Reklamlar
Tanıtım

Sertleşmeye Kesin Çözüm Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Erektil disfonksiyon yani halk arasında sertleşme sorunu diye tabir edilen durum, ileri yaşlarda daha sık görülmekle beraber son yıllarda genç yaşlarda da sık görülmeye başlanmıştır. Bu durumu tek bir nedene bağlamak mümkün değildir. Birçok şey buna sebep olabilir. Yaşa bağlı durumlar, beslenme problemleri, kullanılan bir takım ilaçlar, tansiyon diyabet gibi hastalıklar, hareketsiz yaşam, travmalar gibi birçok sebep olabilir. Her ne kadar sertleşme sorunu bir hastalık gibi görülse de aslında bir hastalık değildir. Bu nedenle sertleşme sorunu çözümsüz değildir.

Sertleşme sorunu yaşayan insanlar sadece fiziksel bir durum yaşamazlar. Beraberinde başka sorunlar da yaşarlar. Partnerler arasında cinsel hayatın olumsuz etkilemesi, sertleşme problemi yaşayan kişinin psikolojik anlamda bu durumdan etkilenmesi ve depresyon bunalım gibi birçok istenilmeyen durum yaşayabilmesi söz konusudur. Ayrıca sertleşme sorunu kalpteki koroner atardamar ile alakalı bir problemin de belirtisi olabilir. Bu da kişileri sertleşmeye kesin çözüm arayışına sokar. Bu yazıda sertleşme için son dönemde en çok tercih edilen ve büyük başarı sağlanan mutluluk çubuğu hakkında bilgi verilecektir.

Tedavi Yöntemleri
Tedavi Yöntemleri

Sertleşme Sorununda Hangi Tedavi Yöntemleri Vardır?

Sertleşme sorununda cerrahi yöntemler ve cerrahi olmayan yöntemler vardır. Bireyin mutluluk çubuğunu düşünmeden önce uzman hekim tarafından diğer tedavilere yönlendirmiş olması ve bu tedavilerden yanıt alamamış olması gerekmektedir.

Cerrahi olmayan yöntemler şu şekildedir;

Reklamlar
  • Psikolojik Destek Alma
  • Vakum Tedavileri
  • Oral Yolla Alınan Sertleşme İlaçları
  • Penise Uygulanan Enjeksiyonlar

Cerrahi tedaviler ise şu şekildedir;

  • Mutluluk Çubuğu Ameliyatı
  • Penil Revaskülarizasyon Ameliyatı
rigivon
rigivon

​​​​Sertleşme Sorunu İçin Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Penisin içindeki sertleşmeyi sağlayan kanallar olan corpus cavernosum kanalları sertleşme sorunu yaşayan kişilerde işlevini yitirmeye başlamıştır. Mutluluk çubuğu ameliyatında kişinin bu kanallarına genel anestezi ile protez yerleştirilir. Mutluluk çubuğu protezi 2 çeşittir. Birey için en uygun olanı uzman hekim ile beraber karar verilendir. Tek parçalı olan penis protezi sert yapıdadır. Ancak buna rağmen el ile bükülebilir. Bu nedenle istenilen durumlarda yalnızca el ile dik konuma getirilmesi yeterli olur.

Kullanım kolaylığı sayesinde oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Ayrıca kişi istediği durumda tekrardan büküp iç çamaşırının içerisine koyabilir. Dışarıdan belli olmayan doğal bir yapısı vardır.

Sertleşme Sorunu
Sertleşme Sorunu

Diğer mutluluk çubuğu protezi ise üç parçalı şişirilebilir olandır. Bu ameliyatta kişinin testis bölgesine bir pompa yerleştirilir. Bu pompa ilişki sırasında çalıştırılır. Bu esnada rezervuardaki sıvı silindirlere dolar. Tıpkı kan pompalar gibi sertleşme doğal olarak sağlanır. Tamamen doğal bir şekilde gerçekleştiği için hastaların çok sık tercih ettiği yöntemlerdendir.

Reklamlar

Sosyola

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu