Reklamlar
Wordpress

En iyi AMP Eklentileri / 7 Adet AMP Eklentisi

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

En iyi AMP eklentileri listesini hazırlarken temel anlayışımız Google ile uyumlu yol haritası belirlemek oldu. Neden AMP? Çünkü Google Hızlandırılmış Mobil Sayfaları aşırı önemsiyor.

AMP Nedir? makalemizde AMP’nin neden önemli olduğunu, neden kullanılması gerektiğini anlattık. Google önemsiyor ise siz de önemsemelisiniz.

Hatta önemsemekten daha ziyade bu konuda ciddi adımlar attı. News kayıtlı İnternet siteleri ile başlanan AMP Kullanımı, %80 oranında mobil ziyaretçi ile İnternet sitesi deneyimi yaşanan günümüzde zorunlu bir hal almaya başladı. Sitenize gelen ziyaretçiler, Google AMP HTML ile daha hızlı İnternet sayfası açabilecekler.

AMP Eklentileri ile İnternet sitesi açılma hızını artırmanız gerektiğini düşünerek size en iyi 7 AMP eklentisini araştırarak liste haline getirebildik.

Reklamlar

En iyi AMP Eklentileri

WordPress için AMP – Hızlandırılmış Mobil Sayfalar

en iyi amp eklentileri

WordPress için AMP eklentisinde AMP için birçok ayar bulunuyor. Eklentinin ücretli sürümü de var. Özellikleri düşünüldüğünde tavsiye edebiliriz.

AMP WP (Google AMP for WordPress)

AMP WP
İndir

AMP WP Eklentisi, İçerikler, sayfalar ve özel içerik tiplerini destekler. AMP için Adsense entegrasyonu var. RTL desteği de bulunuyor.

AMP (WordPress Resmi AMP Eklentisi)

wordpress amp
İndir

AMP, WordPress resmi AMP eklentisidir. İçerikler, sayfalar vb. AMP versiyonlarını oluşturabiliyorsunuz.

All in One SEO Pack AMP Modülü

all in one seo AMP
İndir

All in One SEO eklentisinin AMP modülü ile sitenizi AMP’ye geçirebilirsiniz. Bu eklenti hali hazırda yüklü ise haricen eklenti yükleyerek eklenti kirliliği yapmanızı tavsiye etmeyiz.

Reklamlar

Rank Math SEO AMP Module

rank math seo amp
İndir

Yakın zamanda MyThemeShop firmasının çıkardığı SEO Eklentisi olan Rank Math içerisinde AMP Modülü ile birlikte geliyor. Eklenti henüz ücretsiz. Yükleyip faydalanabilirsiniz.

Better AMP – WordPress Complete AMP

better amp download
İndir

Yoast SEO Glue AMP

yoast seo glue amp
İndir

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu