Reklamlar
Haber

Gönül Yazar’ın Katarakt Ameliyatı Başarılı Sonuçlandı

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Gönül Yazar’ın Katarakt Ameliyatı Başarılı Sonuçlandı

Ünlü şarkıcı Gönül Yazar’ın geçtiğimiz günlerde düşme sonucunda tek bir gözünü kaybettiğine dair haberler ortaya çıkmıştı. Ünlü sanatçının menajeri ve aynı zamanda basın danışmanı olan Hakan Eren çok geçmeden şarkıcının sevenlerine yanıt verdi. Hakan Eren açıklamasında ‘’ Gönül hanım katarakt ameliyatı oldu. İki gözü de süper görüyor artık’’ diyerek şarkıcının sevenlerine açıklamada bulundu.

Gönül Yazar Sevenlerini Korkuttu

Taş Bebek lakabıyla anılan Gönül Yazar hakkında sol gözünü tamamen kaybettiği ile ilgili haberler yayınlanmıştı. Ossi Müzik sahibi ve aynı zamanda Gönül Yazarın menajeri olan Hakan Eren bu iddiaların doğru olmadığını söyledi. Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni olan Olcay Ünal Sert’e karşı yaptığı açıklamasında Eren ‘’Hiçbir şey yok, tamamen yalan haber.

Gönül Hanım göz katarakt ameliyatı oldu. İki gözü de görüyor artık’’ diyerek açıklamada bulundu. Yapılan yanlış haberler sebebiyle ünlü sanatçının sevenleri büyük bir meraka kapıldı. Ünlü sanatçının menajeri Taş Bebek lakaplı ünlü sanatçının hiçbir problemi olmadığını yalnızca katarakt ameliyatı olduğunun açıklamasını tüm sevenlerine yaptı.

Onur Akay Açıklama Yaptı

Hakan Eren, ünlü sanatçı hakkında açıklama yaptıktan sonra yeni bir açıklamada Onur Akay cephesinden geldi. TV8’de katıldığı 2. Sayfa programında ünlü sanatçı hakkında yaptığı haberin yanlış lanse edildiğini söyledi. Ünlü sanatçıyı ameliyattan sonra gördüğünü ve yapılan haberin kesilerek sosyal medya üzerinden yayınlandığını belirtti. Yanlış anlaşılmalar sebebiyle sevenlerini korkutan Gönül Yazar’ın iki gözü de görüyor. Hakan Eren’in açıklamasından sonra ünlü sanatçının iyi olduğu bilgisi tüm sevenlerini mutlu etti.

Reklamlar

Hakan Eren durumun yalnızca katarakt ameliyatı olduğunu açıklayarak ünlü sanatçının sevenlerine korkulacak bir şey olmadığının açıklamasını yapmış oldu.  Katarakt ameliyatı sebebiyle hastanede bulunan ünlü sanatçının katarakt ameliyatının başarılı geçtiği ve iki gözünün de mükemmel gördüğü ile ilgili bilgiyi ünlü sanatçının menajeri olan Hakan Eren duyurdu. Yapılan yanlış haberlere noktayı koyan Hakan Eren yaptığı açıklama ile ünlü sanatçının hayranlarının yüreğine su serpti.  Katarakt ameliyatı sonrasında iki gözü de eski haline dönen Gönül Yazar’ın sağlık durumunun iyi olduğunun haberi tüm sevenlerine duyuruldu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu