Reklamlar
Magazin

Barış Özcan Kimdir?

Reklamlar

Barış Özcan son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz ve efendiliğinden içeriğine kadar her şeyde kendinden söz ettirmeyi başaran efsane bir insan olarak hayatına devam etmektedir. Peki, Barış Özcan kimdir? Barış Özcan Youtube kanalında yaptığı içerikler ile insanları kendine hayran etmekte ve bu yolda da devam etmektedir.

Barış Özcan Kaç Yaşındadır?

Bu kadar fazla bilgi birikimi ve görünüşünden dolayı insanların merak içerisinde bulundukları konulardan birisi de Barış Özcan Kaç Yaşındadır sorusu olmaktadır. 24 Temmuz 1974 yılında dünyaya gelen ünlü isim 47 yaşında olmaktadır.

Barış Özcan Eğitim Hayatı
Barış Özcan Eğitim Hayatı

Barış Özcan Eğitim Hayatı

Barış Özcan hakkında takipçilerinin merak içerisinde bulundukları konuların ardı arkası kesilmemektedir. Merak edilen şeylerden birisi de Barış Özcan eğitim hayatı olmaktadır. Barış Özcan aynı zamanda bir hukukçudur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ünlü isim birçok insan tarafından takdir edilmektedir.

Barış Özcan Kariyeri

Barış Özcan geçmişinden bu yana birçok farklı başarıya imza atmıştır. Bu yüzden hayranları Barış Özcan kariyeri hakkında da oldukça fazla merak içerisindedir. Barış Özcan Abak.us kreatif medya ajansı başkanıdır. Aynı zamanda birçok farklı firmada satış müdürlüğü de yapmış olan Barış Özcan’ın çok önemli işlere imza atmış bir kariyeri olduğunu söylemek mümkün. Aynı zamanda son zamanlarda belgesellerini Youtube mecrasından yükleyen Barış Özcan genelde sanat, tarih gibi birçok muhteşem konuda bilgilendirici konuşmalar yapmaktadır.

Reklamlar

Aynı zamanda Barış Özcan insanlar için bugüne kadar çeşitli kurum ve kuruluşlarda 600ü geçkin konuşma yapmıştır. Kendisi profesyonel bir keynote konuşmacısı ve TEDx konuşmacısıdır. Aynı zamanda büyük bir gurur olan birçok başarısı da bulunur. Mesela Youtube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden birisi oldu.

Barış Özcan Youtube

Oldukça mütevazi olan ünlü isim Barış Özcan Youtube hesabında ise çok fazla aboneye sahiptir. 5.34 M abonesi olan Barış Özcan rekor üzerine rekor kırmaktadır. Eğer biraz olsun belgesele merakınız varsa bu kanalı seveceğinize garanti verebilirim. Kanalında 266 adet video var. 266 videonun hepsinin içeriği aynı zamanda hem yararlı hem de keyiflidir. Aslında henüz Youtube’dan para kazanmak mümkün değilken, Youtuber diye bir terim yok iken Barış Özcan bu mecraya katılmış ve birçok başarıya imza atmıştır. Youtube’a girişinden 10 yıl sonra Youtube tarafından keşfedilmiştir ve tüm ülkeler arasından seçilen 12 değişim elçisinden birisi unvanına sahiptir.

Kendisini ‘hikaye anlatıcısı’ olarak videolarında çok çok tanımlıyor. En çok olmak istediği şeyin iyi bir hikaye anlatıcısı olduğunu da videolarda vurguluyor. Gün geçtikçe daha da artan hayran kitlesine rağmen Barış Özcan çizgisini hiç bozmadan işine devam ediyor.

Barış Özcan Instagram
Barış Özcan Instagram

Barış Özcan Instagram

Barış Özcan hakkında tıpkı diğer insanlar gibi merak edilen birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de onun sosyal medya kullanımı olmaktadır. Barış Özcan İnstagram hesabını Youtube kadar çok aşırı kullanmıyor olabilir evet ama bu mecrada da oldukça aktif ve başarılı. 1.2 M takipçiye sahip olan ünlü isim çizgisini asla bozmadan olması gerekenin dışına asla çıkmıyor. Bu kadar takipçi kitlesine sahip olmasına rağmen yalnızca 348 kişiyi takip eden Barış Özcan’ın toplamda 881 tane gönderisi bulunmaktadır. Sadece bir tane öne çıkarılmış gönderisi bulunan Barış Özcan çok insan tarafından sevilmektedir.

Reklamlar

Barış Özcan Twitter

Son zamanlarda insanların Barış Özcan ile ilgili en çok merak ettiği şeylerden birisi de onun sosyal medya kullanımı olmaktadır. Barış Özcan Twitter hesabını aktif kullanmamaktadır. Hesabının biyografi kısmına ise “Bu hesap bana ait ama kullanmıyorum. Çekiliş yapmıyorum. Bu adres dışındaki taklitlerden sakının.” Yazarak bu hesabı kullanmadığından da bahsetmiştir. Buna rağmen Barış Özcan Twitter adresi toplamda 316 B kişi tarafından takip edilmekte iken o sadece 474 kişiyi takip etmektedir. Bu mecraya ise Temmuz 2007’de katılmıştır.

Barış Özcan Facebook

Facebook artık eskimiş bir mecra olduğundan dolayı burada insanlara hitap etmek elbette daha zordur. Barış Özcan Facebook hesabında genelde Youtube paylaşımlarını tekrar paylaşmaktadır. Aynı zamanda bu mecrada da 206 B abonesi bulunmaktadır.

Barış Özcan Nerede Yaşıyor

Barış Özcan ile ilgili onu sevmeyenlerin de onu el üstünde tutanların da merak konusunda birleştiği bir soru da Barış Özcan nerede yaşıyor sorusuyla gündeme gelmektedir. Sevgili hikaye anlatıcımız Barış Özcan New York kentinde eşi Devletşah ve oğlu ile yaşamaktadır. Barış Özcan’ın oğlunun adı Sufi’dir ve alınan bilgilere göre Sufi’nin henüz 10 yaşında olmasına rağmen 2.500 kadar kitap okuduğu bilinmektedir. Aynı zamanda en azından iki dili bildiğini de söylemek mümkün. Bunlar da İngilizce ve Türkçe.

Yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz. Ayrıca, Elif Çelik Kimdir? Hakkında Tüm Merak Edilenler adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu