Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

20.03.2020
301
Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır?
Modelistlik Kursu

Sinoz leke kremi, ciltteki pek çok farklı nedenden dolayı oluşan çeşitli tiplerdeki lekelerin tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Peki Sinoz leke kremi nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Sinoz Leke Kremi Nedir?

Bu leke kremi genel olarak güneş lekeleri, cilt tonu farklılıkları, hiperpigmentasyon, sivilce izleri, akne izleri ve yaşlılık lekelerinin tedavisinde ve iyileştirilmesinde kullanılan bir üründür. Cildi pürüzsüz, ipeksi ve aydınlık hale getiren bu krem, ciltteki renk tonunu eşitler.

Sinoz Leke Kremi Faydaları

Bu leke kreminin içinde cilde faydalı olan neredeyse tüm doğal ürünler vardır. Bu kremin içeriğinde neler var ve bu maddelerin cilde etkileri nelerdir, gelin hep birlikte öğrenelim.

Kolajen 

Kolajen, hepimizin duyduğu şeylerden biridir ve doğal cilt bakımında yaygın kullanılan bir bileşendir ancak birçok insan ne olduğunu veya gerçekte ne işe yaradığını tam olarak bilmiyor. Kolajen vücudumuzda doğal olarak bulunur ve cildimizin dolgun, gergin ve güçlü olmasına yardımcı olan proteindir. 

Ancak yaşlandıkça, kolajen seviyelerimiz düşebilir, sağlıklı ve esnek bir cildi korumak söz konusu olduğunda vücudumuzun bir yardım eline ihtiyaç duymaya başlar bu nedenle kolajen açısından zengin cilt bakımı ve takviyeleri işe yarar.

Kolajen teknik olarak insan vücudunda bulunan, cildimize güç ve elastikiyet veren ve ölü cilt hücrelerinin yerini almaya çalışan bir proteindir. Yaşlandıkça, doğal kolajen seviyelerimiz azalmaya başlar. Bu yüzden bu kadar büyük bir yaşlanma karşıtı bileşen cildimizi daha genç hale getirir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Kolajen ile ilgili harika şeylerden birisi parçalanabilir olmasıdır. Yani cilde yeniden emilebilir ve cildinizin doğal kolajen üretim süreçlerini arttırmak için kullanılabilir.

Pentavitin

Piyasadaki pek çok güzellik ürünü ile cildiniz için neyin iyi olduğunu nereden biliyorsunuz? Herhangi bir cilt bakımı veya makyaj ürünü satın almadan önce içerik listesini okumak, yüzünüzde gerçekten ne kullandığınızı bilmenin ilk adımıdır. Hepimiz iyi bir cilt bakımını seviyoruz ve cildiniz için harikalar yaratan sonsuz bileşenler var. Şu anki favorimiz ise pentavitin.

Pentavitin, bitki kaynaklı bir hidrasyon kahramanıdır. 72 saate kadar anında nemlendirme sağlayan güçlü bir nemlendiricidir. Peki bunu nasıl yapıyor? Pentavitin uygulamadan sonra cilt üzerinde nem bariyeri oluşturur ve cilt katmanlarının derinliklerine bağlanır, 72 saate kadar sıkı tutulur. 

Cildi zaman içinde yumuşatırken ve dolgunlaştırırken cildin doğal nem bariyerini korumaya yardımcı olur. Uygulamadan sonra cilt çok derin nemlendirildiği için ince çizgilerin görünümü azalır. Kim esnek bir cilt istemez? Kuru ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir ve diğer birçok malzemenin aksine yıkanmaz.

Pentavitin, mega hidrasyona neden olan diğer birçok bileşenden daha iyidir. Bu da cildin dış katmanlarına daha da derinlemesine nüfuz edebileceği anlamına gelir. Nemi cilde hapsettiği için, bir mıknatıs görevi görür ve kolayca yıkanamaz. Bu da kalıcı olarak nemlenmiş bir cilt sağlar.

Sodyum PCA

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde, PCA (pirolidon karboksilik asit) çoğunlukla saç kremleri ve nemlendiricilerin formülasyonunda kullanılır. Bu madde, şampuanlarda, saç spreylerinde, kalıcı dalgalarda, cilt tazeleyici ürünlerde ve diğer saç ve cilt bakım ürünlerinde bulunabilir.

Bu madde, çevredeki havadan nem çekerek cildin üst katmanlarının su içeriğini arttırır. Ayrıca saç gövdesini, esnekliğini veya parlaklığını artırarak veya fiziksel olarak ya da kimyasal işlemle zarar görmüş saçın dokusunu iyileştirerek saçın görünümünü iyileştirir.

Kinetin

Kinetin yaşlanma-karşıtı bir bileşendir ve hücre bölünmesini destekleyen bitki kaynaklı bir hormondur. Kinetin, cildi hücresel düzeyde uyararak kırışıklıkların ve düzensiz pigmentlerin görünümünü azaltmaya yardımcı olarak çalışır. Ayrıca, serbest radikallerin yaşlanma etkilerini önleyen ve daha genç görünen cildin korunmasına yardımcı olan güçlü bir antioksidan olarak çalışır.

Kinetin, citteki kolajeni artırmaya yardımcı olduğu için yaşlanma belirtileri gösteren kadınlar için en iyisidir. Üstelik ciltteki elastin üretimi sayesinde bu maddeyi kullanan kişiler, daha sıkı bir cilde sahip olur ve elastikiyetinin bir kısmını geri kazanır.

Kinetin, bitki bazlı antioksidan antiaging için harika bir seçenektir ve her yaştan kadın tarafından kullanılabilir çünkü nispeten tahriş edici ve naziktir. İnce çizgiler ve ince kırışıklıklar, açık kahverengi lekeler ve donuk cilt gibi hafif renk değişimleri veya kronik güneş ve çevresel hasar belirtileri olan cildi inceltmek için kullanılabilir. 

Pantenol

İlaçlar, cilt bakımı ve nemlendirici, merhemler, şampuanlar, vücut losyonları ve hatta göz damlası gibi güzellik ürünleri de dahil olmak üzere birçok üründe bulunan pantenol, özellikle cildin iyileşmesine yardımcı olan farklı semptomlar üzerinde çalışır.

Genellikle cildi tedavi etmek için güneş yanığı losyonunda bulunur, küçük yanıkların verdiği hasarı onarır, tatile çıkmadan önce raflarda pantenol içeren ürünler bulacaksınız. Cilt yenilenmesi ve yatıştırıcı bir etki için dövme salonunda da karşılaşabilirsiniz. Cildi nemlendirmeye ve aynı zamanda yatıştırmaya yardımcı olan bu madde, kaşıntıyı ve olası tahrişleri de durdurmaya çalışır.

Şampuanda da kullanılır, daha düşük dozlarda pantenolun, saç folikülünü kapladığını ve biraz ekstra parlaklık verdiğini biliyor muydunuz?

Pantenol cilde kolayca emilir, çok hızlı bir şekilde suyu hapseden ve böylece hidrasyonu artıran pantotenik aside dönüşür. Ayrıca hücre büyümesini destekler. B5 provitamin, en çok yumuşatıcılarda ve nemlendiricilerde kullanılır.

C vitamini

Cildiniz söz konusu olduğunda, C vitamini, serbest radikalleri nötralize edebilen güçlü bir antioksidandır. Antioksidan özellikleri nedeniyle, C vitamini cildinizin doğal yenilenme sürecine yardımcı olur, bu da vücudunuzun hasarlı cilt hücrelerini onarmasına yardımcı olur.

Bu nedenle, antioksidan açısından zengin gıdalar tüketmenin vücudunuzu serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olduğu gibi, topikal antioksidanlar da UV hasarı ve hava kirliliğine maruz kalma gibi günlük saldırganları dengelemeye yardımcı olarak cildiniz için aynısını yapar.

Serbest radikal adı verilen yüksek derecede reaktif moleküllerin üretimini nötralize ederek hücrelerimize verilen zararı önler veya azaltır. Başka bir deyişle, antioksidanlar vücudumuzu ve cilt hücrelerimizi sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

Bu serbest radikaller ile savaş gücü, erken yaşlanma belirtilerini uzak tutmak için çalışır. Bu serbest radikalleri nötralize ederken, C vitamini cildin UV maruziyetinin neden olduğu prekanseröz değişikliklerden korunmasına yardımcı olabilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, C vitamininin cilde faydaları antioksidan durumu ile sınırlı değildir. İlaç dolabınızda kalıcı bir yere layık kılan birçok cilt iyileştirici özelliği vardır. Birincisi, son derece asidik olduğundan, C vitamini topikal olarak kullanıldığında, ciltte kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak kendini iyileştirir. 

Kolajen ve elastin, cildin dolgun ve sıkı kalmasına yardımcı olan doğal olarak oluşan protein lifleridir. Bu nedenle, kollajen üretimini teşvik etmeye yardımcı olarak, topikal C vitamini cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Bileşenle ilgili bir başka harika şey ise cildinizin melanin üretimini engelleyen bir özellik içeriyor. Bu da koyu lekeler ve hiperpigmentasyon gibi cilt renginin bozulmasına neden oluyor. Topikal kullanımın devam etmesi ile C vitamini, ilk etapta koyu noktaların oluşmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Aloe vera

Aloe vera, özellikle yaz aylarında güneş yanığı olmak üzere tüm cilt yanıklarına yardımcı olabilir. Aloe veranın bu güçleri, güneşten yanmış cildin sıcaklığını tam anlamıyla emebilen soğutma ve antienflamatuar özelliklerinden gelir.

Ayrıca, aloe vera, cildin iyileşme sürecini hızlandıracak mineraller, vitaminler ve antioksidanlarla doludur. Sonuçta, aloe vera yaz aylarında gereklidir. Güneş sonrası birçok losyon, esas olarak bu soğutma özellikleri nedeniyle aloe vera içerir.

Aloe vera, yaraların ve kesiklerin hızlı iyileşmesini sağlar. İster sivilce izi, ister açık yara, ister sıyrık ya da kesik olsun aloe vera daha hızlı iyileşmenize yardımcı olmak için kullanılabilir. Aloe vera yeni cilt hücrelerinin üretimini hızlandırır ve cildiniz tarafından sudan daha hızlı emilir. Böylece, aloe jeli yaralar ve kesikler için mükemmel bir tedavidir.

Aloe, yara çevresindeki cilt hücrelerini iyileştirerek ve bulaşıcı süreçlerin oluşmasını önleyerek iyileşme sürenizi yarıdan daha fazla hızlandırabilir. Bu nedenle, yaralarınız veya kesikleriniz olduğunda, düzenli olarak aloe jeli uygulamasını deneyin.

Aloe vera jelinin inanılmaz derecede faydalı bir özelliği, güçlü bir nemlendirici rolüdür. Yani, bu jel cilde hızla emilir ve su içeriği arzını arttırır.

Aloe vera yağ bazlı olmadığından, yağlı ciltten muzdarip insanlar ve akneye eğilimli insanlar için inanılmazdır. Aloe, gözeneklerinizi tıkamadan cildinizi nemlendirir. Bu nedenle, aloe vera, sıklıkla egzama ve sedef hastalığı gibi kronik cilt problemlerinden muzdarip insanlar için inanılmaz bir nemlendirici olabilir.

Yukarıda bahsettiğimiz aloe veranın iyileştirici ve iltihap önleyici özellikleri, bu bitkinin bu kadar etkili bir akne ile savaşan silah olmasının nedenidir.

Anti-inflamatuar fonksiyonu ile akneyi önlemenin yanı sıra, aloe iyileştirici özellikleri sayesinde skar ve akne izlerini önleyecektir. Yeni cilt hücrelerinin üretimi hızlanacak ve cildiniz her zamankinden daha net hale gelecektir.

Son olarak, aloe veranın cilt için en etkileyici özelliği yaşlanma karşıtı gücüdür. Bu bitki beta karoten, E vitamini, C vitamini ve çok daha fazlası gibi birçok farklı vitamin ve antioksidan içerir.

Bu vitaminler cildinizi besler, nem içeriğini ve elastikiyetini artırır. Böylece, ince çizgiler ve kırışıklıkların önlenmesi ve en aza indirilmesi sağlanır.

Meyan kökü

Hiperpigmentasyonun iyileştirilmesi, bu bitkinin en iyi bilinen özelliklerinden biridir. Hiperpigmentasyon, cildiniz belirli koyu lekeler üretmesi demektir. Bu durum ciltte daha fazla melanin üretildiğinde ortaya çıkar, ciltte renk tonu eşitsizliklerine neden olur ve cilde koyu bir görünüm verir.

Bu genellikle serbest radikal maruziyeti nedeniyle olur. Serbest radikaller melanin oluşturan cilt hücrelerine zarar verebilir ve fazla pigment üretmelerini sağlayabilir. Meyan kökü, melanin ve serbest radikal üretimini engelleyerek bu süreçle mücadele eder. Nazik, etkili koyu leke çıkarıcıların cilt lekelerine bile yardımcı olmak için meyan kökü özü içermesinin nedeni budur.

Meyan kökü, atopik dermatit, rosacea ve sedef hastalığının tedavisinde iyidir ve bunun için glycyrrhizin’e teşekkür edebilirsiniz! Meyan kökünün tadına tatlı özellik kazandırmaktan sorumlu asittir. 

Glisirrizin, iltihaplı, tahriş olmuş cilt için daha az kızarıklık ve tahriş anlamına gelen anti-enflamatuardır. Bir antioksidan olarak cildimizi serbest radikallere karşı korur. Serbest radikal hasarının en belirgin belirtilerinden bazıları epidermisimizde ortaya çıkar ve güneş hasarı günlük yaşamdaki en yaygın stres faktörlerinden biridir. Bu nedenle, temiz bir güneş koruyucu ile kendinizi UV ışınlarından korumak çok önemlidir!

Glabridin, meyan kökü ekstraktındaki en aktif bileşenlerden biridir. Bu madde skar veya güneş hasarından kaynaklanan karanlık noktaları azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca güneşe maruz kaldıktan sonra koyu pigmentlere neden olan bir enzim olan tirozinazı inhibe ederek UVB ışınlarından pigmentasyonu önler.

Bu savunma meyan kökü faydası bize başka bir aktif bileşen olan Licochalcone A’dan gelir. Cildinizin savunmasını güçlendirerek ve işlem sırasında UV hasarını önleyerek cildinizin daha yüksek seviyelerde antioksidan üretmesine yardımcı olur. UV ışınlarına korunmasız maruz kaldıktan sonra bile cildi hasardan koruyabilir.

Papatya özü

Papatya cilt bakım ürünlerinde neden bu kadar önemli ve neden cilt bakım ürünlerinin neredeyse hepsine ekleniyor? Çünkü papatya özü genel olarak güçlü anti-inflamatuar etkilere sahiptir, iltihaplı, hassas ve akne eğilimli cilt tipleri için harikadır. Anti-fungal, antibakteriyel, antiseptik özelliklere sahip olan papatya özü aynı zamanda zengin bir antioksidan kaynağıdır.

Dezenfektan özellikleri nedeniyle küçük cilt yaralarında mükemmel iyileşme kabiliyeti sunar. Cildinize zarar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikalleri ortadan kaldırarak tahriş edici maddelerle savaşmaya ve engellemeye yardımcı olur. Antioksidan zengini olan papatya özü akne iltihabı, sivilceler ve küçük yara izlerini azaltmaya yardımcı olur.

Doğal cilt açıcı, cildin doğal nem içeriğini iyileştirdiği ve geri kazandırdığı için cildin sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlar. Üstelik peeling sonrası uygulamalar için harikadır çünkü yanıkları yatıştırır ve iyileştirir.

Jojoba yağı

Akneye meyilli ciltler için ve aynı zamanda cildi kolayca tahriş olan herkes için de en iyi seçimdir. Sadece bu anti-enflamatuar faydaları elde etmekle kalmaz, aynı zamanda jojoba yağı hipoalerjenik olarak kabul edilir. 

Herhangi bir yağ gibi, nemlendirme için harika bir maddedir. Ama faydaları burada bitmiyor. Jojoba yağı, jojoba bitkisinin fındık benzeri tohumlarından gelir ve Kızılderililer, onu yara iyileştirme özellikleri için 1400’lü yıllara kadar kullanmaktadır. İltihabı azaltmaya ve yara iyileşmesini geliştirmeye yardımcı olabilecek antioksidanlar ve E vitamini ile yüklüdür. Aynı zamanda mantar önleyici ve antibakteriyel özelliklere de sahiptir. Ayrıca, büyük bir makyaj temizleyici görevi görür ve gözlerinizin çevresinde bile güvenlidir. 

Jojoba yağı, diğer cilt bakım bileşenleri ile iyi etkileşime girer, uzun raf ömrüne sahiptir ve herhangi bir sayıda farklı ürün türünde kullanılmak üzere farklı şekilde işlenebilir. Yağ formunda, genellikle kremlere ve serumlara eklenir. Daha katı bir balmumu formunda, rimel ve rujda kullanılabilir. 

Çinko

Çinko cilt lezyonlarını tedavi etmeye yardımcı olmak için diğer vitaminler ve minerallerle çalışır. Üstelik cilde uygulandığında, akne ve sivilceleri, erken yaşlanma belirtilerini azaltabilir. Topikal olarak çinko oksit içeren ürünler aracılığıyla uygulanırsa, cildi korur, yara iyileşmesine ve yenilenmesine yardımcı olur. Bu nedenle, çinko, güneşi yansıtabildiği ve cilt ile herhangi bir zararlı UV ışınları arasında bir bariyer oluşturduğu için yüksek performanslı güneş kremlerinde sıklıkla bulunur.

Cilt üzerinde çinko kullanımı hem içten hem de dıştan alındığında yardımcı olabilir. Daha önce de belirtildiği gibi çinkoyu ağızdan almak yaraları iyileştirmeye, iltihabı azaltmaya ve akne gibi iltihaplanma koşullarını iyileştirmeye yardımcı olabilir.  Çinko akne ve rosaceada kullanım için popüler hale getirildi ve daha standart tıbbi tedaviler için ek bir tedavi olarak kullanılabilir.

Aynısefa yağı

Aynısefa yağının mükemmel iyileştirici özellikleri, yaraları, yara izlerini, yanıkları ve çürükleri iyileştirmek için kullanılmasını sağlar. Anti-enflamatuar özellikleri, pişik  veya kulak enfeksiyonunun tedavisinde etkilidir. Üstelik aynısefa yağı bebekler ve küçük çocuklar için idealdir.

Aynısefa yağı, terpenoidler, uçucu yağ, glikozitler ve flavonoidler içerir. Akne tedavisinde yararlı olan anti-enflamatuar aktiviteden sorumlu en önemli bileşenlerden biridir. İltihabı azaltmak için topikal olarak koyu akne lekelerine uygulayın.

Bir güneş koruyucu olarak bu esansiyel yağ kullanılabilir. Cildi güneş koruyucu krem ​​şeklinde UV radyasyonlarından korunmak ve cildin doğal pigmentasyonunu korumak için kullanılabilir. 

Sinoz Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Sinoz leke kremi ciltte oluşan güneş yanıkları, sivilce izleri, güneş lekeleri, akne izleri, yaşlılık lekeleri, ince çizgileri ve kırışıklıkları giderir. Cilt tonunu eşitler ve cildin rengini açar. Cildin parlak, pürüzsüz ve aydınlık olmasını sağlar.

Sinoz Leke Kremi Kullanımı 

Sinoz leke kremi, doğal maddelerden oluştuğu için güvenle kullanılabilecek bir kremdir. Temiz cilde, her gün düzenli olarak ince bir tabaka halinde sürülmesi gereklidir.

Sinoz Leke Kremi Yorumları

“Canım ben 12 ağustosta başladım sinoz leke kremine ve maskesine . Bugün 10 eylül nerdeyse 1 ay oldu ama hala sivilce lekelerim geçmedi kırmızı lekelrim vardı çok derin olmayan onlara bile etki etmedi kutunun yarısına geldim maske siyah noktaları ve sivilceyi geçirdiğini vaadediyodu etkisi olmadı. Leke kremi de sivilce lekerini geçirmedi. Sinoz bence çok şişiriliyo sırf reklam”

 

“kullandım çok memnundum 3 kutu bitirdim. hatta bende sivilce oluşumunu önledi du bakayım kremin marifeti mi dedim almadım 1 aydır kullanmıyorum sonuç yüzümde 4 adet sivilce var acilen alıyorum tekrar”

 

“Merhaba.Sinozdan 10 kat iyi madecassol canım.Yumurta akı da leke çıkarır süper.Görumcemde kocaman lekeler vardi.Doktor birsürü ozel krem verdi.Hiçbiri ise yaramadı.Yumurta akı dene dedim ve inanılmaz mutlu son”

 

“arkadaşlar kullanan biri olarak şahsi fikrimi söyleyeceğim, ben Sinoz leke kreminden gördüğüm etkiyi başka üründe görmedim hızlı ve etkili çözüm arayan varsa tavsiyemdir ilk kutudan itibaren değişimi görebilirsiniz”

Sinoz Leke Kremi Fiyatı

Bu kremin fiyatı 70 liradır.

Sinoz Leke Kremi Kullananlar

“Benim de azalma oldu.Sonra yaz gelince tekrar hortladı.Yazin da kullanmak istiyorum.Yine de leke soyucular yazin kulllanilmaz diye cekiniyorum.Sogan,patates, pirinç,domates,yumurta,sirke maskelerini yazin kullansam lekeyi daha mi derinlestirir mi?”

 

“Sinoz leke kremi belki duymuşsundur. Ben dediğim gibi uzun süre kullanmadım ama lekelerde az da olsa açılma vardı yada bana öyle geliyodu bilmiyorum”

 

“Ben cilt bakimi ve nemlendiricisi olarak senelerdir salyangoz serumu kullaniyordum, gecenlerde annem biryerlerde okumus almis benim losyonu surmeye baslamis. (Ben de dunya para verdim niye azaliyor diye merak ettim )) ) Tam olarak kac gun gect bilmiyorum ama bir hafta on gun sonra yuzundeki lekeleri belirgin oranda azaldi. 65 yasindaki annem internetten iyi geldigini okumus )) Benim yuzumde leke olmadigi icin farketmemistim ama koltuk altlarimda denedim. Bayagi rengi acildi.”

Sinoz Leke Kremi İçeriği

Bu kremin içeriğinde, kolajen, kinetin, pantenol, C vitamini, aleo veranın yanı sıra meyan kökü, papatya ekstraktı, çinko, pentavitin, sodyum PCA, jojoba yağı ve aynısefa yağı bulunur.

Sinoz Leke Kremi Süslü Sözlük 

“instagram fenomenlerine kanıp aldığım ve bir daha asla almayacağım üründür kendileri. birincisi fiyat, gramaj ve işe yararlılığa bakınca sınıfta kalıyor. o kadar para verdim koca bir top içinde hap kadar krem geldi ve üç dört haftada bitiverdi. kullandığım süre boyunca da bir işe yarama kırıntısı bile göremedim. düzenli kullanımda işe yarar diyorlar da ona akıtacağım parayla gider klinikte leke tedavisi olurum.”

 

“durduk yere kimsenin içerik sildireceğini düşünmüyorum. kaldı ki sosyal medyanın pazarlama gücünün farkında olup herkese reklamını yaptıran bir firma burada olumlu yorumlar olsaydı böyle bir girişimde de bulunmazdı.

hakkında olumlu yorumlar olsa içerik sildirmeyecek ama ürünlerinin sevilmemesi ve bunun dile getirilmesi de firma yetkililerini rahatsız eden ürün. 

ürünü almayı düşünenler için, sizce para karşılığı ürün şöyle iyi böyle güzel diyenler mi doğru söylüyordur yoksa kendi parasıyla ürünü alıp başkaları da boş yere para harcamasın diye tavsiye verenler mi ? “

 

“silinen o kadar saçmasapan yerlerde reklamı yapıldı ki, kullanacağım varsa da kullanmam.” girdime bir de şunu eklemek istiyorum:

mahkeme kararıyla sözlükteki girdileri sildiren bir kreme asssssssla güvenmem, tşk.”

 

“hep komik gelmiştir bana sözlükte başlıktaki girdileri sildiren kişiler ya da firmalar.

böylelikle markaya ait ürünleri almayı düşünenler ikinci defa düşünür çünkü bu firmalar zaten doğru yolda olsalar girdi sildirmek yerine müşterisinin görüşüne saygı gösterir.

uzun lafın kısası merdiven altı bir ürün olduğu gerçeğini kanıtlamışlardır, kendi ayaklarına sıkmışlardır. aman dikkat, almayın aldırmayın!”

 

“eczacılık 2. sınıftayken eczanede satılan her şey güvenlidir ve etkilidir yanılgısına kapılıp koltuk altı kararması için bir eczaneden beyazlatıcı kremiyle leke kremini temin etmiştim. kullanım şekline uygun olarak her gece özenle sürüp yattım. 3 ayın sonunda leke boyutunda fındık kadar değişme olmadı yaw.  sitesindeki ürün içerik kısmında bitkisel aktifler ve vitaminler yazıyor. basıyorlar tea treeyi yazamıyorlar açık açık işte. yerli dermokozmetik gördük mü uzaklaşıyoruz arkadaşlar. sebebini merak edenlere de açıklarım uzun uzun. özetle allah belasını versin umut tacirlerinin.”

 

“bugün instagram ürünün yüzde elli indirimde olduğunu gördüm. i̇nstagramda almak isteyenler için paylaştım ama süslüde beğenilmediğini bir arkadaş haber verince kendi düşüncelerimi yazmak istedim. tarafsızlığımdan şüphe edenler kaale almayabilir. yıllar önce firma bir etkinlikte bize bu üründen yolladı. blogumun zengin içerikli olmasını isterim ama güvenmediğim ve kafama taktığım leke sorunum olmadığı için kullanmama kararı aldım. annem normalde hiç bana gelen ürünleri istemez. bunu isteyesi tuttu. evet kocaman ambalaj ama içinde az var. ve pahalı. annemin doğumlarından kalma yüze sanki bronzlaşmış gibi lekeleri var. ufak sivilce lekeleri gibi değil ve yoğun da değil. ciddi derecede yüzünü aydınlattı. herkes farketti. o yüzden annem alıyor. cildimi de yumuşak yapıyor diyor. cilt rengi bi tık açılmış gibi oluyor daha beyaz yani. evet bırakınca eski haline dönüyor bence de ama o öyle düşünmüyor. firmayla bir bağım, reklam ilişkim yok. eksi manyağı yapılma riskine rağmen kendi deneyimimizi yazmak istedim. aynı skalada gördüğüm biolog krem de kız kardeşimin favorisi. az indirime girse hemen alır. ten rengimi daha beyaz yapıyor ve yumuşacık oluyor kuru cildim diyor. ben kullanma riskini göze alamıyorum etrafımda memnun olanları görsem de. zaten herşeye sivilce çıkaran ve her sivilcenin iz bıraktığı bir cildim var. güvenmeme sebebim ise biraz da her fenomende çok samimiyetsiz ve adeta kandırmaya çalışır gibi ifadeler (ay bayılıyorum, ay harika, ay kaçıncı şişem, başka ürün kullanmıyorum, bembeyaz oldum) sanırım”

Sinoz Leke Kremi ile İlgili Merak Edilen Sorular

Bu krem ile ilgili sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Sinoz Leke Kremi Alerji Yapar Mı?

Çok hassas ciltlerde alerji yapabilir.

Sinoz Leke Kremi Akne Tedavisinde Kullanılır Mı?

Sivilce ve akne lekelerinin tedavisinde kullanılabilir.

Sinoz Leke Kremi Benleri Yok Eder Mi?

Hayır, bu krem benler üzerinde etkili değildir.

Sinoz Leke Kremi Beyazlatırmı?

Evet, cilt rengini açma ve beyazlama özelliği vardır.

Sinoz Leke Kremi Nerede Bulunur?

Bu kremi, kendi internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi Çilleri Yok Eder Mi?

Hayır, çiller üzerinde etkili değildir.

Sinoz Leke Kremi Emzirirken Kullanilirmi?

Bu kremi doktor kontrolünde emzirme döneminde kullanabilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi Hangi Lekelere İyi Gelir?

Bu krem güneş lekeleri, koyu lekeler, akne ve sivilce lekelerine iyi gelir.

Sinoz Leke Kremi Sivilce Lekelerine İyi Gelirmi?

Bu kremin sivilce lekelerine iyi geldiği biliniyor.

Sinoz Leke Kremi Hamilelikte Kullanımı Nasıldır?

Bu kremi doktor kontrolünde hamilelik döneminde kullanabilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Mejmet dedi ki:

    Sabah sürüp akşam yıkayip bida mı sürcez yoksa sabah sürdük 1 saat sonra yıkayıp akşam bida sürüp bida mı yikicaz