Az Para ile Tadını Çıkarabileceğiniz 10 Ülke

10.09.2016
354
Az Para ile Tadını Çıkarabileceğiniz 10 Ülke
Modelistlik Kursu

Tüm yılın yorgunluğu sonrasında pek çok kişi keyifli bir tatili hak ettiğini düşüşe de, tatil yeri arayışındaki en temel kıstak ekonomik olan yerler olmaktadır. Bunun için yurt içinde ve dışında pek çok alternatif olması, bu düşüncede olan kişilerin beklentileri karşılayan bir tatil geçirmelerini sağlamaktadır. Yurt dışında bulunan ve güzellikleri ve farklı yerleri ile ilgi çekici aynı zamanda da düşük bütçeli olan 10 ülke arasında Avrupa ülkelerinin pek çoğunu saymak mümkündür.

Ekonomik Arjantin Seyahati

Özellikle gece eğlencesi olan bir ülkede tatil yapmak isteyenler için harika alternatiflerden biri olan Arjantin, az bütçe ile oldukça iyi bir tatil yapabilmenin en ideal adreslerinden biridir. Ayrıca oldukça leziz olan et yemeklerinin sunulduğu lokanta ve restoranlarında doyasıya yemek yemek için abartılı ücretler ödemeye gerek yok. Çevresi ve doğası ile tatmin edici nitelikteki ülkelerden biri olarak oldukça sevimli hayvanlara da burada rastlamak mümkündür.

Filipinlerde Az Para İle Keyifli Bir Tatil

Filipinler oldukça kapsamlı ülkelerden biri olarak her bütçenin gönlüne göre tatil yapmalarına olanak sunan bir ülkedir. Genel anlamda ekonomik bir ülke olarak nitelense de, ultra lüks mekânları da bütçesine güvenen ziyaretçileri beklemektedir. Dalış yapmak isteyenler için en nezih seçimlerden biri olacak olan Filipinler, muhteşem doğası ile bütçesi olan tatilcileri kendine çağırmaktadır.

Ekonomik Ancak Keyifli Tatilin Adresi Vietnam

İnsanların görüp görebileceği en güzel manzaralara ev sahipliği yapan Vietnam, bütçesini yormadan yurt dışına çıkmak isteyenlerin mutlaka alternatifleri arasına eklemeleri tavsiye edilen ülkelerin başında geliyor. Konaklama olanakları ve yemekleri ile ekonomik bir yurt dışı tatili için paha biçilemez güzellikteki doğası, burayı düşünen tatilciler için nimet niteliği taşımaktadır.

Hindistan Da Ucuz Tatil

Ekonomik dünya ülkeleri arasında başı çeken Hindistan, yurt dışına çıkmak ve farklı yerleri keşfetmek için kaçırılmayacak fırsatları olan bir ülkedir. Ulaşıma ve yemeğe çok paranın harcanmayacağı düşünüldüğünde geri kalan masrafların ideal bir tatil için çok bütçe sarsıcı olmayacaktır. Nitekim Hindistan’da görülecek pek çok görkemli yapı ve tarihi yerler kültürel zenginliğin artmasına katkı sağlayacaktır.

Tarihi Zenginlikleri İle Kamboçya

Yurt dışında olmanın ve ekonomik bir tatil yapabilmenin bir diğer adreslerinden biri de Kamboçya’dır. Plajları ve son derece keyif verici olan şehir görüntüsü ile yurtdışında olmanın en düşük bütçeli halini görmek için ideal özelliklere sahip bir ülkedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Paraguay’da Farklı Bir Tatil Deneyimi

Hem yurt dışı ülkelerinden birini görmüş olmak, hem de bütçenin sarsılmaması için Paraguay mutlaka seçenekler arasında dahil edilmesi gereken bir yerdir. Kendine has doğası ve yerleşimi ile giden pek çok kişinin memnun kalacağı niteliklere sahiptir. Özellikle ucuz olması, yemek ve konaklamayı düşük bütçe ile halletmeyi sağlayacaktır.

Güvenli Yurt Dışı Tatili İçin Tayland

Yurt dışında kendini emin ellerde hissetmek isteyen tatilciler için Dünya genelinde en çok güvenilir bulunan ülkelerden Tayland en isabetli kararlardan biridir. Cebe konacak olan az para ile Tayland’da günlerce konaklayarak buranın doğal güzelliklerini keşfetmek mümkündür.

Ekonomik Komşu Ülke Bulgaristan

Türkiye komşu ülkeleri arasında yer alan Bulgaristan sahip olduğu konumu ile pek çok güzelliği bir arada sunarken, ekonomik oluşu ile de ekonomik yurt dışı tatili için çok uzağa gitmemeyi sağlıyor.

Ucuz Seyahatin Adresi Sırbistan

Bütçe konusunda ziyaretçilerin cebini yormayacak özelliklere sahip olan Sırbistan az para ile Yurt dışına çıkmanın diğer adreslerinden biridir. Gezilecek ve görülecek yer konusunda oldukça zengin olan Sırbistan mutlaka seyahat edilmesi gereken ekonomik ülkeler arasına adını yazdırmalıdır.

Sri Lanka

Sahip olduğu doğa güzellikleri sayesinde turist cenneti olan Sri Lanka aynı zamanda cepteki az parayı en idareli şekilde kullanmayı mümkün kılan Dünya ülkeleri arasında yer alıyor. Kalacak yer sorunu olmayan ve tatil için tüm gerekli olanları içinde bulunduran Sri Lanka mutlaka değerlendirilmesi gereken ülkeler arasındadır.

Gezilecek Yerler Kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.