Aytaç Şaşmaz Kimdir? Aytaç Şaşmaz Biyografisi

19.01.2022
228
Aytaç Şaşmaz Kimdir? Aytaç Şaşmaz Biyografisi
Modelistlik Kursu

Aytaç Şaşmaz kimdir yazımız ile oyunculuk kariyeri, kendisi ile ilgili bilgileri ve Hekimoğlu hakkında bilgiler bulacaksınız.

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

Aytaç Şaşmaz, 1994 yılının 5 Ağustos tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aytaç Şaşmaz, 1.80 boyunda, 77 kilo, Aslan burcudur. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşidir. Aytaç Şaşmaz Oyunculuk eğitimi almıştır, ilk oyunculuk deneyimini 2017’de, başrolünde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’nun olduğu Kötü Çocuk adlı sinema filmi ile kendini tanıtmıştır. Daha sonra da Söz dizisi ile seyircilerin karşısına çaylak asker Feyzullah karakteri ile çıkmıştır.

Aytaç Şaşmaz, House M.D. dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu dizinde Ateş’in ekibindeki Doktor Emre olarak ekranlarda yer alıyor. Ayrıca şimdilerde sinemalarda olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Gerçek bir aşk hikâyesini anlatan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, geçmişteki aşkları günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze devam eden romantik bir yolculuğa çıkaracak. “Aşk Tesadüfleri Sever 2” bir kez daha tesadüflerin aşkla nasıl buluştuğunu anlatacak.

Aytaç Şaşmaz Yaş

4 Ağustos 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı Türk oyuncu Aytaç Şaşmaz, 27 yaşındadır.

Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz Boyu

Yakışıklılığı ile de birçok ödüle layık görülen ünlü oyuncu 1.80 boyundadır.

Aytaç Şaşmaz Kardeşi

Başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz’ın aynı zamanda benzerliği ve oyunculuğu ile de kendisine benzeyen bir abisi vardır. Başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşidir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Aytaç Şaşmaz Sevgilisi

Yakın zaman içerisinde aşklarını sosyal medya aracılığı ile ilan eden Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel birlikteliği devam ediyor. Baht Oyunu dizisinin setinde tanışan başrol oyuncuları ilk zamanlar ilişkilerine herkes ben gizlemiş daha sonrasında ise sosyal medya karşısına geçerek deniz kenarında yakın pozlar vererek aşklarını duyurmuşlardır.

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel

Batak oyunu dizisinde başrol paylaşan Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili olduklarını duyurmuşlardı. Başarılı oyuncu Cemre Baysel Aytaç Şaşmaz’ın ailesine de girdi. Ailesi ile birlikte verdikleri doğum günü pozunda birçok Instagram kullanıcısı evliliğin yakın olduğunu dile getirdi.

Aytaç Şaşmaz’ın Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

Aytaç Şaşmaz’ın Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

Aytaç Şaşmaz’ın Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

  • 2019 – Hekimoğlu (Emre) (TV Dizisi)
  • 2017 – Söz (Uzman Çavuş Feyzullah) (TV Dizisi)
  • 2017 – Kötü Çocuk (Sinema Filmi)
  • 2017- Coca Cola Reklam Filmi

Aytaç Şaşmaz’ın Hekimoğlu Dizisinde Canlandırdığı Emre Acar Karakteri Hakkında

Hekimoğlu dizisinde Doktor Ateş’in ekibindeki kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanı Doktor Emre olarak ekranlarda yer alıyor.  Hem zengin hem de yakışıklı bir doktordur.  Fakat onun da hayatı dışarıdan görüldüğü kadar yolunda gitmemiştir.

15 yaşındayken babası tarafından terk edilmiştir. Tek başına alkolik annesine bakmak zorunda kalmıştır. O günden beri de babasıyla arasındaki bağ neredeyse kalmamıştır. Emre sürekli olarak yeteneklerine hayran olduğu Doktor Ateş’e kendini beğendirmeye çalışır. Ateş’in fikirlerini herkesten çok onaylar ve kabullenir.

Aynı zamanda da bir kukla olmadığını göstermek için sürekli olarak kendini ispat etmeye çalışır. Çoğunlukla umursamaz ve biraz sinsi görünse de çok insancıl ve derin tarafları da vardır. İlgilendiği hastalarla olan ilişkilerinde zaman zaman insancıl ve derin tarafları açığa çıkar.

Aytaç Şaşmaz Instagram

Yalnızca dizi ve film platformlarında değil aynı zamanda sosyal medyada da aktif olarak rol alan ve paylaşımlarını hız kesmeden devam eden Aytaç Şaşmaz özellikle Instagram platformunda birçok kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Başarılı oyuncunun Instagram platformunda 3.8M takipçisi bulunuyor.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/aytacsasmaz/?hl=tr

İlginizi çekebilir: Damla Colbay Kimdir?

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.