Reklamlar
Oyuncular

Aytaç Şaşmaz Kimdir? Aytaç Şaşmaz Biyografisi

Reklamlar

Aytaç Şaşmaz kimdir yazımız ile oyunculuk kariyeri, kendisi ile ilgili bilgileri ve Hekimoğlu hakkında bilgiler bulacaksınız.

Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Aytaç Şaşmaz, 1994 yılının 5 Ağustos tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aytaç Şaşmaz, 1.80 boyunda, 77 kilo, Aslan burcudur. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşidir. Aytaç Şaşmaz Oyunculuk eğitimi almıştır, ilk oyunculuk deneyimini 2017’de, başrolünde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’nun olduğu Kötü Çocuk adlı sinema filmi ile kendini tanıtmıştır. Daha sonra da Söz dizisi ile seyircilerin karşısına çaylak asker Feyzullah karakteri ile çıkmıştır.

Aytaç Şaşmaz, House M.D. dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu dizinde Ateş’in ekibindeki Doktor Emre olarak ekranlarda yer alıyor. Ayrıca şimdilerde sinemalarda olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Gerçek bir aşk hikâyesini anlatan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, geçmişteki aşkları günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze devam eden romantik bir yolculuğa çıkaracak. “Aşk Tesadüfleri Sever 2” bir kez daha tesadüflerin aşkla nasıl buluştuğunu anlatacak.

Aytaç Şaşmaz’ın Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

2019 – Hekimoğlu (Emre) (TV Dizisi)
2017 – Söz (Uzman Çavuş Feyzullah) (TV Dizisi)
2017 – Kötü Çocuk (Sinema Filmi)
2017- Coca Cola Reklam Filmi

Reklamlar

Aytaç Şaşmaz’ın Hekimoğlu Dizisinde Canlandırdığı Emre Acar Karakteri Hakkında

Hekimoğlu dizisinde Doktor Ateş’in ekibindeki kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanı Doktor Emre olarak ekranlarda yer alıyor.  Hem zengin hem de yakışıklı bir doktordur.  Fakat onun da hayatı dışarıdan görüldüğü kadar yolunda gitmemiştir.

15 yaşındayken babası tarafından terk edilmiştir. Tek başına alkolik annesine bakmak zorunda kalmıştır. O günden beri de babasıyla arasındaki bağ neredeyse kalmamıştır. Emre sürekli olarak yeteneklerine hayran olduğu Doktor Ateş’e kendini beğendirmeye çalışır. Ateş’in fikirlerini herkesten çok onaylar ve kabullenir.

Aynı zamanda da bir kukla olmadığını göstermek için sürekli olarak kendini ispat etmeye çalışır. Çoğunlukla umursamaz ve biraz sinsi görünse de çok insancıl ve derin tarafları da vardır. İlgilendiği hastalarla olan ilişkilerinde zaman zaman insancıl ve derin tarafları açığa çıkar.

Damla Colbay Kimdir?
Ebru Özkan Kimdir?
Engin Akyürek Kimdir?

Reklamlar

Reklamlar

İlknur Gülhan

İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu