Euro Truck Simulator 2 Online Nasıl Oynanır

09.09.2021
119
Euro Truck Simulator 2 Online Nasıl Oynanır
Modelistlik Kursu

İlgi çeken oyunlardan olan Euro Truck Simulator 2 online oynama hali pek çok oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Kamyon sürüşünün zevkini sonuna kadar yaşamak isteyen her kullanıcı, diğer oyuncularla beraber bu oyunun tadını çıkarabilmektedir. Online moduyla da etkili bir yer tutan Euro Truck Simulator 2 oyunu sayesinde de kişilerin aklında birtakım sorular oluşmakta ve bu oyunun daha etkili nasıl oynanacağı düşüncesi bulunmaktadır. Ancak buna yönelik bilgi toplamaları ve var olan tüm oyun özelliklerini kullanabilmeleri durumu da ortaya çıkacaktır. Euro Truck Simulator 2 oyununa dair bilgilere sahip olunduktan sonraki zaman zarfında daha da fazla keyif alacaklardır.

Euro Truck Simulator 2 Online Oynama

Euro Truck Simulator 2 Online Oynama

Euro Truck Simulator 2 Online Oynama

Simülatör araç sürme oyunu olarak öne çıkan Euro Truck Simulator 2, aynı zamanda da farklı oyuncuları bir arada tutmak adına da etkili bir halde bulunuyor. Çoklu oyunculu moduyla daha da fazla keyif alma durumunu yaratıyor. Her bir simülasyon oyununda olduğu gibi Euro Truck Simulator 2 içerisinde de online versiyonu merak uyandırıyor. Euro Truck Simulator 2 online oynama imkanı da herkes tarafından tercih edilerek, en az bir kerelik de olsa denenebiliyor. Euro Truck Simulator 2 online odaklı olarak hareket edecek olan kişilerin bu sürümü ilk kez duymaları halinde harekete geçmeleri söz konusu olabiliyor.

Euro Truck Simulator 2 oyununu online olarak oynamak için STeam gibi bir platformda sahip olmanız gerekiyor. Oyunun orijinal halini satın aldıktan sonra Euro Truck Simulator 2 online oynama imkanı doğacaktır. Yasadışı yollarla ya da farklı web sitelerinden indirme durumunda simülatör oyununu çoklu oyunculu modunda oynamak pek de söz konusu olmayacaktır.

Steam gibi platformlardan Euro Truck Simulator 2 oyununu indirdikten sonra ek bir eklentiyi daha kişisel bilgisayara dahil etmek gerekiyor. Online serverlara giriş yapmak için bu eklentinin muhakkak olması durumu ön plana çıkıyor. Truckersmp adı verilen bu eklenti online ortamlara yönlendirerek, bu şekilde bir oyun deneyimi yaşanmasında da ideal bir yer tutuyor.

Truckersmp eklentisini indirdikten sonraki zaman zarfında Euro Truck Simulator 2 online oynama için kurulumunu da gerçekleştirmek gerekiyor. Öte yandan bu eklentiyi kullanmak adına ETS 2 oyununu en az 2 saat oynamak gerektiği de belirtiliyor. Bu sayede bu eklentiye ulaşmak ve indirmek gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Euro Truck Simulator 2 online ekranına şartları karşıladıktan sonra ulaşma şansı ortaya çıkıyor. Bu serverdan oyunu seçerek istenilen sunucuda oynama şansı kendini gösteriyor. Euro Truck Simulator 2 oyununun açılmasıyla beraber yan tarafta açılacak olan pencerede diğer oyuncuları ve haritayı görme şansı ortaya çıkıyor. Oyun oynama esnasında bu pencereler ciddi bir kolaylık yaratabiliyor. Aynı zamanda da daha da etkili bir performans sağlayabiliyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Euro Truck Simulator 2 Neden Online Oynanmalı?

Euro Truck Simulator 2 Neden Online Oynanmalı?

Euro Truck Simulator 2 Neden Online Oynanmalı?

Euro Truck Simulator 2 oyununu online olarak oynamak için birçok neden bulunuyor. Ancak Euro Truck Simulator 2 online oynama konusundaki temel neden de araç simülatör oyunlarının genel olarak sevildiği olarak bahsediliyor.

Euro Truck Simulator 2 oyununu oynamak için diğer bir neden ise çok fazla zaman geçirmek ve etkili bir oyun deneyimi olarak görebilmek biçiminde adlandırılıyor. Online olarak oynandığında da farklı8 oyuncularla rekabet içerisine girmek olarak tabir ediliyor.

Tanışıklığın olmadığı kişilerle ya da yakın arkadaşlarla aynı anda Euro Truck Simulator 2 oyununu oynamak oldukça cazip gelebiliyor. Öte yandan şirket kurma işlemini birden fazla oyuncuyla yaparak bu oyunu daha da keyifli bir hale getirebilmek de mümkün olabiliyor. Bunun gibi farklı özellikler sadece online ortamda olduğundan dolayı denemeye değer bir hal alabiliyor.

Arkadaşlarla beraber simülatör oyununu oynamak zamanın nasıl geçtiğini anlamamayı sağlayabiliyor. Uzun soluklu ve zevkli bir oyun olması adına online olarak Euro Truck Simulator 2 tercih edilebiliyor. Öte yandan farklı deneyimleri elde etmek için de öne çıkıyor.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Euro Truck Simulator 2 yıllar öncesine dayanan bir oyun olarak öne çıkıyor. Ancak Euro Truck Simulator 2 online oynama modları sayesinde halen daha binlerce oyuncu tarafından tercih ediliyor. Oyunun güncellemelere tabi olmasına karşın çoğu bilgisayar tarafından rahatlıkla kaldırılabiliyor. Detaylı bir grafik yapısına sahip olmamasından dolayı çoğu bilgisayar tarafından desteklenebiliyor. Sistem gereksinimleri hususunda da zorlayıcı bir yapıda yer almıyor.

  • İşletim sistemi: Windows 7/8
  • İşlemci: Intel Dual Core 3.0 GHz
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class ya da daha üst seviyeler
  • Bellek: 4 GB

Euro Truck Simulator 2 oyunu sadece Windows odaklı olmayıp macOS işletim sisteminde de bulunuyor. Euro Truck Simulator 2 online oynama şansı bu bilgisayarlarda da yer alabiliyor. Ancak beklenen performans bu bilgisayarlarda olmamasından dolayı pek tercih edilmiyor. Oyunun genel olarak düşük sistemlere çekilebilmesinden dolayı macOS bilgisayarlarda böyle bir performans ortaya çıkıyor. macOS bilgisayarlar için de sistem gereksinimleri belirtiliyor.

  • İşletim Sistemi: 10.9+ Mavericks
  • İşlemci: Intel Dual Core CPU 3.0 GHz
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450
  • Bellek: 4 GB
Euro Truck Simulator 2 Online Oyunu Talep Görüyor Mu?

Euro Truck Simulator 2 Online Oyunu Talep Görüyor Mu?

Euro Truck Simulator 2 Online Oyunu Talep Görüyor Mu?

Köklü bir oyun olsa da Euro Truck Simulator 2 oldukça etkili bir simülatör araç sürme oyunu olarak öne çıkıyor. Halen daha popüler ve binlerce oyuncu tarafından ilgi çekiyor. Euro Truck Simulator 2 online oynama modu da bu durumu destekliyor. Twitch gibi online ortamlarda bu oyunu oynayan yayıncıların bulunması da oyuna olan ilginin en büyük kanıtı olarak öne çıkıyor.

Euro Truck Simulator 2 online biçimde oynamak için en uygun oyunlar arasında görülebiliyor. Bu yüzden oyuncuların yeni bir oyun gelmesi hakkında istekleri de bulunuyor. Euro Truck Simulator 2 online modlarıyla fazlasıyla tercih edilen ve uzun zamanlar geçirilen bir konumda yer alıyor. Bu yüzden de daha farklı bir simülasyon araç sürme deneyimini yaşamak isteyen kullanıcıların etkili grafiklere sahip bir oyun istemeleri de normal olarak karşılanıyor. Bu yüzden de Euro Truck Simulator 2 oyunun daha aktif bir biçimde oynandığı durum da görülebiliyor.

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?

Uzun zamandır Euro Truck Simulator 2 online oynama modları devrede olarak fazlasıyla kullanıcıyı içeriyor. Yaklaşık olarak 4 milyon kullanıcının bu oyunda zaman geçirdiği biliniyor.

Euro Truck Simulator 2 oyununun üreticisi olan SCS Software de 26 güncellemeyi oyuna dahil ederek, bu oyuna önem verdiğini gösterdi. Aynı zamanda da oyuncuların memnun olması yönünde faaliyetlerini de gündeme getirdi. Ancak halen daha oyuncular yeni bir Euro Truck Simulator oyununu bekliyor.

Euro Truck Simulator 2 odaklı olarak yeni tırlar ve haritalar karşımıza çıkıyor. Euro Truck Simulator 2 online oynama modunda da bu durum kendini gösteriyor. Ancak yeni bir oyun hakkında gelişmenin olmaması ve herhangi bir bilginin bulunmaması durumu da oyuncuları üzen bir durum olabiliyor.

İlginizi çekebilir: Bilgisayarın Oyun Performansını Arttırma Nasıl Yapılır

YAZAR BİLGİSİ
Sosyal İçerik üreten, bilgi ve eğlence odaklı viral internet sitesi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.