Bodrum Günlük Tekne Kiralama

14.12.2022
239
Bodrum Günlük Tekne Kiralama
Modelistlik Kursu

Bodrum günlük tekne kiralama hizmeti günümüzde pek çok firma tarafından sunulmaktadır. Ancak öncelikle Bodrum’daki tatilinizi nasıl geçirmek istediğinize karar vermelisiniz. Kararlarınız doğrultusunda plan yapmalısınız. Örneğin tüm tatilinizi tekne turlarıyla mı geçirmek istersiniz, yoksa tatilinizin bir gününü tekne kiralamaya ayırmak mı istersiniz? Bu soruların yanıtlarına göre hem bütçenizi ayarlayabilirsiniz, hem de tekne dışında kalacağınız konaklama yerini belirleyebilirsiniz.

Bodrum günlük tekne kiralama için sizlere hizmet veren firmalar arasından en ekonomik olanını kısa süre zarfında karşılaştırmalar yaparak bulabilirsiniz. Tatilinizi yapmak istediğiniz tarih aralıkları içerisinde size sunulacak en iyi hizmet ve en uygun fiyatı belirledikten sonra arkanıza yaslanarak tatil gününüzün gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Bodrum Günübirlik Tekne Turları

Bodrum’da tatilinize tekne turlarıyla yön vermek isterseniz en doğru tercihi yaparsınız. Bodrum’un masmavi ve berrak sularına kendinizi bırakmak için tekne turları vazgeçilmez bir seçenektir. Bu turlar sizin gibi onlarca kişinin geldiği ve herkesin tekne kaptanının rotasına uymak zorunda olduğu turlardır. Bir gün boyunca tekne kaptanı tarafından belirlenen rotaları gezersiniz. Ayrıca tekne içerisinde farklı aktiviteler varsa bu aktivitelere katılım sağlayabilirsiniz. Bodrum özel tekne kiralama fiyatları ile karşılaştırdığınız zaman daha ekonomik fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Dolayısıyla bir yandan ekonomik tatil yapmak istiyor, diğer yandan tekne turlarından vazgeçemiyorsanız bodrum günlük tekne kiralama için günübirlik turları tercih edebilirsiniz.

Bodrum Günlük Özel Tekne Kiralama

Bodrum günlük tekne kiralama hizmetini daha çok şahsileştirmek ve özelleştirmek isteyenler için özel kiralama ayrıcalığı da verilmektedir. Bu hizmetlerde kişi sayınıza ve organizasyonunuza göre bir tekne seçimi yapıyorsunuz. Ardından tekne kaptanı ile tekneyi alıyorsunuz. Anlaşma yaptığınız gün sayısı kadar teknede size kaptan ve diğer görevliler hizmet veriyorlar.  Özel tekne kiralamanın pek çok avantajı bulunuyor. İşte bu avantajlar:

  • Günübirlik turlarda olduğu gibi çizilen rotaya uymak zorunda değilsiniz. Kaptanla konuşup artıları ve eksilerini öğrenerek kendi rotanızı belirleyebilirsiniz. İstediğiniz koy ya da kıyıda istediğiniz süre boyunca kalabilirsiniz. Böylece tekne kiralama hizmeti tamamen size özel bir şekilde verilmiş olur.
  • Özel tekne kiraladığınız zaman yapmak istediklerinizi tatil firmasına ileterek tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teknenin süslenmesinden, yapılacak konsepte kadar her detayı hayalinizdeki gibi talep edebilirsiniz.
  • Bodrum özel tekne kiralama hizmeti alarak tatil yapacağınız gün sürecince yemek istediğiniz menüleri belirleyebilir ve istemediğiniz yemekleri listeden çıkarabilirsiniz.
  • Kalacağınız kişi sayısını ve teknenin türünü tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Tekne size özel olacağından dolayı günübirlik tekne turlarında olduğu gibi tanımadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalmazsınız.

Bodrum’da Tekne Kiralama Ne Kadar?

Bodrum günlük tekne kiralama fiyatları firmalar arasında fiyat farklarına tabi olmaktadır. Ahşap tekneler veya gulet tekneler arasında fiyat farkı söz konusudur. Örneğin Bodrum ahşap tekne kiralama fiyatları guletlere kıyasla daha ekonomik bir seçenektir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.