günde 2 defa kullanabilirsiniz Ama dikkat etmeniz gereken gündüz sürdünüz takdirde güneşe çıkmamız gerekir. Bu nedenle biyolog krem genelde gece yatmadan sürülmesi tavsiye edilir. Biyolog kremi düzenli olarak 6 ay kullanıldığı takdirde faydasını göreceksiniz. Bir ay kullandıktan sonra herhangi bir faydasını görmedim,  ben bu kremi kullanmayayım dememelisiniz sürekli azim ile devam etmelisiniz ki, sonrasında ortaya çıkan farkı görünce çok mutlu olacaksınız.

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır
Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Biolog Leke Kremi Nerede Satılır? Fiyatı Ne Kadardır?

Biyolog leke kremi bazı kozmetik mağazalarında, internet sitelerinde ve birçok eczanede sayılmaktadır. İnternet sitesinden satın almadan önce yan ürün olmadığına ve gerçek biyolog kremi olup olmadığına dikkat etmelisiniz.  Cildimizde oldukça faydalı olan biolog leke kremi çok fazla pahalı olmayıp,  bu krem 140 TL’ye satın alabilirsiniz.

Biolog Leke Kremini Kullananların  Yorumları

Olumlu Yorumlar

Biolog leke kremini 2 ay düzenli olarak kullandım. Cildimde oluşan sivilce lekelerini tamamen yok olduğunu fark ettim,  bu yüzden herkese biolog leke kremi öneriyorum.

Biolog leke kremi alırken biraz pahalı geldi açıkçası bana ama verdiğim paraya değdi. Yüzümdeki güneş lekelerinin bir kısmını azalttı.

Biolog leke kremi  ben hamileyken kullandığım. Hamileyken yüzümde doğum lekeleri oluştu. Biyolog leke kremini düzenli olarak 3 ay kullandıktan sonra lekelerimin tamamen kaybolduğunu gözlemledim.

Biolog leke kremini yüzüme uyguladığım takdirde cildimin renk tonunda açılma olduğunu fark ettim. Bu nedenle düzenli olarak kullanmaktayım.

Benim burnumun üzerinde siyah noktalarım vardı diye biolog kremini düzenli olarak sabah akşam cildine uyguladım ve 2 ay sonrasında siyah noktalarımın tamamen kaybolduğunu fark ettim. Bu yüzden size de öneriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=t5a912VS70I

Olumsuz Yorumlar

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Bu kremi 15 gündür kullanmaktayım. Yüzümde kızarıklıklar ve sivilceler oluştu. Kremi geri iade etmek istedim ama satın aldığım yer kremi geride almadı verdiğim para çöpe gitti. Hiç memnun kalmadım bu kremi kimsede kullanmasın.

Leke kremini 1 aylık düzenli olarak kullanıyorum, kullanmama rağmen sivilce lekelerinde herhangi bir azalma göremedim. Bunun aksine yüzümde sivilceler çıkmaya başladı ve bu sivilceler ağrı yapıyor ve canımı çok acıtıyor. Kimseye tavsiye etmiyorum bu kremi.

Biolog leke kremi yüzüme sürdüğüm zaman yüzümde yağlı bir his bırakıyor. Bu nedenle beni rahatsız ediyor bu görüntü. Bunun yanında sivilce oluşumu sağladığı benim cildimde tavsiye etmiyorum.

Kremi ilk kullandığım zamanlar bir şey yoktu ancak ilerleyen süreçte, kızarıklıklar, sivilce ve tahriş olma hissi vermeye başladı. Belki ben kullanımda hata yapmış olabilirim. Kullanmayın diyemem denemenizde fayda vardır. Cildime gelmedi diye herkesin cildine gelmeyecek diye bir şey yok.

Biyolog kremi kullananların olumlu veya olumsuz birçok yorumu bulunmaktadır. Tercih size kalmış kullanıp sizde olumlu veya olumsuz sonuç aldığınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Olumsuz yorumları olduğu gibi çok fazla olumlu sonuç alan birçok kişi vardır. Bende bunların arasından biriyim. Biolog kremi kullanıp çok iyi sonuçlar aldım. Ben tavsiye ediyorum.  Cilt bakımı yazılarımıza bakmayı unutmayınız. Başka bir yazımda görüşmek üzere.  Biolog kremi hakkında detaylı bilgilere videodan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

 1. Çisem dedi ki:

  Biolog leke kremini daha önce internette birden çok ünlünün tercih ettiğini görmüştüm. Bununla ilgili olarak, biolog leke kremi neye yarar nasıl kullanılır gibi soruların cevabını ararken web sitenizde buldum kendimi. İçerik çok detaylı ve bilgi verici olmuş. Biolog leke kremini kullananların yorumları beni ikilemde bıraktı açıkçası ne yapsam bilemedim çok da merak ediyorum. Fiyat bakımından da pahalı imiş.