Reklamlar
Haber

40 Gün Önce Annesini Kaybeden Linet Vasiyeti Açıkladı: Annemin Üstüne Gömülmek İstiyorum

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

40 Gün Önce Annesini Kaybeden Linet Vasiyeti Açıkladı: Annemin Üstüne Gömülmek İstiyorum

 

Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden ünlü şarkıcı Linet, Kıbrıs’ta konser verdi. Kıbrıs’ta konseri olan ünlü sanatçı Linet, uzun bir aradan sonra sevenleri ile buluştu. Güçlü sesi ve şarkılarıyla akıllarda kalacak anlar yaşatan ünlü şarkıcı Linet, birden vasiyetini açıkladı. Ünlü şarkıcı  “Vefat ederseniz nereye gömülmek istersiniz?” sorusuna karşın “Aslında ben annemin üstüne gömülmek istiyorum.” yanıtını verdi.

 

Ünlü şarkıcı Linet Menaşi, Ramazan Bayramının ikinci gününde Kıbrıs Chamada Prestige Hotel’de sahneye çıkarak Kıbrıs’taki sevenleri ile buluştu. Kendisini dinlemeye gelen seyirciler için çok şık beyaz bir kıyafet tercih eden ünlü şarkıcı sahneye çıkmadan önce gazeteci arkadaşların sorularını yanıtlamak istedi. Güler yüzlü ve nazik davranan ünlü şarkıcı gazeteci arkadaşlara vasiyeti açıkladı.

Reklamlar

 

“Annemin Üstüne Gömülmek İstiyorum”

 

Takribi 40 gün önce ünlü şarkıcının annesi vefat etti. Yakın bir zamanda annesini kaybeden ünlü şarkıcı duygu dolu anlar yaşadı ve şu sözleri dile getirdi; “Bugün annemin doğum günüydü. Eğer hayatta olsaydı şu anda 78 yaşına girecekti. Hala inanamıyorum.” sözlerini söyleyerek duygusal anlar yaşadı.

 

Reklamlar

Gazeteci arkadaşların “Allah size uzun ömürler versin Linet hanım, sizde vefat ederseniz annenizin ve babanızın yanına mı gömülmek istersiniz?” sorusuna şu sözlerle yanıt verdi; “Aslında ben annemin üstüne gömülmek istiyorum.” dedi. Bu sözlerinin ardında duygu dolu anlar yaşayan ünlü şarkıcı nın gözleri doldu.

Bütün Şarkıları Annesi İçin Okudu

 

Ünlü şarkıcı  Kıbrıs konserinde sevenlerine güzel temennilerde bulunmayı ihmal etmedi. Tüm müslüman aleminin Ramazan Bayramının en içten dilekleri ile kutlayan ünlü şarkıcı Menaşi, “Bu akşam tüm şarkıları annem için okuyacağım.” şeklinde bir açıklama yaptı. Chamada Prestige sahnesinde yaklaşık olarak 2 bin kişi ünlü şarkıcıyı dinlemeye ve eğlenmeye gelirken şarkıcı güzel sesi ile birbirinden güzel şarkılarını konukları ile hep bir ağızdan söyledi.

 

Sahne sonrası gazeteci arkadaşların diğer sorularını yanıtsız bırakarak dinlenmeye çekilen ünlü şarkıcı  Türkiye’ye geri döndü. Kıbrıs konserinden tüm konuklar mutlu bir şekilde ayrılarak Linet’e teşekkürlerini ilettiler.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu