Beylikdüzü’nde Acısız ve Konforlu Buz Lazer Epilasyon

12.09.2022
103
Beylikdüzü’nde Acısız ve Konforlu Buz Lazer Epilasyon
Modelistlik Kursu

Son dönemlerin en güvenilir ve en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olan Buz Lazer, Beylikdüzü Lazer Epilasyon merkezleri tarafından da benimsenmiştir. Beylikdüzü Lazer epilasyon merkezleri kullanıcılarına hızlı ve acısız lazer epilasyon deneyimini sunmak için geliştirilmiş uygulama tekniklerinin varlığı ile Buz Lazer cihazlarını tercih etmektedir.

Beylikdüzü ve diğer tüm illerde bulunan Buz Lazer epilasyon merkezleri, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlere oranlara daha fazla rağbet görmektedir.

Buz Lazer, patentli teknolojilere sahip olabilmek adına Alma Lasers tarafından uzun süren araştırmalar sonucunda geliştirilerek üretilmiştir.

Buz Lazer, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayına sahip, Sağlık Bakanlığı ÜTS sisteminde tıbbi cihaz kategorisinde yer alan bir sistemdir.

Buz Lazer, sahip olduğu gelişmiş soğutma sistemi olan patentli Ice Teknolojisi ile seanslar sırasında cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ve seanslar sırasında acı hissi yerine serinlik hissi verir. Buz Lazer ile istenmeyen kıl ve tüylerden olabilecek en acısız şekilde kurtulabilirsiniz.

Buz Lazer, SHR (Super Hair Removal) uygulama tekniği ile uygulanan patentli teknolojilere sahip bir lazer epilasyon yöntemidir. SHR ile kıl kökleri kademeli olarak ısıtılmakta ve Buz Lazer epilasyonun ağrısız olması desteklenmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm Buz Lazer

Lazer epilasyon 30 yılı aşkın süredir istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en kalıcı yöntemi olmuştur. Buz Lazer, Lazer epilasyonu daha konforlu bir uygulama haline getirebilmek için teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirilmiş bir lazer epilasyon yöntemidir.

Lazer epilasyon uygulamaları sırasında, lazer ışını kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü kalıcı olarak tahrip eder. Lazer epilasyon sadece büyüme evresindeki kıllarda etkili bir yöntemdir. Tüm vücut kıllarının aynı anda büyüme evresinde olması mümkün olamayacağından, her seansta belli oranda kıl kökü tahrip edilebilir. Her seans ile daha fazla kıl kökü tahrip olarak artık kıl üretemeyecek seviyeye gelir ve bu alanlarda bir daha kıl çıkmaz. Buz Lazer epilasyonun etki mekanizması da aynı bu şekilde gerçekleşir. Buz Lazer, kıl köklerini kalıcı olarak tahrip ederek kullanıcılarına etkili bir lazer epilasyon uygulama deneyimi sağlar. Beylikdüzü Lazer Epilasyon merkezleri de bu kalıcı ve etkili sistemi tercih etmektedir.

Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu olan patentli in-Motion ile kıl köklerini her seans ile etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önlemektedir. Tedavi başlığının uygulama alanında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirildiği bu patentli in-Motion tekniğinde kıl kökü kademeli olarak ısıtılır ve oluşabilecek yan etkiler önlenmiş olunur. Kademeli ısıtma yöntemi uygulamaların daha yüksek enerji seviyesinde kullanılmasına olanak tanıdığından özellikle ince ve açık renkli istenmeyen kıllarda istenilen etkiler alınır.

Buz Lazer işlemleri esnasında cilt yüzeyini uzun süre etkili biçimde serinleten ICE Teknolojisine sahiptir. Buz Lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama esnasında cildi serinletir ve ferahlatır. Safir uç cilt yüzeyi ile temas ettiğinde buz gibi soğuktur ve cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu kontak soğutma sistemi hasta konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Seans Ücretleri?

Buz Lazer Epilasyon Seans Ücretleri?

Buz Lazer Epilasyon Seans Ücretleri?

Buz Lazer Epilasyon seans fiyatları kişinin cilt yapısına, kıl yapısına, uygulama yapılacak bölge genişliğine ve bölge sayısına göre değişmektedir.

FDA onayına sahip ve Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlı olan cihazların kullanıldığı, Adana Buz Lazer merkezlerinde dahil olmak üzere orijinal Buz Lazer merkezlerinin listesine Buz lazer adresinden ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Sosyal İçerik üreten, bilgi ve eğlence odaklı viral internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.