Reklamlar
Tanıtım

Yeni Nesil Annelerin Tercihi, e-annecim

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Dijitalin içine doğmuş yeni nesil bireyler, hayatın her alanında geleneksel yöntemler yerine alışık oldukları dijital yöntemleri tercih ederler. Bu kişiler, “dijital yerliler” olarak adlandırılır ve geleneksel alışveriş, hiç onlara göre değildir.

İşte e-annecim’in de çıkış noktası tam olarak burasıdır. Dijitale alışkın olan yeni nesil anneler için tasarlanmış e-annecim.com sayesinde çocuğunuzun ihtiyacı olan her şeye tek tıkla ulaşabilmeniz mümkün.

Yeni nesil annelerin tercihi olan e-annecim’de; anne, bebek, çocuk, sağlıklı beslenme, eğitim, oyuncak, ev ve yaşam kategorilerinde alışveriş yapmanız mümkündür. Bu kategorilerin altında ise hamile iç giyim, emzirme, lohusa, anne bakım, bebek giyim, bebek odası, bebek araç ve gereç, bebek bakım ve banyo, bebek beslenme gereçleri, kız çocuk giyim, erkek çocuk giyim, puzzle, akıl ve zeka oyunları, bebek oyuncakları, erkek oyuncakları, kız oyuncakları, eğlenceli oyuncaklar ve ev dekorasyonu kategorileri bulunmaktadır.

Rahat Hamile Giyim Kıyafetleri

Hamile giyimde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlardan ilki hamile giyim ürününün rahat olmasıdır. Ürün rahat bir kalıba sahip olmalı, esnek bir kumaştan üretilmeli, alerji yapmayacak ve kaşındırmayacak bir maddeden üretilmiş olması gerekmektedir.

Reklamlar

Biliyoruz ki kadınlar hamilelik süreçlerinde kendilerini konforlu hissetmeye önem verir. Bu sebeple hamile giyim kıyafetlerinden en rahat olanını seçmeye özen gösterirler. e-annecim, hamile giyim ürünlerinde kadınlara oldukça fazla seçenek sunmaktadır.  Hamile iç giyimin lohusa tacına, emzirme yastığından lohusa terliğine kadar hamilelik ve doğum sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere e-annecim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bebek Giyim Ürünleri

Bebek giyim ürünlerinde de hamile giyim kıyafetlerinde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlardan ilki ürünün üretim materyalidir. Bebek giyim ürünlerinde kesinlikle polyester kullanılan ürünleri tercih etmemelisiniz. Bebek giyim ürünü satın alırken en doğru tercih %100 pamuktan üretilen ürünler tercih etmektir.

Bebek giyim ürünleri genellikle eskimeden rafa kaldırılmaktadır. Bunun sebebi ise bebeklerin ve çocukların çok hızlı büyümesi ve sürekli gelişmesidir. Dolayısıyla yeni alınan bir ürün kısa süre sonra kullanılamayacak derecede küçülmektedir. Bunun için alternatif çözümler aranabilir. Örneğin uygun fiyatlı bebek giyim ürünlerini tercih etmek iyi bir çözüm olabilir. Tabii burada kaliteden de önem verilmemelidir. Bebeklerin teni daha hassas olduğu için onu rahatsız edecek herhangi bir ürün kullanmamak gerekir. Uygun fiyatlı, kaliteli bebek ve çocuk giyim ürünlerine ulaşmak için e- annecim’i tercih edebilirsiniz.

Vücudumuz İçin Gerekli Sağlıklı Yiyecekler

Sağlıklı bir beden için sağlıklı yiyecekler tüketmek de oldukça önemlidir. Çocuğunuz, kendiniz ve aileniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri sağlıklı yiyecekler tüketmek ve tüketmeye teşvik etmektir.

Reklamlar

Özellikle hamilelik ve emzirme dönemlerinde besin değeri yüksek sağlıklı yiyecekleri tüketmekte fayda vardır. Sağlıklı yiyecek tüketmenin önemi sadece beden sağlığını değil ruh sağlığını da oldukça fazla etkilemektedir.

e-annecim web sitesinden sağlıklı beslenme için ihtiyacınız olan bitkisel yağ, şifalı bitki & çay, bakliyat, helva & tahin & pekmez, süt ürünleri, kuru yemiş gibi pek çok ürüne ulaşabilirsiniz.

Çocuk Eğitim Yöntemleri
Çocuk Eğitim Yöntemleri

Çocuk Eğitim Yöntemleri

Dijitalleşmedeki artışın eğitim üzerindeki etkisi hiç şüphesiz bazı kolaylıklar sunmaktadır. Eğitim denildiğinde bu kapsamda yalnıza okul okul düşünülmemelidir. Okul öncesinde de öğrencilik sürecinde de anne babaya düşen bazı sorumluluklar vardır.

Özellikle 3-7 yaş arasındaki çocuklarda eğitim oldukça önemlidir. Bu yaşlardaki çocukların çevresinden gördükleri ve onlara yüklenen değerler sonucunda tüm hayatının şekillenebileceği söylesek yanlış olmaz. Bunun için destek alabileceğiniz bazı kaynaklar bulabilirsiniz. e-annecim’de okul öncesi ve ilköğretime dair eğitim kitapları bulmanız mümkündür. Bunun yanında İngilizce eğitim materyalleri ve kırtasiye ürünleri içinde e-annecim’i tercih edebilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyon Ürünleri

Bebek odasında kullanılacak ürünler de önem arz etmektedir. Bebeğiniz için kaliteli bebek nevresim takımı, bebek battaniyesi, bebek odası dekorasyon ürünleri, anne yanı yatağı, bebek yastığı gibi ürünlere ihtiyacınız olduğunda hepsine ulaşabilecek bir adres varsa o da hiç şüphesiz e- annecim’dir. Bebek odasında kullanılan ürünlerde de aynı bebek giyim ürünlerinde olduğu gibi üretim materyaline dikkat etmek gerekir. Bebek battaniyesi gibi ürünler her zaman bebek giyim ürünlerinde olduğu gibi doğrudan çıplak ten ile temas etmese de bu ürünlerin de üretim materyaline dikkat etmek gerekir.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu