Reklamlar
Magazin

Dilara Kaçmaz Kimdir?

Reklamlar

Dilara Kaçmaz, Tiktok platformunda çektiği videolar ile ünlenen bir fenomendir. Küçük yaşlarında yaşadığı zorlukları açıkladıktan sonra daha fazla insanın araştırmaya başladığı Dilara Kaçmaz, zor günleri atlatmıştır. Yakın zamanda evlenen ve güzel bir yuva kuran Dilara Kaçmaz, dans ederek ve Tiktok videoları çekerek kendini mutlu hissettiğini belirtmiştir.

Dilara Kaçmaz Evli Mi?
Dilara Kaçmaz Evli Mi?

Dilara Kaçmaz Evli Mi?

Dilara Kaçmaz, yakın zamanda dünya evine girmiştir. Dilara Kaçmaz 2020 yılında Ufuk Akdoğan ile evlenmiştir. Daha erken evlenmeyi düşünen çift, korona virüs sebebiyle yasakların kalkmasını beklemiş ve normalleşme zamanlarında düğün yapmıştır. Ufuk Akdoğan’ın ne iş yaptığı bilinmemektedir. Ancak, Akdoğan da eşi gibi sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta ve paylaşımlar yapmaktadır. Çift, birlikte pek çok Tiktok ve Youtube videosu çekmektedir.

Dilara Kaçmaz Kaç Yaşında?

Dilara Kaçmaz, son zamanlarda en çok merak edilen ünlüler arasında yerini almaktadır. Kaçmaz’ın takipçileri en çok fenomenin yaşını merak etmektedir. Dilara Kaçmaz, 5 Ocak 1996 yılında doğmuştur. Ünlü Tiktok fenomeni 25 yaşındadır.

Dilara Kaçmaz Ne İş Yapıyor?

Dilara Kaçmaz Ne İş Yapıyor?

Dilara Kaçmaz, eğitim hayatı boyunca tam 11 farklı okula gitmiştir. Lise yıllarında ticaret lisesinde pazarlama bölümü okumuştur. Üniversite eğitimi ise yalnızca 3 ay sürmüştür. Düzce’de Dış Ticaret bölümü okuyan Kaçmaz, 3 ayın sonunda İstanbul’a dönüş yapmış ve eğitim hayatını yarıda bırakmıştır. Son zamanlarda ise Tiktok platformunda içerik üreticiliği yapmaktadır.

Reklamlar

Dilara Kaçmaz Televizyon

Dilara Kaçmaz Tiktok platformuyla tanınır hale gelmiş olsa da, aslında bazı televizyon programlarında görülmüştür. Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Mehmet Ali Erbil İle Aşka Gel programlarına çıkan Dilara Kaçmaz, ayrıca Aşkı Roman dizisinde oynamıştır.

Dilara Kaçmaz Kitap

Dilara Kaçmaz, 2020 yılında kendi hayatını anlattığı “Göğsündeki Uykumu Bölme” adlı kitabını yayınlamıştır. Acı dolu bir çocukluk geçirdiğini bu kitapta anlatan Dilara Kaçmaz, öz babası tarafından defalarca cinsel istismara uğramıştır. Kitabını yayınladıktan sonra ünlü fenomenin babası araştırmaların konusu olmuştur.

Dilara Kaçmaz’ın Babası

Dilara Kaçmaz’ın babası, Kaçmaz’a cinsel istismarda bulunmuş ve kimseye söylememesi için tehditlerde bulunmuştur. Dilara Kaçmaz, 11 yaşına kadar istismarlarla dolu bir hayat geçirmiş ve dayanamayıp annesine yaşananları anlatmıştır. Bu durumdan sonra annesi, Dilara ve kardeşini alarak evi terk etmiştir. Ancak Dilara Kaçmaz’ın babası ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır.

Dilara Kaçmaz Tiktok
Dilara Kaçmaz Tiktok

Dilara Kaçmaz Tiktok

Dilara Kaçmaz, küçük yaşlarda dans etmeye başlamış ve Tiktok platformunun hayatımıza girmesi ile birlikte bu mecrada dans ettiği eğlenceli videoları paylaşmaya başlamıştır.  Tiktok’ta 4,6 milyon takipçisi olan Kaçmaz’ın 200 milyona yakın beğenisi vardır. Kaçmaz, Tiktok’ta dans videolarının yanı sıra eşi ve arkadaşlarıyla eğlenceli videolar da paylaşmaktadır. Dilara Kaçmaz’ın Tiktok kullanıcı adı ise “dilarakacmazz” olmaktadır.

Reklamlar

Dilara Kaçmaz Youtube

Dilara Kaçmaz, Youtube hesabını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. 2013 yılında açtığı Youtube hesabında 2018 yılında paylaşım yapmaya başlayan Kaçmaz, son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ile büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Youtube’da 458 bin aboneye ulaşan Dilara Kaçmaz, eğlenceli videolar, dans videoları ve şaka videoları çekmektedir. Kaçmaz’ın toplam görüntülenme sayısı ise 52 milyonun üzerindedir.

Dilara Kaçmaz Instagram

Dilara Kaçmaz, sosyal medya hesaplarının tamamını aktif olarak kullanmakta ancak en çok Tiktok platformunda zaman geçirmektedir. Bu nedenle Instagram paylaşımlarının büyük bir bölümü Tiktok videolarından oluşmaktadır. Dilara Kaçmaz’ın Instagram takipçi sayısı 600 binin üzerindedir. 800’ün üzerinde paylaşım yapan Dilara Kaçmaz, genellikle Tiktok videolarını ve eşiyle olan fotoğraflarını paylaşmaktadır.  Dilara Kaçmaz’ın Instagram kullanıcı adı “dilarakacmazofficial” olmaktadır.

YouTube Kanalı

TikTok Kanalı

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi YouTube’dan takip edebilir, Enes Çakmak Kimdir? Ne İş Yapıyor? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu