Cocosh She Mikrokirpik Etkili Maskara İncelemesi

27.08.2019
267
Cocosh She Mikrokirpik Etkili Maskara İncelemesi
Modelistlik Kursu

Kadınlar! Kozmetik sektörüne yeni bir soluk geldi.
Bilmem haberiniz var mı? Onun adı Cocosh She.
Süslü kadınlar için güzel bir isim 🙂

Türkiye’nin kozmetik sektöründe öncü firmalardan olmak için 2015 yılında kurulmuş. Kozmetik sektöründe aklınıza gelebilecek her türlü ürün yelpazesine sahipler.

Kozmetik sektörüne yeni bir renk

Kozmetik sektöründe yeni olan Cocosh She markası, AR-GE yatırımları ile biliniyor. Üstün teknolojiye sahip cihazlarla dünya standartlarında doğaya uyumlu ürünler üretiyorlar.

Makyaj ürünleri ve aksesuarları konusunda müşterilerden gelen geri bildirimler ile ürünlerini geliştirip, hızlıca yeni bir forma kavuşturuyorlar. Bu şekilde mutlu müşteriler hedefleniyor.

Onlar bu özellikleriyle kozmetik sektöründe yükselirken biz bugün Cocosh She Mikrokirpik etkili maskara ürününü ve etkilerini anlatacağız.

Hassas gözleriniz varsa mikrokirpik etkili maskarayı çok seveceksiniz. Kirpiklerinizin daha dolgun ve ayrık gözükmesini sağlayan cocosh she maskara ile hacimli ve etkileyici kirpikleriniz olabilir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Maskaraya ait fırça üzerindeki kılar sık dizilmiştir ve dizilim şekli ile her bir kirpiği ayrı ayrı tarar. Böylece maskara uygulamasını bütün kirpiklerde aynı eşitlikte uygular. Bu şekilde topaklanma problemi de yaşanmaz. Uygulama sonrasında kirpikler mat siyah renge bürünür.

Göz probleminiz varsa ve bunun için lens kullanıyorsanız bu maskarayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Maskara, gözlerde hassasiyet oluşmasına sebep olmaz.

Cocosh She Sensitive Hassas Maskara
Cocosh She Sensitive Hassas Maskara

Cocosh She Microkirpik Etkili Maskara Özellikleri

  • Hassas gözler için uygundur.
  • Mikrokirpik eklentilidir.
  • Mat ve Siyah renk verir.
  • Kirpiklere hacim verir.
  • Bakışlara derinlik katar.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Maskara fiyatı
Maskara fiyatı

Mikro kirpik etkili maskara fiyatı

Bu ürünü satın almak isterseniz Cocosh She markası ürün için güzel bir kampanya yapmış. Normalde 49,99 TL olan ürün kısa süreliğine 24,90 TL olarak satılmaktadır.

Ne diyelim,
Bütün kadınlar için yeni bir alternatif olması, ürün yelpazesinin geniş olmasıyla her yaştan kadın için hayırlı olsun.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. emel dedi ki:

    Cocosh She mikro kirpik rimeli kullananların çoğunlu gayet olumlu sonuç almış öyle duymuştum. Şimdi de bu sitede, ürün ile ilgili içerik görünce daha çok merak etim. Rimelin yarattığı etki ve piyasadaki diğer rimellerden daha uygun fiyata oluşu beni cezp etti. Keşke bir model üzerinde ürünün etkisini görebilseydik, fotoğraf koysaydınız iyi olurdu.