Reklamlar
Faydalı Bilgiler

Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli En İyi 5 Çadır Modeli

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Uygun fiyatlı çadır modelleri ile ilk kez kamp yapacak veya tatilini güzel bir koyda doğayla iç içe geçirecek macera severlerin ilk ihtiyacı kaliteli ve uygun çadır modelini seçmek olacaktır. Çadır seçiminde eğer profesyonel değilseniz, yanlış bir adım atmamak adına iyice araştırma yapmalı ve gideceğiniz yerin ikliminden tutun çadırın dizaynına kadar birçok faktörü düşünmeniz sonradan keyfinizi kaçıracak bir sorun yaşamamak adına oldukça önemlidir.

Uygun Fiyatlı Çadır Modelleri

Seyahatlerin vazgeçilmezi çadırdır. Uygun bir çadır bulmak seyahatin konforunu %50 artırır. İşte bu yüzden çadır seçiminizi doğru yapmalısınız. Bu makalemizde size uygun fiyatlı çadır modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

uygun fiyatlı çadır modelleri

İlk aşama çadırın kaç kişilik olacağına karar vermek ile başlar. Kapasitelerine göre uygun fiyatlı ve kaliteli birkaç çadır modeli yazımızda düzenlenmiştir.

Reklamlar

Husky Bloom Tek Kişilik Çadır

Tatile veya kampa tek başınıza çıkacaksanız ve bana tek kişilik bir çadır yeter diyorsanız sizin için iyi bir seçenek olabilecek bu çadır modeli aynı zamanda uygun bir fiyata sahip. Tek katmanlı olan çadır, yeşil ve kırmızı renk seçeneklerine sahip. Su geçirmez dikişleri sayesinde 5000 mm ye kadar sizi sudan korurken, kazıkları ve bağlantı ipleri sayesinde kolayca manüel kurulum imkanı sağlıyor. Ağırlığı 1.7 kg olan ürün kendine ait taşıma çantası ile aynı zamanda hafif ve kolay muhafaza edilebilir konumda. Fiyatı ise sadece, 129.90 lira.

Ferrino Lightent Tek Kişilik Çadır

Hava koşullarına daha dayanıklı ve daha uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, ferrino lightent tek kişilik çadır tam size göre. Çadırınız, boylamasına şeritler halinde takılan duralimünyum poller sayesinde hem kolay kurulum hem de iyi bir havalandırma sağlıyor. Buna ek olarak, ısı yalıtımlı dış tente ve su geçirmez alt taban sizi birçok olumsuz hava koşulunda dahi korumaya yetecek seviyede geliştirilmiş. Cibinliği ve çadırın çeşitli yerlerine konumlandırılmış cep ve saklama alanları ile rahatlığı ve konforu aynı ortamda yaşamanız mümkün. Muadillerine göre oldukça iyi bir fiyata sahip olan bu ürüne, 450 lira civarında bir fiyata sahip olmanız mümkün.

Olimpia Avance 2 Kişilik Çadır

Olimpia avence markasının iki kişilik bu modeli, 145 cm genişliğe, 200 cm uzunluğa ve 120 cm tavan yüksekliğine sahip olan küçük boy bir model. Su geçirmez materyalden oluşturulmuş bu çadır, manüel kuruluma sahip ve 2.5 kg taşıma kapasitesi bulunuyor. Plajlarda ve çim alanlarda tercih edilebilecek ürün aynı zamanda 12 ay garanti kapsamında fiyatı ise, 145 lira civarında.

Husky Bizam 2 Kişilik Çadır

Uygun fiyatlı çadır modelleri arasında Husky’nin kaliteli ürünleri bulunuyor. Her ne kadar 4 mevsim kullanılabilir olarak belirtilse de ağır kış koşullarına uygun olduğunu söylemek mümkün değil ancak soğuk havalarda dahi size yeterli korumayı vaat ediyor. 145 cm genişliğe, 200 cm uzunluğa ve 125 cm tavan yüksekliğine sahip olan ürün manüel kurulum gerektiriyor ve 29oo gr taşıma kapasitesi var. Çadırı oluşturan tüm materyaller su geçirmez ve ısı yalıtımlı özellikte buna ek olarak kendi içerisinde tamir kiti ve kurulum ekipmanları ile gönderilen bu ürün fiyat performansı açısından oldukça başarılı, sadece 340 lira civarında bir fiyatı bulunan çadır aynı zamanda 24 ay garanti imkanı sunuyor.

Reklamlar

Husky Fighter 3+1 Kişilik Çadır

3-4 kişinin rahatlıkla kalabileceği, çift kapısı olması sayesinde giriş çıkışı kolaylaştıran, her iki kapısı önünde kullanım alanı bulunan kubbe yapılı tamamen su geçirmez bir çadır türüdür. Çift tenteli yapısı sayesinde, su geçirmezliği sağlamlaştırılmış ve iyi nefes alabilme özelliği katılmıştır. 4 mevsim kullanıma uygun olan çadır, 3 adet bagaj polüne sahiptir. Bu yolla kullanım alanı arttırılmıştır. Bu işlevsel ürünün fiyatı ise sadece 550 lira civarındadır.

Çadır seçimi yaptıktan sonra ihtiyaç duyabileceğiniz bir diğer ürün ise mataradır. Matara seçimi konusunda size fikir vermek için daha önce kaleme aldığımız makalemizi incelemenizde fayda var.

Şayet yolculuk tipi olarak otostop seçtiyseniz yani bir anlamda çadırınız sırtınızda ise yine dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da otostop yaparken nelere dikkat edilmeli makalesini okumak olmalıdır. Önceliğiniz daima sağlığınız ve güvenliğiniz olmalıdır. Bu konuda ciddi deneyimler elde etmiş olan Mehmet Genç ‘in de otostop ile ilgili detaylı bir yazısı var. Yolculuğa çıkmadan önce mutlaka okumalı ve önlemlerinizi almalısınız.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu