Reklamlar
Etkinlik & Eğlence

Rioland Çocuk Eğlence ve Aktivite Parkı

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Rioland İstanbul Fatih’te hizmet veren, kapalı alanda çocuklar için eğlence ve aktivite yapma imkanı sunan, ebeveynler için de çay-kahve-muhabbet ortamı sunan eğlence ve aktivite parkıdır. İşletmenin oyun alanı, 13 masa kapasiteli oturma alanı, lavabo, mescit ve sigara kullananlar için açık alan imkanı bulunuyor.

Belli aralıklarla biz de Rioland Park Cafe‘ye gidiyoruz. Burada özellikle biz yetişkinler için nefes alma imkanı oluyor. İşletmenin güler yüzlü çalışanları sayesinde 1-2 saatte olsa rahat vakit geçirebiliyorsunuz.

Çocuklar güven içerisinde aktivite gerçekleştiriyor

Çocukların oyun alanı kameralar ile sürekli izleniyor. Oyun alanı içerisinde çeşitli oyuncaklar da bulunuyor. Top havuzu, kaydırak vb. bir çok seçenek mevcut.

Rioland Park Cafe Fotoğrafları

Organik Kahvaltılık ürünler ile sağlıklı tüketim

Rioland Park Kafe’de kahvaltı yapmak isterseniz işletmenin temin ettiği organik ürünlerden mükellef bir kahvaltı sofrası hazırlatabilirsiniz.

Reklamlar

Özel günler için organizasyon planı yapabilirsiniz

Doğum günü, kutlamalar, etkinlikler, altın günü, baby shower gibi grup organizasyonlarınız için de hizmet alabiliyorsunuz.

Rioland Park Cafe Oyun Alanı ücret tarifesi

rioland cafe top havuzu

Rioland ‘da 0-30dk arası 20 TL ek 30 dakika daha devam edilirse 10 TL daha ödemelisiniz. Şayet ilave bir 30 dakika daha eklerseniz 5 TL daha veriyorsunuz. Bundan sonra eklenen her 30 dakika 5 TL fakat uzun süreli kalacağız derseniz 2 saat ve üzeri süreler sabit 40 TL

Özetle:

30 dakika 20 TL
60 dakika 40 TL
90 dakika 45 TL
+ her 30 dakika 5 TL

Yahut 2 saat ve üzeri 40 TL sabit ücret imkanından faydalanabilirsiniz.

Reklamlar

Yeme-İçme ücret tarifesi

Organik ürünler olduğu gibi hazır ürünler de bulunuyor. Bunun dışında özel sipariş vermeniz durumunda ev yemekleri de temin edilebiliyor. Tereyağlı çorba çeşitleri, hindi dolma, kaburga dolma gibi yemekler de yine vereceğiniz özel siparişle sizlere servis edilebiliyor. Menü detayları aşağıdaki gibi;

Otopark var mı?

Rioland ‘a özel bir otopark alanı bulunmuyor. İşletmenin vale hizmeti de yok. Civarda araç park etmek biraz problemli olsa da yakında 2-3 adet otopark bulunuyor. Aracınızı oraya bırakarak Rioland Park Cafe’ye kolayca ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğu restaurantlar

Pesto Restaurant’a yemek yemeye gelen müşteriler şayet isterlerse çocuklarını oyun alanına getirebiliyor.

Rioland Park Cafe çalışma saatleri

İşletme rutin olarak sabah 9 da açılıyor ve akşam 21:30’da kapanıyor. Fakat müşteriler 21:30’dan sonra eğlenmeye devam etmek isterse gece yarısına kadar esneklik sağlanabiliyor.

Rioland Park Cafe İletişim

Web: http://www.parkrioland.com
Telefon: 0212 531 31 90
Mobil : 0555 001 31 90

Rioland Park Cafe Konum

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar
Başa dön tuşu