TikTok Makyaj Hileleri

03.08.2021
222
TikTok Makyaj Hileleri
Modelistlik Kursu

TikTok makyaj hileleri, her gün büyüyerek bir çılgınlık halinde dünyaya yayılıyor. Güzellik tüyoları söz konusu olduğunda, her şeyi bir kez deneyenlerden misiniz? TikTok güzellik numaralarının çoğu tamamen başarısız olsa da, aslında düzenli olarak uygulandığında işe yarayan hileler var.

Sayısız viral trendi ayıkladıktan ve eledikten sonra, size tüm zamanların en iyi TikTok makyaj hilelerini ve bunları kendiniz denemek için ihtiyacınız olan tüm ürünleri ve adımları sunuyoruz.

TikTok Fondöten Hilesi
TikTok Fondöten Hilesi

TikTok Fondöten Hilesi

Uzun süre kalıcı, pürüzsüz kapatıcılık elde etmek için fondöteninizi, transparan pudra üzerine sürmeniz gerekir. Yağlı bir cildiniz varsa ve makyajınızın süper mat bir bitişe sahip olmasını istiyorsanız ya da tam kapatıcı bir fondöten görünümünden hoşlanıyorsanız, bu tüyoyu denemek isteyeceksiniz.

Önce cildinizi nemlendirin. Yüzünüzün her yerine ince bir tabaka nemlendirici sürün, çünkü yağlı cildin bile nemlendirilmeye ihtiyacı var, değil mi? T bölgeniz gibi ekstra yağlı bölgelere özellikle dikkat ederek, yüzünüzün her tarafına az miktarda transparan pudra sürün. Makyaj sabitleme spreyini ekleyin. Bunun, doğru makyaj uygulama sırası hakkında bildiğiniz her şeye aykırı olduğunun farkındayım, ancak sürece güvenin ya da en azından bir kez deneyin. Pudralamadan sonra, yüzünüze sabitleyici sprey sıkın, ardından tamamen kurumasını bekleyin.

Artık cildinizde yağ emici bir tampon oluşturduğunuza göre, en sevdiğiniz makyaj bazından ince bir tabaka ile başlayarak her zamanki gibi fondöten rutininize devam edebilirsiniz.

Fondöteninizi karıştırın. Bir makyaj karıştırma fırçası veya bir güzellik süngeri kullanarak fondöteninizi her zamanki gibi cildinize karıştırın ve TikTok’ta gördüğünüz gibi, sihirli bir şekilde kusursuz bir fondöten uygulamasına hayran kalmaya hazırlanın.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Şahsen, bu güzellik hilesi kuru ve pul pul cildimi patlattı. Ayrıca kuru bir cilde sahipseniz veya daha nemli bitişli ve daha hafif kapatıcılığa sahip bir fondöten tercih ediyorsanız, bu numarayı tavsiye etmem. Bunun yerine, kuru ciltler için bu nemlendirici fondötenlerden birini deneyeceğim ve parlamayı önlemek için T bölgemiz üzerine biraz transparan pudra uygulayacağım.

TikTok Fondöten Renk Teorisi Hilesi
TikTok Fondöten Renk Teorisi Hilesi

TikTok Fondöten Renk Teorisi Hilesi

Yüzünüze beyaz, kırmızı, mavi ve sarı pigment karışımını karıştırarak cildinizin fondöten rengini tam olarak özelleştirmek için renk teorisini kullanabilirsiniz. Cilt tonunuz ve alt tonunuz için doğru renk kombinasyonunu bulmak biraz deneme yanılma gerektirir, ancak bir kez yaptıktan sonra denemek oldukça havalı. Dolayısıyla, bir renk düzeltme paletiniz varsa ve çok fazla zamanınız varsa, izlemeniz gereken altı adım şunlardır:

Beyaz veya siyah krem ​​makyaj uygulayın. Cilt tonunuza bağlı olarak, yüzünüze beyaz bir boya uygulayın. Ne kadar kullanacağınızdan emin değil misiniz? Deneme yanılmanın devreye girdiği yer burasıdır. Bir kez deneyin, ne kadar kullandığınızı not edin ve bir sonraki seferde daha fazla veya daha az ekleyin.

Şimdi, yüzünüze eşit şekilde sarı noktalar ekleyin. Sıcak bir alt tonunuz varsa, birkaç ekstra sarı nokta daha ekleyin.

Şimdi kırmızı noktalarınızı ekleyin. Daha soğuk bir alt tonunuz varsa birkaç tane daha ekleyin.

Soğuk bir cilt tonunuz varsa, birkaç ekstra mavi nokta ekleyin. Nötr bir alt tonunuz varsa, kırmızı ve mavi ile eşit miktarda sarı kullanın.

Her şey kurumadan ve sertleşmeden önce, fondöten makyaj fırçanızı alın ve özel fondöten tonunuzu karıştırmak için tüm renkleri birlikte karıştırmaya başlayın. Çalışıyor mu? Temel makyajınızı yapmanın yeni yolu bu mu olacak? Muhtemelen hayır, özellikle de renk düzelticiler her gün her yerde fondöten olarak kullanılmak üzere tasarlanmadığı için hayır. Ayrıca zilyon noktayı karıştırdıktan sonra elde ettiğim bitişi özellikle beğenmedim ve bazı pigmentlerin çok çabuk kurumaya başladığını ve karıştırdıktan sonra bazı bölgelerin biraz düzensiz görünmesini sağladığını gördüm. Yine de, denemek için eğlenceli.

TikTok Göz Altı Kapatma Hilesi
TikTok Göz Altı Kapatma Hilesi

TikTok Göz Altı Kapatma Hilesi

Renk teorisine kafayı mı taktınız? Bu kapatıcı tüyo, göz altı halkalarınız için doğru rengi bulmanıza yardımcı olur. Göz altı torbalarınızın mavi olduğunu düşünebilirsiniz, ancak göz altı bölgenizin gerçek tonunu bulmak için kaba bir kılavuz olarak bir renk çarkı kullanırsanız, alt tonun aslında daha çok mor olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Doğru renk düzeltici kapatıcıyı bulmak için bir renk çarkının nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Göz çevrelerinizi bir renk çarkıyla karşılaştırın. Renk çarkını yüzünüze doğru tutun ve göz altlarınızın alt tonuna en yakın rengi bulun. Rengi nötralize edin. Artık gözlerinizin altındaki gerçek tonu bildiğinize göre, renk çarkının diğer tarafındaki tonu bulun. Gözlerinizin altındaki morlukları ve koyu halkaları ortadan kaldırmak için bu alt tonlara sahip bir kapatıcı kullanın. Peki işe yarıyor mu? Evet, bu gerçekten işe yarıyor, çünkü esasen sadece makyaj uzmanları ve her yerde yeni başlayanlar tarafından kullanılan renk düzeltici. Gerçekten doğru rengi kullanıyorsanız, göz altlarınızı kapatmak için çok fazla kapatıcı kullanmanız gerekmediğini göreceksiniz, bu da sonunda cildinizin çok daha doğal (daha az ürün!) görüneceği anlamına geliyor.

TikTok Kapatıcı Uygulama Hilesi
TikTok Kapatıcı Uygulama Hilesi

TikTok Kapatıcı Uygulama Hilesi

2020’de kapatıcı uygulamanın TikTok yolu gözlerin altında bir üçgen yerine sadece gözlerinizin yanlarına uygulamaktır. Gözlerinizin yorgun göründüğünü hissediyorsanız ve bir ton makyaj yapmadan kalkık bir göz bölgesi yanılsaması yaratmak istiyorsanız, bu TikTok tüyosunu deneyin.

Göz altınızın iç köşesine kapatıcı uygulayın. Burada üçgen yok Sadece biraz ürün kullanın ve sadece iç köşeye ve burnunuzun yanına uygulayın. Gözünüzün dış köşesine kapatıcı uygulayın. Ürünü yukarı yönde kaydırmak için bir kapatıcı fırçası kullanın. Kapatıcıyı dışarı ve yukarı karıştırmak için makyaj süngerinizi kullanın. Böylece gözleriniz kalkık, canlı ve enerjik görünecek.

Peki işe yarıyor mu? Dürüst olmak gerekirse, hem üçgen hem de dış köşe tekniğinin yeri ve zamanı olduğunu söylüyorum. Bu tüyo işe yarıyor. Yüzümün biraz daha kalkık görünmesini sağladı ama tam olarak koyu halkalarımı kapatmadı. Ancak, süper parlak göz altı hayranı değilseniz veya ultra minimal bir makyaj görünümü istiyorsanız, bunun yerine bu daha hassas kapatıcı tekniğini tercih edebilirsiniz.

TikTok Makyaj Adımları Hilesi
TikTok Makyaj Adımları Hilesi

TikTok Makyaj Adımları Hilesi

Kapatıcınızı ve bronzlaştırıcınızı fondöteninizden önce uygulayarak, doğal olarak şekillendirilmiş ve parlak görünmenin bir hilesi. Makyajınızı yıllardır aynı şekilde yapıyorsanız ve yenilenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bu tüyo, yeni makyaj ürünleri satın almadan rutininizi değiştirmenin harika bir yoludur.

Cildinizi hazırladıktan ve yüzünüze makyaj bazı uyguladıktan sonra, önce kapatıcı uygulayın ve vurgulamak istediğiniz tüm bölgelere uygulayın. Normalden çok daha açık bir kapatıcı kullanabilirsiniz ama bunun normal kapatıcı tonunda bile işe yaradığını gördüm.

Sıvı bronzlaştırıcı veya kontur uygulayın. Elmacık kemiklerinizin altı, çene çizginiz ve şakaklarınızın ve saç çizginizin etrafı gibi genel olarak konturladığınız veya bronzlaştırdığınız bölgelere sıvı veya krem ​​formülü sürün.

Makyaj süngerinize bir sabitleyici sprey püskürtün, ardından sert kenarları cildinize nazikçe karıştırın. Amaç, ürünü tamamen doğal bir yüzeyle harmanlamak değil yine de belirgin bir kontrast olmalı.

Şimdi, her zamanki gibi yüzünüzün her yerine ince bir sıvı fondöten tabakası sürün. Karıştırırken, kapatıcınız ve bronzlaştırıcınız cildinizde eriyecek ve sert kenarlar olmadan doğal görünümlü konturlu bir yüz elde etmenizi sağlayacaktır.

Size biraz ters gelebilir, ancak profesyonel makyaj sanatçıları, sizi kırışık, cakey makyajla bırakmayan, içten parlayan bir bitiş yaratmak için bu katman hilesini yıllardır kullanıyorlar. Bence harika bir hile…

Doğru Burun Makyajı İçin TikTok Hilesi
Doğru Burun Makyajı İçin TikTok Hilesi

Doğru Burun Makyajı İçin TikTok Hilesi

Tam kapatıcılığı olan bir kapatıcı kullanarak makyajın burnunuzdan akmasını önlemeye yönelik bir tüyo. Yağlı cildiniz varsa, burnunuzla fondöteniniz arasındaki işlevsiz ilişkiye çok aşinasınızdır. Bu hile, burun bölgesindeki kapatıcılığı artırıyor.

Burnunuzun her tarafındaki güzel gözenekleri doldurmak ve yumuşatmak için burnunuzu silikon bir makyaj bazı ile astarlayarak işe başlayın. Bu TikTok kullanıcısı bu adımdan bahsetmedi, ama ben yapıyorum çünkü her zaman bir silikon makyaj bazının yüzünüzü kaymaz makyaj için hazırlamak için en iyi sonucu verdiğini düşünüyorum.

Yoğun, kremsi bir kapatıcı kullanın ve tüm burun bölgenize bol miktarda karıştırın. Fondöten üzerine karıştırın. Şimdi fondöteninizi ve makyajınızın geri kalanını normal şekilde uygulayın ve fondötenin bunun için oluşturduğunuz baz sayesinde burnunuza nasıl yapıştığını görün.

Bu makyaj hilesi kuru ciltler için pek işe yaramıyor. Ama karma ya da yağlı cildiniz varsa bu hileyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sabunla Sabitlenmiş Kaşlar İçin TikTok Hilesi
Sabunla Sabitlenmiş Kaşlar İçin TikTok Hilesi

Sabunla Sabitlenmiş Kaşlar İçin TikTok Hilesi

Bir kalıp sabun kullanarak kabarık, fırçalanmış kaşlar elde etmek için bir tüyo. Henüz sabunlu kaşları denemediyseniz, karantina sırasında yeterince sıkılmamışsınız demektir.

Bir yüz mistini temiz bir maskara fırçasına püskürtün. Temiz bir maskara fırçasını nemlendirin (ne kadar az nem olursa kalıp sabunla oluşturacağınız macun o kadar yoğun olur).

Köpük oluşturmak için maskara fırçasını sabun kalıbına ileri geri sürün. Biraz sabunla işe başlayın, her zaman daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Kaşlarını fırçalayın. Kaşlarınızı istediğiniz gibi şekillendirmek için maskara fırçasını kullanın. Kılların üzerindeki kalıntı, kurudukça onları yerinde tutacaktır.

Kaşlarınızı doldurun. Kaşlarınızın seyrek bölgelerini doldurmak için kaş kaleminizi kullanın. Yüzde 100 evet, bu hile işe yarıyor ve aslında kaşlarımı ayarlamak için yeni favori yöntemim.

Sivilce Kapatmak İçin TikTok Hilesi
Sivilce Kapatmak İçin TikTok Hilesi

Sivilce Kapatmak İçin TikTok Hilesi

Sivilcelerinizin üzerinde, fondöteninizin altında kaymayan veya akmayan opak bir “yama” oluşturmak için bir kapatıcı damlasının kurumasına izin vererek bir sivilceyi kapatmak için bir tüyo.

Fondöteninizi uygulamadan önce temiz bir kapatıcı fırça kullanarak sivilcenizi cildinize uygun tam kapatıcı bir katmanla kapatın. Daha açık veya daha koyu herhangi bir ton sivilcenize daha fazla dikkat çeker. Yeterince kapatıcı uygulayın, böylece hiç kızarıklık kalmaz.

Kapatıcıyı uygular uygulamaz karıştırmayın. Bu hilenin arkasındaki fikir, ürüne karıştırmadan önce yeterli zaman vermektir, yoksa tüm ürünü silersiniz. Devam etmeden önce genellikle iki ila üç dakika bekleyin.

Yüzünüzün her yerine ince bir fondöten tabakası uygulayın, sivilce üzerine çok fazla karışmamaya ve altındaki kapatıcı tabakasını bozmamaya dikkat edin.

Sizi temin ederim ki denedim ve bu, her zaman kullandığı tek kapatıcı tüyosu. Bu numarayı ayrıca iltihap sonrası hiperpigmentasyonumu (sivilce sonrası geride kalan koyu lekeler veya akne izleri) kapatmak için de kullanıyorum. Tıkır tıkır çalışıyor.

Tiktok Göz Farı Dudak Kalemi Hilesi
Tiktok Göz Farı Dudak Kalemi Hilesi

Tiktok Göz Farı Dudak Kalemi Hilesi

Bir göz farı paleti ve küçük bir fırça ile özel bir dudak kalemi tonu oluşturma hilesi. Tam olarak istediğiniz renkte bir dudak kaleminiz olmadığında, artık TikTok hilesi ile kendiniz bir dudak kalemi yapabilirsiniz.

Dudak kremi uygulayın. Çünkü en iyi dudak tüyoları bile çatlak dudaklar yüzünden mahvolur. Sıvı ruj uygulayın. Artık dudaklarınız tamamen nemlendiğine göre, sıvı rujunuzu istediğiniz tonda uygulayın.

Dudak parlatıcısı ile dudaklarınızı doldurun. Eşleşen bir tonda bir tane seçin.

Dağınık ama yine de belirgin bir dudağı seviyorsanız, dudak fırçanızı göz farına batırın ve dudaklarınızı ayarlamak için kullanın. Formülleri yumuşak bir şekilde birbirine karıştırmak için dudaklarınızı birbirine bastırın.

Dudaklarınızı fazla çekmemeye dikkat ettiğiniz sürece, göz farı gün boyunca tamamen lekelenmez ve dağılmaz ve diğer dudak ürünlerinizle birlikte güzelce eşleşir. Ayrıca mükemmel çizilmiş bir dudak kalemi çizgisinden daha yumuşak olması da artısıdır.

Tiktok Kendi Likit Eyelinerınızı Yapma Hilesi
Tiktok Kendi Likit Eyelinerınızı Yapma Hilesi

Tiktok Kendi Likit Eyelinerınızı Yapma Hilesi

Profesyonel makyaj sanatçısı Tiana Winder tamamen paradan tasarruf etmekle ilgilidir. Her yerde göz farınıza uyan bir likit eyeliner arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok: Winder, tek yapmanız gereken bir damla karıştırma maddesini (Inglot’un Duraline ürününü önerir) seçtiğiniz bir göz farı ile birleştirmek olduğunu söylüyor ve ev yapımı sıvı eyelinera dönüşecek. En iyi kısım? Winder, özel renkler oluşturabilmenizin yanı sıra, çatlamayacağını ve bulaşmaya karşı dayanıklı olduğunu, bu nedenle tüm gün boyunca sabit kalacağını söylüyor.

Tiktok Mükemmel Düz Göz Farı Çizgisini Yapma Hilesi

Keskin bir göz farı görünümü oluşturmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey keskin bir kenar görüntüsüdür. Bir bilet veya kalın bir kağıt parçası alın, yakalamak istediğiniz açıda yanağınızın üzerinde tutun, göz farı ile karıştırın ve işte dağınıklık olmadan, keskin bir görünümünüz var.

Tiktok Yukarıya Doğru Fırçalarla Bronzlaştırıcı Uygulama Hilesi
Tiktok Yukarıya Doğru Fırçalarla Bronzlaştırıcı Uygulama Hilesi

Tiktok Yukarıya Doğru Fırçalarla Bronzlaştırıcı Uygulama Hilesi

Çoğu insan bronzlaştırıcıyı yanlış uyguluyor. Yüzünüzün yanına “3” çizmek gibi yaygın bir hareket yerine, daha iyi harmanlanmış bir tekniği tercih edin. Fırçanızı bronzlaştırıcınıza daldırın, yeterli renk elde edene kadar elmacık kemiğiniz boyunca birkaç kez yukarı kaydırın, ardından yukarı doğru hareketlerle karıştırın. Bundan sonra, saç çizginiz boyunca uygulayın, ardından gözlerinizin altını vurgulayın ve işte: Yüzünüz konturlu.

Tiktok Makyaj Hileleri Kaşlarınızı Şekillendirmek İçin Bir Pamuklu Çubuk Kullanma

Şaşırtıcı bir şekilde, kaşlarınızın eksik olabileceği tek eczane makyaj aracı bir pamuklu çubuktur. Makyaj sanatçıları bir ölçüm kalemi olarak kullanıyor. Tek yapmanız gereken bir kaş kalemi alarak pamuklu çubuk çizgilerinin karşı karşıya olduğu noktaları işaretlemek. Kaşlarınızın sonu, kaşınızın başlangıcı (gözün başladığı yer), kaşınızın bitiş noktası ile aynı hizada olan kaşınızın bitiş noktası ve gözünüz ve kaşınızın orta ve en yüksek noktasını işaretleyin. Ardından, tek yapmanız gereken noktaları birleştirmek ve kısa vuruşlar kullanarak ilerlerken doldurmak. Temizleyin ve tebrikler, harika kaşlarınız var.

Tiktok Kendi Rujunuzu Kendin Yapma Hilesi
Tiktok Kendi Rujunuzu Kendin Yapma Hilesi

Tiktok Kendi Rujunuzu Kendin Yapma Hilesi

Güzellik influencerı Alessandro, istediğiniz renkte ruj yapmak için harika bir tüyoya sahip. Tek ihtiyacınız olan vazelin ve göz farı. İstediğiniz herhangi bir gölge üzerine bezelye büyüklüğünde vazelini karıştırın ve tamamen karışana kadar karıştırın. Ardından uygulayın ancak daha fazla etki istiyorsanız, gerçekten göz alıcı bir görünüm yaratmak için ışıltılı renklerle oynamanızı önerir.

Tiktok Daha Pürüzsüz Bir Yüz İçin Çift Baz Uygulama Hilesi

Kalıcı bir makyaj yapmak istiyorsanız, makyaj uzmanları çift baz uygulamanın şart olduğunu söylüyor. Sadece ürünlerinizi yerinde tutmakla kalmaz, aynı zamanda teninizi eşitleyerek süper pürüzsüz olmasını sağlar. Önce bir tutucu makyaj bazı kullanın, ardından üstüne normal bir makyaj bazı ekleyin. Daha da fazla kapsama alanı için, fondöteninizi karıştırmadan önce her şeyin sızdırmazlığını sağlamak için yüzünüze bir miktar makyaj sabitleyici sprey sıkmanız gerekir.

Tiktok Makyaj Uygulama Sıranızı Değiştirme Hilesi

Bu TikTok kullanıcısı, alışılmamış bir makyaj uygulama rejimini kullanıyor. Bir nemlendirici ile başlayarak, ardından ince bir yarı saydam pudra, bir sabitleyici sprey ve ardından makyaj bazı ve fondöteni uygulamak. Ona göre, fondöteninizi bu adımlardan sonra uygulamak, daha kalıcı, kırışmayan bir makyaj sağlıyor.

Tiktok Daha Uzun Ömürlü Kaşlar İçin Pudra Uygulama Hilesi
Tiktok Daha Uzun Ömürlü Kaşlar İçin Pudra Uygulama Hilesi

Tiktok Daha Uzun Ömürlü Kaşlar İçin Pudra Uygulama Hilesi

TikTok kullanıcısı Jackie Araujo, yağlı cilde sahip olanlar için şekillendirilmiş kaşlarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacak bir tüyoya sahip. Halihazırda doldurulmuş kaşlara yarı saydam pudra uygulayarak başlamayı, ardından biraz kaş jelini üzerine uygulamamızı söylüyor. Ona göre bu, kaş kemerlerinizin daha az çizilmiş görünmesine yardımcı olur ve ışığı yansıtmazlar, ayrıca gün boyunca erimeden yağ üretiminize dayanabilirler.

Tiktok Allık Olarak Kırmızı Ruj Uygulama Hilesi

Draping yani allık kullanarak şekillendirme bu baharda büyük bir geri dönüş yapıyor. TikTok kullanıcısı @lenkalul tarafından gösterilen bu özel teknik, daha doğal ve parlak bir görünüm sağlar.

Ruj çok pigmentli olduğu için bu çok korkutucu görünüyor, ama bu yüzden işe yarıyor. Elbette, ruju çıplak tenine sürdüğünde güneşte yanmış gibi görünebilirsin. Sadece sürece güvenmeniz gerekiyor çünkü sonuçlar buna değer.

Baz ürünleri uygulamadan önce bir bariyer oluşturmak için cildi nemlendirin ve primer uygulayın. Kırmızı ruju doğrudan yanaklarınızda gezdirin. Bir fırça veya güzellik süngeri ile karıştırın. Karıştırılan rujun üzerine cilt ürünleri (fondöten, kapatıcı) uygulayın. Görünümü normalde yaptığınız gibi tamamlayın.

Tiktok Makyaj Hatalarını Temizleme Hilesi
Tiktok Makyaj Hatalarını Temizleme Hilesi

Tiktok Makyaj Hatalarını Temizleme Hilesi

Yüz makyajından sonra göz farı yaptıysanız, muhtemelen serpinti ve bulaşmayı deneyimlemişsinizdir. TikTok’un en sevilen güzellik gurularından biri olan Mikayla Nogueira, fondötenine düşen fazladan göz farı veya onun durumunda parıltı ile başa çıkmak konusunda süper etkili bir ipucu paylaştı.

Yüz makyajınızı uyguladıktan sonra, gözlerinizin altına ekstra ince bir tabaka transparan pudra ekleyin. Her zamanki gibi göz farı uygulayın. Ekstra toz tabakasının üzerine düşmesi gereken serpintiyi büyük bir kabarık fırça ile alın.

Tiktok Mükemmel Cut Crease Oluşturma Hilesi

Bazen mükemmel bir cut crease elde etmek sadece hayal değildir. Bu formu yaratırken keskin bir kenar elde etmekle uğraştıysanız, Manny Mua sizi kurtarmaya geldi. Cut crease için ışıltılı, çekici bir vurgu oluşturmak için çok az çaba gerektirdiğinden, bu muhtemelen bu listedeki en kolay tüyodur.

Kapatıcı veya pigmentli bir göz farı astarı uygulamak için küçük, düz bir fırça kullanarak göz kırışıklıklarınıza keskin bir çizgi çekin. Farklı bir düz fırça ile istediğiniz göz farı rengini uygulayın. Cut crease şeklinin kenarını parıltılı bir eyeliner ile çizin.

TikTok Makyaj Hileleri adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, İpek Kirpik Nasıl Yapılır? İpek Kirpik Zararlı mıdır? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.