Metropol Kabin Almadan Önce Mutlaka Bakmanız Gereken Altın Tavsiyeler

31.10.2022
322
Metropol Kabin Almadan Önce Mutlaka Bakmanız Gereken Altın Tavsiyeler
Modelistlik Kursu

Son zamanlarda şantiyelerde, otoparklarda ve daha pek çok yerde kabin gibi yapıları görmeye alıştık. Bu hususta metropol kabin modelleri için bizi ziyaret edin. Metropol kabinler oldukça modern tasarımlı yapılardır. Sade bir mimariye sahip modeller genellikle şantiyelerde ve otopark gibi alanlarda kullanılırken, metropol kabin gibi modern ve estetik mimariye sahip kabinler genellikle apartman ve villa sitelerinin girişlerinde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra büyük plaza iş merkezlerinin girişlerinde de bulunmaktadır. Daha sayamadığımız pek çok alanda kullanılan bu yapılar ile ilgili alıcıların kafasında bazı soru işaretleri oluşmaktadır. Bizlerde söz konusu soru işaretlerinden bazılarını gidermek amacıyla derledik. İşte metropol kabin satın almadan önce mutlaka bilmeniz gereken tavsiyeler aşağıdaki gibidir.

İhtiyaçlarınızı somut bir hale getirin.

Yaşadığımız günlük hayatın içerisinde sade kabin değil ne alırsak alalım, ihtiyaçlarımızı somutlaştırmalıyız. Satın alma departmanlarında çalışan insanlar, altında çalıştığı markanın bir ihtiyacını almadan önce not alırlar. Bu durum dahi ihtiyaçları somutlaştırmada önemli bir adımdır. Bireysel olarak herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğumuzda, ihtiyaçlarımızı kafamızda soyut olarak belirleyip satın alma yapmaktayız. Bu durum, ihtiyaçlarımızda bulunan eksik ve fazla yönlerin görülememesine sebebiyet vermektedir. Sizlerde bir kalem ve bir kağıt kullanarak ihtiyaçlarınızı somut bir hale getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın belirlenmesi hususunda somutlaştırmak oldukça önemlidir.

İhtiyacınıza göre metropol kabin planlarını inceleyin.

Kabin piyasasında, çeşitli kabin modeli bulmanın yanında üretici bulmakta oldukça zordur. Fakat Tetay Yapı, kabin sektöründe lider bir konumdadır. Sadece metropol kabin hususunda yedi farklı model sunmaktadır. Sizlerde Tetay Yapı’nın web sitesini ziyaret ederek pek çok farklı alandaki kabin modellerini inceleyebilirsiniz. Kabin çeşitliliğinde, ebat çeşitliliği oldukça önemlidir. Çünkü ebat konusundaki ihtiyaçlar her daim değişken olmuştur. Bu hususta bu yapılar farklı farklı ebatlarda ve farklı farklı renklerde üretilmektedir. Bu sayede bu yapılar modern mimariye sahip olurken, kullanıcısına farklı ebatlarda çözümler sunmaktadır.

Metropol kabin üretiminde kullanılan malzemeleri araştırın.

Metropol kabin üretiminde kullanılan malzemeleri araştırın.

Metropol kabin üretiminde kullanılan malzemeleri araştırın.

Bütün kabin modelleri sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji sayesinde kabinler hem kötü dış çevre koşullarına, hem de sert mevsim koşullarına dayanıklılık sağlamaktadır. Bu açıdan baktığımızda sandviç panel teknolojisinin kabin ürünleri kullanıcılarına sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Bu teknoloji, Tetay Yapı’nın yapmış olduğu üretim geliştirme çalışmaları sayesinde bulunmuştur.

Sadece metropol kabin değil tüm kabinlerin üretimi sırasında kullanılan hammadde ve mamuller kaliteli malzemeler arasında seçilmiştir. Bu hususta izolasyon malzemesi olarak EPS strafor kullanılmaktadır. Strafor ile sandviç panel teknolojisi bir bütün halinde çalışmaktadır. Bu hususta iki panel arasında kullanılan strafor sayesinde panel, tıpkı bir sandviç şeklini almaktadır. Keza panelin ismi de bu şekilden gelmektedir. Kullanılan strafor dünya genelinde yapılar üzerinde oldukça fazla kullanılan kaliteli bir izolasyon malzemesidir. Kullanılan sandviç panel ve EPS strafor sayesinde kabin içerisindeki iklim korunur ve akabinde kabin içerisinde yapılacak iklimlendirme maliyetlerini düşürmektedir. Ayrıca iklim şartlarına karşı koruduğundan ötürü, görev yapan memur veya güvenlik görevlisi için oldukça uygun bir ortam sağlanmış olur.

Metropol kabin fiyatlarını araştırın.

Kabinlerde bulunan izolasyon çalışmalarından sonra en çok araştırılan husus kabinlerin fiyatlarıdır. Bu hususta betonarme kabinler, bu kabinlerin maddi olarak yanına dahi yaklaşamaz. Oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip olan bu yapılar sayesinde oldukça kar sağlayabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir olduğundan ötürü farklı projeler için taşıyabilirsiniz. Taşınabilir özelliği sayesinde de yeni bir yapı almak yerine sürekli kullanacağınızdan ötürü maddi açıdan fayda sağlayabilirsiniz. İklimlendirme maliyetlerinden sağlanan tasarruf bir süre sonra kabine ödeyeceğiniz ücreti amorti edebilir. Isı izolasyonunun yanı sıra kabinlerde bulunan dış panel sıvı izolasyonu da sağlamaktadır. Pencereler ile de ses izolasyonunu sağlar, böylece bu yapılar tamamiyle izolasyonlu hale gelmektedir. Keza yandan açılır ve giyotin şeklinde olmak üzere iki tür pencere bulunmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Diğer kabin modellerini inceleyin.

Günümüzde üretilen pek çok farklı kabin çeşitleri bulunmaktadır. İncelemek için kabin modellerimiz hakkında hemen bilgi alın. Bu tarz ürünlerin çeşitlendirilmesinin asıl sebebi, farklı ihtiyaçlara çözüm olabilmektir. Bunların yanı sıra özel projelendirme yapılan kabin türleri de bulunmaktadır. Halihazırda üretilen kabin çeşitleri en çok tercih edilen modellerdir. Bazı modellerin üzerinde değişiklikler yapılabildiği gibi farklı projeler üzerinde çalışılarak üretim yapılabilir. Avantajlarlarla dolu kabin modellerinden bir tanesine sahip olmak veya detaylı bilgi almak isterseniz, Tetay Yapı’nın müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.